Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až je to nechutný, co předvádí kavárenská tiscali, je to jen dobře, že vyhrál Trump na prezidenta USA !
    • ještě že tady jsou putikáři ze 4.cenová na Vysočině!
  • Obama měl čas na lhaní celých 8 let, čehož patřičně využíval, včetně místa svého alternativního narození.
    Trump je teprve na začátku...
    • ... to ty nebudeš nikdy na začátku ničeho, trosko :)))
  • A USA kavárna se svou CNN(ČT) bečí.
    Holt si USA nezvolily svého Khárla Chrápala a stejně jako u nás, ani na Trumpovi nenechají "nezávislá" Bloombergova média nit suchou...

    K smíchu tahle vaše "demokracie"... *15*
  • Tak Obama za lži dostal nobelovku. A nesplnil jediný předvolební slib. Přiklad nestahl vojska,nezrušil guantanamo,misto snižení jaderných hlavic je vylepšil.
  • Na Zemi není pitomějšího tvora, než je český novinář...
    • Ále je, czeska novinarka a nebo také czeska ministrica.
    • To je fakt, nedá si tu práci, aby ukázal, že fakta byla nepopíratelná, takže je třeba sledovat anglické novináře, kteří už to dokážou. Vzhledem k tomu, že bylo výrazně méně jízd metrem(Ve Washingtonu se bez lístku do metra nedostanete), tak je jasné, že počet jízd, pokud jde o statisíce, je dobrým důkazem. (https://www.theguardian.com/us-news/2017/jan/22/trump-inauguration-crowd-sean-spicers-claims-versus-the-evidence )
      • ukazovat fotky dve hodiny pred zahajenim a srovnavat je s obanobrnobelistou, btw srovnavat kdyz prselo s krasnym dnem - kontrloni otazka kam prijede vic lidi absolutne? (prsi nebo sviti oskar?) je chucpe, kdo si da praci najde skutecne foto z akce....
      • Ve Washingtonu se zásadně metrem nejezdí, jako v Praze. Tedy, pár socek není žádný důkaz.

        IMHO počet účastníků nezmění nic na tom, že je Trump demokraticky řádně zvolený prezident, kvičet můžete jak libo. To je asi vše, co s tím uděláte... *3*
        • "Ve Washingtonu se zásadně metrem nejezdí, jako v Praze. Tedy, pár socek není žádný důkaz."
          Ale ano, jezdí. Krom toho, že je to jediný dopravní prostředek, kterým se lze na inauguraci nového prezidenta dostat dle Amerického stylu. A Američané jsou snad nejlínější národ na světě.
          • Je zřejmé, že jste ve Washingtonu, D.C. nikdy nebyl. Plkejte si dál. *1*
            • Mimo jste vy. Krom toho ve Washingtonu jsem byl. Ono na mapě to vypadá hezky pro přístup autem, jenže to je vám na dvě věci, když vás tam policie z bezpečnostních důvodů ani nenechá zaparkovat. A inaugurace nového prezidenta je pořádný důvod pro bezpečnostní opatření, byť je to blbec Trump.
  • Jednoho krásného slunečného dne na konci ledna 2017 se blížil starý muž od Pennsylvania Avenue k Bílému domu a příslušníkovi US Marine který stojí na stráži řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník se podíval a odpověděl: "Pane, pan Obama už není prezident a nebydlí tady." Starý muž poděkoval za informaci a odešel. Následující den ten samý člověk přišel znovu k Bílému domu a opět řekl stejnému mariňákovi: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník se podíval a odpověděl: "Pane, už jsem vám včera říkal, že pan Obama už není prezident a nebydlí tady." Stařík opět poděkoval a odešel. Třetího dne se stařík opět dostavil k Bílému domu a řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Obamou." Námořník už byl pochopitelně rozrušený a odpověděl: "Pane, to je už třetí den v řadě co mne žádáte o rozhovor s panem Obamou. Řekl jsem vám, že pan Obama už není prezident a nebydlí zde. Copak to nechápete?" Starý muž se podíval a řekl: "Ale ano, já to chápu, ale prostě miluju když to slyším pořád dokola." Námořník se postavil do pozoru a řekl: "Uvidíme se zítra, pane!"
    • Ten je dobrej! *1* *1* *1*
  • Trump začal v Americe dělat pořádek. Ten Audiášův chlív, který tam zanechala ta černá opice bude třeba pořádně vymést .
  • Milé Tiscali, už jste s tou propagandou vážně trapní. Co takhle začít psát pravdu a nepřebírat PR propagandu?
    • Jégl nic nepřebírá. Ta žluč je jeho vlastní *1*
  • Trump lže? Naše média lžou taky, lžou i politici v četně prezidenta, lže i můj soused co říká, že jeho hloupá manželka jezdí s autem, ale během 25 let jsem ji neviděl ani na koloběžce.
    Největší lháři jsou právníci, soudci, který překrucují pravdu jak se jim hodí. Lžou i starostové měst i obcí. Každý a ne jednou za život zalže čemu se tento článek diví? I ten co tento článek napsal určitě v životě zalhal pokud by řekl ne, tak lže.
  • Mno proti našim sdělovačům je to jen čajíček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit