Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého volebního odhadu přijede v dohledné době na Pržský Hrad několik náklaďáků , aby byly odvezeny prázdné lahve.
    • xxx
    • Jelikož jsme v právním státě, tak tento tento váš názor určitě dokážete doložit i před soudem. *8* pokud ne tak raději mlčte.
    • znovuzvolení Zemana !
  • ... nyní zde zůstane hlasující d*ment úplně sám, bude muset napsat sám sobě a ohlasovat si to :)))
  • xxx
  • Mělo by se dát do ústavy čr aby jak volení tak voliči nebyli starší důchodového věku ať si
    mladí rozhodnou sami koho chtějí za prezidenta.Prezident má reprezentovat stát a ne aby ho obouvali a vodili jak malé dítě protože sám neujde ani 20 m. Při návštěvě čínského presidenta dělal takové grimasy a obracel oči v sloup že to znepokojilo i čínského presidenta.
    Zeman by měl být tak sebekritický aby poznal že už na to nemá.
    • nebo na to máš školu ?
    • Názor je to zajímavý. Proč si myslíte že v minulosti byly vždy rady starších a stařešinů???? Váš otec a děd vytvořily prostředí pro vaše studium, cestování, zdravotní péči a vy se jich nebudete ptát na jejich názor!!! Kak to je hodně demokratické!!!!!! *9* V minulosti bylo mnoho velkých státníků , ktaří vedli společnost i na invalidním křesle. Preziden není maratonec či sportovec ale myslitel se zkušenostma. Ale na to dojdete možná později *3*
      • Pro p.R...
        Důchodový věk je 65 let a v době kdy byli rady starších a stařešinové už lidé umírali.
        Když včera dávali v televizi jak obcházejí s urnami domovy důchodců kterým musel
        někdo radit co mají dělat a možná i koho volit a to je demokratické?
        Přeji hezký den.
      • Ne, president skutečně nemusí být maratónec, ale neměl by být mentálně postižený. Vláda Franze Josefa taky nebyla pro Čechy nic moc... Zeman nikdy nebyl žádný velký myslitel a poslední dobou to s ním jde z kopce. A navíc hrozí, že zkape hned na počátku volebního období a republiku bude reprezentovat Andrej... pozdrav pámbu!
  • xxx
  • Strašpytlík Drahoš je takový umělák,nosí brýle bez dioptrií,porcelánové zoubky,nejdrive se obává hackerů z Ruska,ted se obává že bojuje s Mynářem,takový ustrašený chemik,takový vybràtor co si myslí,ze když uspokojí frigidní Brusel tím,ze je pro kvóty na migranty si opravdu může jen myslet,ze by mohl byt prezidentem ?!!!
    Zeman vyhrál i u čs.vojaku v zahraničních misich,tzn. Vojáci nechtějí umělý dildo Drahoše!!! Proç asi?
  • Feministka rozhodně vyvedla z rovnováhy jak ochranku, která tam byla skoro zbytečná, tak Zemana, který byl s rozumem úplně mimo. Kdyby narazila na mne tak bych ji vzal slušně a důstojně kolem ramen a ochranka by neměla co dělat. Ochrance bych nařídil ať ji nechají jít rozhodně bych ji nezavíral i Zeman by měl být velkorysí, ale to asi Zeman není. Zeman je u mne poseroutka jako byl Havel. Jako chlap rozhodně nestojí za nic. Kalousek je jiný borec, ten dal jednomu drzému chlapci přes ústa a bylo hotovo, jaký pak caráty ručně a stručně žádný soudy ani policajti.
  • Taky jsem chtěl jít k volbám a došel jsem skoro až k volební místnosto. Ale byl jsem z toho dost vystresovaný a třásly se mi ruce tak, že mi ten volební lístek pro Miloše Zemana nakonec vypadl z ruky. Než jsem se stačil ohnout a zvednout ho, tak přiběhl pes a vykadil se na něj. Tak se nedalo nic dělat, šel jsem místo toho do obchodu koupit si tlačenku a krabicové víno. Tak to nakonec dobře dopadlo.
    • V jiné době a v jiných zemích lidé pokládají životy za to aby mohly svobodně volit a ty místo toho splodíš takovou hloupost, ty si nezasloužíš svobodu, je jí škoda pro takového moulu. *3*
      • 2 hrubky ve 2 řádcích, Vy nepoučujte a vraťte se do zvláštní školy...
      • Volir jsem byl včera, moulo, takže dnes mám čas na vymýšlení hloupostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit