Přejít na výpis diskuzí

Trump je jako diktátoři. Mussolini se taky bál podání ruky, srovnává Albrightová

22.4.2018 9:21
red 17 příspěvků

Liberální demokracie po celém světě upadá a současní mocní vůdci se nebezpečně přibližují diktátorům z nedávné minulosti. Největším rizikem je americký prezident Donald Trump, píše ve své knize bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová. Podle ní dráždí dřívější, téměř zacelené rány...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Albrightová, od ní to sedí. Kdo vyjednal bombardování Srbska ? Měla by být souzena, někdy ji to historie spočítá !
 • Babička zřejmě nepostřehla, že Trump vyhrál volby. Takže nemalá část obyvatel USA mu dala mandát, aby dělal, co sliboval. Trochu respektu k demokracii, prosím.
 • pokud je Trump diktátor,pak je třeba jej sesadit pomocí humanitárních bomb tentokrát ale ve spojení z EU a Ruska,a bude konečně klid od té skvělé Ameriky *16* *16* *16* *12*
 • Článek, který zrovna moc nevypovídá o obsahu, ale jde spíše cestou bulváru a zmiňuje jen útoky, záporná hodnocení, nelichotivé názory... Co kdyby se autor též zaměřil na příčiny, proč jím zmiňované situace nastávají, proč se lidé s údajně diktátorskými sklony dostávají do popředí zájmu samotných občanů? Vždyť Trumpa dobrovolně a zcela demokraticky volila nadpoloviční většina obyvatel USA a vymlouvat se na ovlivňování nebo snad přímo vedení voličské ruky Ruskou propagandou je dost slabý čajíček. Není příčinou např. naštvaný volič, který už jen těžko snáší stále se zvyšující mocí jedinců, tzv. ekonomických rváčů, kteří směřují politiku od občana k vlastní kapse?
 • to se jí moc povedlo! Už naprosto zhavlovatěla. Bývalá první stařena zahraniční politiky USA propadla převeliké flustraci. Hluboko v zapomnění se snaží namastit někde za záhrobí nějakou bezcennou knížku. Jejda té musí být líto, že už po ní ani pes neštěkne. To se nám to naparovala před zpravodajskými kamerami. Aktuálně se naparuje u sporáku a dělá bramborové placky. Ale klidně Mařko v plackách pokračuj. Není zájem. Ani nebude!
 • lrkfa
  Od krvavé Madly to sedí. Ta bába nemá dno.
 • olbrajtová eště tak byla dobrá v devadesátejch, teď už jen tak mele .....
 • Albrightová stále víc ztrácí smysl pro realitu a zapouzdřuje se v ulitě svých ireálných představ se silným ideologickým balastem. Trump je alternativou ke Clintonové. Vývoj událostí ukazuje, že Amerika volila menší zlo, tedy Trumpa, který nekáže v intencích politické korektnosti a těžkopádně a s trumpovskou neohrabaností mění věci tak, že mj. dráždí i Albrightovou a další pokrytce.
 • zato zeman by se s putinem i kimen i líbal *14* *14* *14*
  • Husák s Brežněvem... to byly cucáky... *1* *1* *1*
   • lrkfa
    Jako Moravec s Pospíšilem?:-D:-D
 • že se nám TUTI-RED nezmínil, že tato slavná česká krvavá řeznice Madla s Vaškem dvorním Šaškem NATO, nechali "humanitárně" vybombardovat Srbsko/2,5tisíce mrtvých/, moc hezký příklad "diktátor-ky-z Pentagonu" rudý TUTE !!!! *7* *8*
  • Navíc V. Havel nikdy větu o humanitárním bombardování nevyslovil, což bylo již nesčetněkrát zmiňováno i v běžném tisku, ale bulvárek přeci jen tak trošku více táhne že?
   • Ale vyslovil, najdi si to blbče!
    Dans l'intervention de l'OTAN au Kosovo, je pense qu'il y a un élément que nul ne peut contester: les raids, les bombes, ne sont pas provoqués par un intérêt matériel. Leur caractère est exclusivement humanitaire: ce qui est en jeu ici, ce sont les principes, les droits de l'homme auxquels est accordée une priorité qui passe même avant la souveraineté des Etats. Voilà ce qui rend légitime d'attaquer la Fédération yougoslave, même sans le mandat des Nations unies. Mais, en m'appuyant sur mon expérience personnelle, je suis également convaincu que seul le temps permettra d'évaluer avec objectivité ce qui se passe ces jours-ci en Yougoslavie et les répercussions sur l'OTAN.
  • vanhorne
   "že se nám TUTI-RED nezmínil, že"
   že se nám red-blábol(inkognito) nezmínil, že to byl soudruh Zeman?
   Letecké útoky odsouhlasil za vládu její předseda
   29. března 1999 14:52
   - Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem. Předseda vlády to dnes řekl novinářům.
   Kabinet se bude celou záležitostí zabývat v uzavřené části svého jednání teprve dnes.
   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/letecke-utoky-odsouhlasil-za-vladu-jeji-predseda-fbp-/domaci.aspx?c=990329_144656_domaci_jpl
   Pro pana red-blábol(inkognito), trojka vasich slavnych presidentu i ta Madla, pro nekoho znamenaji jen lonsky snih.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit