Přejít na výpis diskuzí

Turecko zahájilo ofenzívu v Sýrii. Na islamisty v pohraničí vyslalo tanky

24.8.2016 17:48
5 příspěvků

Turecká armáda zahájila u pohraničního severosyrského města Džarabulus útok na radikály z Islámského státu. Ankara na území Sýrie vyslala mimo jiné i dvacítku tanků, v ofenzívě ji podporuje letectvo mezinárodní koalice vedené Spojenými státy. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vláda Spolkové republiky Německo doporučuje svým občanům aby si vytvořili nouzové zásoby potravin , vody a léků na 10 dnů .
  Zároveň v Německu uvažují o znovuzavedení povinné vojenské služby .
  Ruský prezident nařídil mimořádnou prověrku plné bojové pohotovosti .
  Německá kancléřka Merkelová přijíždí na bleskovou návštěvu Česka a Polska .
  Náhoda ?
 • Stalingrad
  Tak se osmani chovli i před 500 lety a chovají se tak stále-napadají,vraždí a okupují cizí území !!!! Okupují část evropy-Cařihrad,vyvražďovali Armény a nyní Kurdy,přitom vtrhli na území cizího státu !!!! Tak proto ten "nachystaný,zinscenovaný převrat" ,proto to velké líbání s Putinem....Bylo potřeba odstranit ty v Turecku kdo byli proti okupaci a násilnému vrthnutí Turecké armády na úýemí cizího státu,proto to velký usmiřování s Ruskem !!!!! Byli a jsou ti machometání pořád stejný proradný k,..urvy zákeřný.Hold si s nima musí ussamani a rusáci nemlátit čenich.Ostatně se divím rusům za ty staletí zkušeností s musulmany,že se s nima začali bratříčkovat.On se totiž velký osmam Er-drogan bál vtrhnout do Sírie aby nedostal přes držku od Putina !!!!! No a evropa se za staletí vyvražďování,nájezdů nepoučila jaký,že to má ten obohacující kulturní přínos. Tak opět budou musulmani plenit,otročit evropu A KDO V ŽIJE A BUDE ŽÍT ???!!! Naše děti ,vnuci-novodobí otrocu machometánů !!!!!
 • Je to jen o Kurdech. Na IS nacista Erdogan kašle. Koneckonců jeho familie má díky IS nemalé příjmy.
 • Vyvražděním Kurdů, kteří jako jediní bojují proti IS na souši si body nezískáš, nacisto Erdogane... *3*
 • Turci vjeli po zemi do Sýrie no tak to bude mazec. Nejdříve se vypořádají do jednoho z Kurdskou menšinou a pak se uvidí že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit