Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zeman říkal, že zvítězí Trump. Jak to mohl vědět? Asi proto, že se vyjadřuje ke všemu doma i ve světě.
    • Ovar Lukoilovič věděl od Putlera Hitleroviče, že Trumpovi pomohla FSB-KGB. Jenomže to mělo být tajné, ale Ovar Lukoilovič měl vyrózu a tak to vykecal.
      • Jo jo, viróza je sviňa... :-)
      • senzační *15*
        • že jo *2*
    • Ne, protože je velice chytrý a předvídavý a né jako havloidi, blbci a degeni.
      • Jak může být chytrý a předvídavý, když je, jako prezident, nesvéprávný za své činy?! :-)
    • Neříkals, že jsou s Trumpem ruští agenti? To bude teda asi proto, nebo ne? *1*
      • Ti Rusové jsou ale šikovní ! *1*
  • A proč ve světě nejistot? Není to nakonec lepší než jistota, že s Clintonovou by svět lepší rozhodně nebyl? Tak už to Trumpovo vítězství milá média zkousněte, nic jiného vám stejně nezbývá.
  • Je to divné, ale americká média nerozhodla o volbách. A je to vidět i v komentářích médií u nás a jinde ve světě. U nás se média holedbala, že rozhodla krajské a senátní volby. K tomu se dá dodat, že naše volby ovlivnila sprostými a neobjektivními pořady v programech. Teď si přejme, aby se snížil vliv vojensko průmyslového komplexu v USA, který investoval do Clintonky. Zase moc zlepšení nečejme, tak jak jsme čekali při volbě Baráka s bombama.
  • Miloš Zeman bude v roce 2018 nejspíš znovu kandidovat na post prezidenta České republiky. Naznačil to jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Reagoval tak na výsledky amerických voleb.

    No nazdar...je to ještě horší, než jsme doufali...
    • Možná se do té doby uchlastá *1* *1*
      • *4*
    • A uvidíte, že to dopadne stejně jako v Americe. Navzdory brutální mediální masáži, navzdory průzkumům favorizujícím Zemanova protikandidáta i navzdory hysterii ČT, Zeman opět s přehledem zvítězí.
      • Pokud ano, tak "Pán Bůh" s námi ...
    • Nazdar kolobrdo. Te seš ňáká divná, dež más enem jedno kolco. Tím myslíš tvůj gang v Práglkavclu. Pak vám nezbývá než zoufat.
      • Nezoufám a kolečka mám všechna... :-)
  • Nejistota teď děsí všechny hnuslimáky i přes jejich obrovský špinavý prachy prohrála jejich loutka! Chápu, že je to děsí stejně jako všechny mulitkulti-sluníčkáře holt zvítězil zdravý rozum před řiťolezectvím pseudo-elitám do zádele....
  • Tak se tu mějte dědkové. Nakoukla jsem ale je tu pořád stejná nuuuuda. Nic pro Simču.
    Jinak postřeh a nemlej pro zdejší stoupence Babiše.
    O víkendu jsem byla v Praze. Napočítala jsem 48!!!!!! nelegálních prodejců cigaret a tabáku
    Zboží prodávají na ulici z tašky nebo vedou obchod a zboží mají schované v autě.
    Jsem zvědavá jak tyto veksláky zasáhne vaše Evidence tržeb! Vůbec nijak soudruhu.
    Odnesou to zase jen poctivci.

    bye. Vaše simča? Tůůůhle Tůůdle Nůůdle.
    1. Jsem lesbicky orientovaná. 2. V sexu máím ráda dlouhé divoké jízdy a na to už se vy pánové Metuzalémové těžko zmůžete že. 3. Nemáte úroveň ani glanc( jukněte do slovníku ju) odchod 1929. Zase v prosinci. Pa tlachalové
    • Mno, já bych nebyl tak jednoznačný. Vždyť jeden z vexkláků chce u nás dělat presidenta?
      • Když ho může dělat Putlerův agent a světové proslulý "virotik", tak proč by ho nemohl dělat vexlák?
  • Jo jo nonstop zde hnijící BTw ruský trolečku Blbečku. Máš jen to tiscali ty neschpný závistivej dědku. Hniješ tu každý en nonstop, kradeš jména a podvádíš s hlasováním.

    Já na tebe seeeru a to tě žere. Moc rád by jsi ublížil a zatáhl lidi do debat. Tak to máš smůlu chcípáku. Simča se jde bavit. Mám dobrou práci, kamarádky a krásný lesbický sex.
    Také spoustu aktivit a proto na tiscálu skoro nejsem. Jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí NULO. Ty nemáš nic. Jen totálně poosranej nudnej život inzernetového trolla

    BYE Blbe. Budu tu 10 prosince.
  • Jsem mladá a zdravá. a jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí internetový haajzle.
    Hniješ tu každý den nonstop takže na vozíku asi budeš zapšklej chudáku.

    Bye blbe
  • Autor článku opět nezklamal a potvrdil svoji zapšklost a příslušnost k pražské kavárně.
    Jednostranné, negativní .....
  • Úplně jsem v té radosti zapomněl na naše "neklidné umělce", nevíte někdo (čirou náhodou), jak na tom jsou.. *5* .. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Pokud budou dojit her Hermana, tak se budou šklebit fšickni a hlavně skrzevá prachy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit