Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně vystiženo Kosatko, to je sranda jak potrefený sv.n. tady pod námi kivičí.
  • jestliže řekne jakýsi umělec nějaký názor, zavání to manipulací, však nám to předvedli při volbě prezidenta nebo při volbách, kdy doporučovali VV dnes ANO, dříve Mádl a dnes Troška.
  • Při pouhém poslech těžko rozeznat touhu pomoci a touhu po moci.
    Rozdíl mezi profesionálním politikem a skladatelem Antonínem Dvořákem spočívá v tom, že skladatel byl nejprve čestný a potom doktor. Politik je rychle doktorem, cti aby se svíčkou hledal.
    Hodně zdraví, Jaroslav Klenot
  • Dnes zase rozhodujou prachy o tom zda vůbec budou dítka studovat, cestovat atd. A bolševici z předešlé doby, pokud už nejsou na věčnosti, tak už dávno tzv. podnikají nebo jejich děti, člověk aby se před nimi klepal aby ho nevyhodili z práce, rozkrádají co se ještě dá a jsou tzv. "za vodou". Vrazili výsledky svého úsilí do majetku a na ten jim nikdo teď ani zpětně nesáhne...
  • A jak se asi stalo, že pan Troška mohl jít studovat do Francie? Že by protekční spratek? Rodiče prověřeni komouši? Tak proto tu fnuká jak stará K a z Perlovky--všechno je jinak ,co?Jinak taky jsem vyrostla v Babovřeskách a znám to. *12* *12*
  • Po válce možná, po válce také do KSČ vstoupili i ti, co spolupracovali s gestapem jako konfidenti a stačili si zajistit čistotu, skartovat doklady, ale pak už to tak strašné nebylo, až zase po 68, ovšem to byli ti , co nejprve byli proti vstupu vojsk, později si posypali hlavy popelem a kvíleli, že byli pomýlení a to jsou dnes ti, co jsou na pravo, rozkrádají celý stát, dávají nám rady, jak se máme sami postarat o sebe a přitom čtvrt století akorát dojí ze státního vemene, protože nic jiného neumí, jen ty pravicové kecy, co tu omílají denně jako mantru . A kdyby se vrátila totalita, tak to budou ti, co budou opět hledat ty rudé knížky a řvát, že oni vlastně svých chováním a jednáním ničili demokracii, aby se mohla vrátit doba před 89 rok. To jsou ti nejhorší. Není všechno zlato , co se třpytí.
  • a nesmí sežrat kýbl jablek
  • Svět nebude nikdy ideální pokud člověk nedostane rozum a nezbaví se takových vlastností jako je moc, hrabivost,nenávist a závist..........
  • jenomže ti komunisti co páchali za totality ti největší svinstva byli právě ti z ODS se soudruhem Klausem.
  • kosmonaute a ty jsi na tom byl kde? to ti povídal v ložnici?
  • dobrej a pravdivej koment!
  • Když píše tento pán o tom, jak něco na vesnici fungovalo, tak o sobě vypovídá, že byl protekční dítě tehdejší doby...Nepřipadá mi totiž, že je tak stár, když píše o zdravém selském rozumu, že by pamatoval první republiku. Žila jsem na podobné vesnici/babovřesky/, kde buňka KSČ dávala nebo nedávala dětem doporučení ke studiu na středních a vysokých školách, kde se vesnice kádrovala, kde bolševici špiclovali druhé... toto je moje zkušenost .Kde po válce vystěhovali půl vesnice. Kde zůstal jen lumpenproletariat. Kde soudruzi rozhodovali, jaká bude kultura, co je ještě povolené...
  • mluvíš z vlastní zkušenosti?
  • za Hitlera podepisovali v ND loajalitu s politikou A.Hitlera.....Pak co se dělo v létech 68-až do dob normalizace,taky víme a v dnešní době Jandák,Stropnický ,Topfer a hrůza dalších jsou akorát k blití...Komadianti maj být komedianti a né se holedbat-já mám vysokou školu-Jamu,já
    Damu....k čemu to je?Tam ať kejklujou v divadlech a modraj z chlastu v těch svých klubech,ale politiku ať nechají vzdělaným lidem,pak to takhle vypadá...národ nedostává tantiémy,národ si musí všechno vydřít a za všechno zaplatit.A to komedianty v každém městě dotujeme z naších daní...
  • korektůra kozomrda: a proč s tím vždycky lezou ven až po funuse,roky to tady bylo v zádeli a ani nepíp
  • Díky velmi přesné.Znám to z rodiny.Otec zavřen a vše ukradeno dalším komunistou po r.1989.
  • absolutně trefenej jsi ty mirine přiblblej
  • pane Troška,hlavně hodně zdraví ať si splníte vaše plány a ať se navzdory kritikům můžeme
    smát sami ze sebe *14*
  • Nebyly zlatý, ale potřebovaly pytomce, co neznají ani pravopys.
  • Asi "Ttěnka Mrožku" Troška na rozdíl od Pospíšila nebo Moravce prostě sexuálně nepřitahuje. Této anonymní bukvicí se asi líbí ulízaní a voňaví chlapečci s milých hláskem a nic z těchto "předností" Troška nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit