Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ucast-v-pochodu-za-prava-zen-se-zrejme-vyrovnala-trumpove-in/r~ce5b8230e00011e6b0e5002590604f2e/?_ga=1.249602691.460856770.1483716532 *8*
  • nevím? ty tam chodíš?
  • psali na Sputniku *15*
  • evropa jakožto nejednotná věc není žádná mocnost.o světě rozhodují a vždy budou jen rusové,američani,číňani a britové.. *3*
  • Co mi podsouváte věci které jsem nenapsal pane krmelec, kdo tu píše, že si nepřeje klid mezi amíky a rusáky ? píšu tu o Evropě, naučte se číst vemeno *7*
  • kdo vy ? vychudlý bolševici bez budoucnosti ? parta ufňukaných komunistů kteří závidí pracovitým lidem jejich úspěch a životní úroveň ? *15*
  • HladovéZvíře.ru pokud si budou rozumět spojené státy s ruskou federací tak je to jedině dobře.
    kdo to tak nechce je válečný štváč a hlupák že nechce ve světě klid
  • víme buzíčku
  • Kdo se chystá lísat do přízně Moskvy ty sedmilháři ? Evropa rusáky ekonomicky demoluje pomocí sankcí za okupaci Krymu a v blízké době to nevypadá, že by se chtěla vnucovat do ruského chudobince *15*
  • Po tom, co za moudra vypouští Trumpeta. On sice ubere páry, až mu jeho rádcové vysvětlí, jak to ve skutečnosti vlastně chodí, ale i tak. Hoši unijní už asi tuší, že se budou muset vyrovnat s novou geopolitickou realitou, kde USA nemusí být bezvýhradným evropským spojencem. Nejen v oblasti bezpečnosti je to nepochybně pro Evropu velký bolehlav. Rusko začíná hrát čím dál významnější roli v oblasti bezpečnosti, Čína stále důrazněji v ekonomice. To bude čuryna, když se začnou dnešní unijní rejpalové vnucovat do přízně Moskvy a Pekingu.
  • Senátor Alexej Puškov okomentoval negativní reakce amerických médií na inaugurační projev prezidenta USA Donalda Trumpa. Zdůraznil, že ten hovořil o reálných úkolech.

    Wall Street Journal dříve řeč označil za „jednu z nejzlověstnějších inauguračních řečí v historii". Noviny Washington Post označily vystoupení „prudkým a tvrdým". Huffington Post zmínily, že řeč Trumpa vyzněla, jako by se jednalo o vojenský převrat.

    Puškov později dodal, že jako „zlověstný, hrubý a velmi uražený" vypadá „kolektivní liberální Washington", který volby prohrál, a ne Trump.
  • I ten nejkontroverznější americký prezident, který byl před Trumpem, byl lepší než Trump.
  • Trump je prvním prezidentem rozpadajících se států Amerických.
  • ... užil jsem si bezmocného primitiva jako dlouho ne, ta troska nechápe, že je v hajzlu :)))
  • ... to ty jsi nedomrlý lilipután, blbečku :)))
  • ... vždy jsi byl, jsi a zůstaneš balíkem :)))
  • ... pokud někdo nechápe, jakým je Trump průserem, může jej porovnat s blitím BIJCE zde :)))
  • ... kdo by také lámal IQ 1 :)))
  • mám stejný názor
  • tak to prostě je *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit