Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trump zvítězil, Bůh ochraňuj USA, ty může zachránit pouze Svatá trojice - Kraus, Dyk, Bartoška!!!


    WOW !!!
  • víme sajmon, my víme
  • bezregistrace
    obecně to mnoho pro táhnutí káry po cestě života moc nezmění ... akorát je dobrý koukat kdo z toho chytil vlka
  • Tak se tu mějte dědkové. Nakoukla jsem ale je tu pořád stejná nuuuuda. Nic pro Simču.
    Jinak postřeh a nemlej pro zdejší stoupence Babiše.
    O víkendu jsem byla v Praze. Napočítala jsem 48!!!!!! nelegálních prodejců cigaret a tabáku
    Zboží prodávají na ulici z tašky nebo vedou obchod a zboží mají schované v autě.
    Jsem zvědavá jak tyto veksláky zasáhne vaše Evidence tržeb! Vůbec nijak soudruhu.
    Odnesou to zase jen poctivci.

    bye. Vaše simča? Tůůůhle Tůůdle Nůůdle.
    1. Jsem lesbicky orientovaná. 2. V sexu máím ráda dlouhé divoké jízdy a na to už se vy pánové Metuzalémové těžko zmůžete že. 3. Nemáte úroveň ani glanc( jukněte do slovníku ju) odchod 1929. Zase v prosinci. Pa tlachalové
    • Mno, já bych nebyl tak jednoznačný. Vždyť jeden z vexkláků chce u nás dělat presidenta?
      • Když ho může dělat Putlerův agent a světové proslulý "virotik", tak proč by ho nemohl dělat vexlák?
  • Jo jo nonstop zde hnijící BTw ruský trolečku Blbečku. Máš jen to tiscali ty neschpný závistivej dědku. Hniješ tu každý en nonstop, kradeš jména a podvádíš s hlasováním.

    Já na tebe seeeru a to tě žere. Moc rád by jsi ublížil a zatáhl lidi do debat. Tak to máš smůlu chcípáku. Simča se jde bavit. Mám dobrou práci, kamarádky a krásný lesbický sex.
    Také spoustu aktivit a proto na tiscálu skoro nejsem. Jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí NULO. Ty nemáš nic. Jen totálně poosranej nudnej život inzernetového trolla

    BYE Blbe. Budu tu 10 prosince.
  • Svět stejně spěje k záhubě. Putin Trump Bush... je jedno jak se jmenují. Všichni to jsou politici a politici jsou zločinci. Placení mafiánama za scénou. Vrátí se jim to i úroky v podobě předražených státních zakázek, neplacení daní a tak podobně.
    Lidi tyto zloděje volí a sponzorují Pořád dokola. Smutné.

    Lidstvo se přemnožáilo. Města v Mexiku, Indii a Číně jsou přelidnění, Obyvatelé setam dusí ve smogu z továren a z aut, Ledovce tají pořád rychleji takže státy u vody jako třeba Švédsko čeká osud bájné atlantidy. Zatopení.
    Migranti jako kobylky rozvrátí naše sociální systémy a struktury.
    Muslimky v EU a v Rusku rodí více děcek než domácí ženy. Islám postupuje bez meče.
    A pokud se nezastaví migrace tak vše ovládne pouhou matematicky měřitelnou počtní převahou.

    Užívejte si. Ještě pár let a nastane další soumrak civilizace.
    • Nostradamus ve svém proroctví varoval
      • Nasermanus toho nakecal... jako Palacký, ukecanej až na půdu a nikoho to vlastně nezajímalo.
    • No, až na to, že Trump není politik, ale ekonom.
      • Nyní jest Trump politikem.
        • Snad 45. americkým prezidentem. Ne?
  • chtěl bych se omluvit celému světu za teror, kterému ho poslední minimálně půlstoletí vystavujeme. Byli jsme pod totalitní diktaturou finanční chátry která nás nutila ke všem těm ošklivým věcem. Když jsme chtěli věci změnit skrze prezidenta Kennedyho bangsteři nám ho zavraždili. Nyní máme novou šanci a naději skrze Trumpa. Omlouváme se znovu za naše dosavadní agresívní chování a chtěli bychom zdůraznit že práskači a agenti FEDu kteří u vás působí (například takzvaný Koblihář a spol.) nemluví naším jménem. Stydíme se za tyto zkrachovalce a nasazené loutky a distancujeme se od nich. Naším jménem mluvíme my sami a řekli jsme jasně TRUMP. Vyžírky jako Koblihář s námi nemají nic společného, jejich názor nás nezajímá a můžou se vztekat jak chtějí.....
    • Ty jsi jen normální ruský agent placený Kremlem za nonstop smrdění a šíření ruských lží na tiscali.

      USA ČR nic neudělala. Zato vaše prašivé zkurwené komoušké Rusko nás 20 let okupovalo a 40 let okrádalo i vraždilo. Proto češrí vlastenci na tvé rusáky dodnes po právu s pohrdáním plivou.
      • češrí? To je jaký národ? V hodně zemích jsme vyvolali války a převraty ale čechry neznám.......to bude asi někde na Marsu...tam jsme toho taky dost pohnojili.....ale to se dovíte až v budoucnu.....
        • I na tebe se vaří voda a brousí nůž proruský haajzle.
          Kdyby sem strčiíl ruský okupant rypák dnes tak spolu s NATO tvoje zkurwené Rusko vymažeme z mapy.
    • Já omluvu přijímám. *5*
      • takže mi promíjíte že naše finanční a průmyslové kruhy postavily na nohy Nacisty a skrze zrádnou Británii jsme vás předhodili jako oběť? Pouze Sověti se vás zastali. Děkuji. Také bych uvítal odpuštění od normálních Srbů normálních Afgánců Iráčanů Egypťanů Vietnamců Syřanů Libyjců a od ostatních normálních lidí kterým jsme ublížili.
        • Tvlj Rusák se v roce 1939 s nacisty spojil a dohodl na napadení a okupaci malých sousedních států. Rusák spolu s nácky okupoval Polsko a pobaltí.
          Rusák chtěl okupovat i Finsko ale tam dostal po hubě a tak se stáhnul.

          Když pak Hitler Stalina přechcal a zaútočil i na Rusko tak Rusák škemral v USA o pomoc.
          A jak sám Žukov uznal tak bez americké pomoci kterou rus dodnes neslatil by Hitler rusáky porazil.

          Raději se ty ruský haajzle omluv za to že tvoje zkurwené Rusko okupovalo a okrádalo 40 let východní evropě. Že okupovalo Afghanistán kde vraždilo děti a ženy.
          Za zločiny Rusáků v čečensku kde rus bombardoval civilisty a přeživší ženy znásilnoval a mučil
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pan-nejistota-co-nevite-o-prezidentu-donaldu-trumpovi-protoze-to-o-nem-nevi-nikdo-3786
  • Marjanoviči díky, prostě díky, jsi (fakt) dobrej.. http://nazory.ihned.cz/c1-65511980-komentar-teodora-marjanovice-s-vitezstvim-trumpa-otaci-zemekoule-svuj-smer *1* *1* *1* *1* *1*
  • Říká se - volit menší zlo...

    U nás to neplatilo a neplatí a v USA - toť otázka...

    Také se říká - čas ukáže...

    U nás čas ukázal a nestačíme se divit nejen doma, ale i ve světě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit