Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím jestli by donald byl svolný k dialogu, kdyby se mu přehnal přes USA arsenál korejské armády, syrské armády, vietnamské armády, irácké, iránské, kubánské, panamy. kambodžské armády zkrátka všech neposlušných, kde byla nastolena demokracie a lidé se tam mají dobře
  • Jediný, kdo tady z těch dvou mění názory, je křivák Trump. Nevěřil bych mu, jak doporučuje dnes Írán. Mají s ním špatné zkušenosti. Nevěrohodný se mi Kim nezdá. Je sice zastáncem své diktatury, ale není tak blbý snad, aby Amíkům vše věřil. Takže před USA je třeba se mít na pozoru. A bylo by dobré, aby taky Trump ukázal nějaký konkrétní čin, který by třeba znamenal postupný odchod jeho vojáků z poloostrova. Dnes jsem slyšel na nějaké rozhlasové stanici dobrý vtip: "...Kim slíbil postupné odstranění jaderných zbraní. Donal Trump mu za to slíbil ochranu..." Tak to je přesně podle americké strategie. Dělat si z těch druhých blázny. A hlavně - dělat si to, co si zamanou
  • Psychopat s psychopatem, aneb loutka s loutkou hrají hru na "čestného politika" *16* + *12*
  • Jasně se tady dokazuje, že politika byla, je a bude svinstvo a že v ní figuruje dost "komediantů", ale stejně z toho moc dobrý pocit nemám...
  • ivislo
    Tiscali se opět předvádí jako bulvární plátek. Ty zvrhlosti co tady hází na Kima jsou ničím a nikým nedokázané kecy. Příjemnou zábavu.
  • Darebák je Pitojégl.
  • Turecko má v plánu trvalou okupaci severu Iráku
    Do nové fáze vstoupila turecká operace proti separatistickým Kurdům na severu Iráku v horách Kandil, řekl v úterý večer agentuře Anadolu turecký ministr obrany Nurettin Canikli. V oblasti Turci vybudovali pevnůstky a míní na území sousedního státu zůstat trvale.
  • Nic se nedohodlo, nic závazného nepodepsalo, ale svět je zachráněn :D
  • Novinářskej se nepřetrhnul s amrdolskou chválou a obvyklým pochlebováním ! Podle mne byl učiněn první krok a Kim bude mít kámoše. *11*
  • Kim by měl dostat Nobelovu cenu. Je to velice odvážný mladý muž a též velice inteligentní. Děkujeme ti drahý Kime.
    • Áááá - vidím, že zloděj přezdívek řádí na více diskusích...

      Já bych takovou blbost nikdy nenapsala...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit