Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redaktor co ty kecy napsal asi nebyl v USA,Nový president již plní sliby které dal před volbami a jistě to co začal také dokončí,proto byl většinou národa zvolen!
  • Já jsem byl pro paní Clinton, když vyhrál pan Trump, není to taková prohra jak se uvádí.Vyšel z demokratických poměrů.Ne jako Bureš
  • vivat USA, USA, USA
  • zítra tu budu první







    JUPÍÍÍ
    • víme sajmon, homouš
  • celý víkend tu?
    • da








      YEAH !!
    • Simona Křenková ta pussy je tu vždy.
  • Před páteční slavnostní inaugurací zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa se mobilizují jeho odpůrci i příznivci. Odpůrci chystají protesty ve všech padesáti státech a dalších dvaatřiceti zemích světa včetně Česka.
    ********************************************************
    Schapiro zde zanechal poslední červené karty spolu s instrukcemi, přijde také sázkař Horáček s Gazdíkem a Kalousek bude tlačit na vozíku spícího knížete a mávat tibetskou vlajkou. Přijde také Herman s loutkou Jirky Brady. Bílý dům se otřese strachy v základech. *1*
  • Kdo co a jak začal…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spencerova-Novy-a-trapny-prusvih-Zapadu-Neskutecny-pribeh-s-ucasti-Hillary-Deste-se-nepratele-Ruska-protoze-pravda-o-sankcich-je-takova-471899
    • josef.servit.9
      Jégl sseer si do vlastního hnízda.
  • tady blonďák má svěží nápady! Pokud ve svém projevu s e t ř e l Hlupaňu z Berlína za její imigrační politiku, je to náš člověk. To tady v EU se jen potichu chodí okolo dederonů a nikdo jim otevřeně do ksichtu neřekne, že příčinou permanentních konfliktů v Evropě je jejich snaha o pokrytí unie vtěrkami z Afriky. Nastal čas nazývat věci pravými jmény. Britanie vystoupila z EU protože frantíci prostě nebránili parazitům v útočení na kamiony. Místo aby parazity odchytávali - co, klidně hubili jako hmyz si je převážejí z místa na místo. Parazit si vymýšlí a vyskakuje. A frantíci bědují a počítají mrtvé.
    • ... jsi nevyléčitelná troska, mám z toho velikou radost, ty ubohoučký degene :)))
      • jsem z toho fakt smutný. Legrační je, že to píše prase z chlíva. Obecní vyvrhel a otloukánek.
  • bezregistrace
    nuže vyčkáme čas ukáže ... pravda iluze si nedělám, avšak nebudu simon...
  • a teď jedeme, USA, USA, USA, smrt prašivým kavárníkům *11* *12* *11* *12*

    vivat Trump
    vivat USA
    • hňupe
    • america je v pohodě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit