Přejít na výpis diskuzí

Tvrdá data o fungování EET: výběr DPH v pohostinství setrvale klesá. Nejvíce na severu Moravy

17.5.2018 7:20
red 7 příspěvků

I po téměř roce a půl od zavedení elektronické evidence tržeb panují značné rozpory kolem toho, jaké jsou reálné dopady EET. Například podle zástupců živnostníků vloni kvůli EET zaniklo zhruba tři tisíce převážně venkovských hospod. Tento údaj ale ministerstvo financí odmítlo s tím, že registrací živností...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chceš žít v tomto státě??? tak plať daně jako všichni ostatní nikdo tě nenutí podnikat .Kdyby to nevynášelo tak to neděláte!!!
  • Tohle může napsat člověk, který se chodí vyspat do práce. Tím, že přijde včas, převleče se a dodržuje pracovní dobu naplní veškerou snahu, píli a činnost pracovního dne. Primitiv a ještě závistivý, který se nedokáže sám uživit, natož aby uživil i další lidi. Takové blby potkávám denně a také to tak ve společnosti vypadá. Socialisticky pracovat - kapitalisticky žít !
 • EET má svůj velký význam,ať se to komu líbí,či nelíbí.ČR se vyznačuje tím,že demokracii z velké části chápe jako cíl k nahrabání peněz,které si podnikatel chrání tak šikovně,že stát v daních ostrouhá.Nejsou všichni podnikatelé jenom hrabivci,jsou samozřejmě i poctivci,kterým vadí,jak snaživí jsou jejich soukmenovci v podnikání "úspěšní"v odklánění daní.A k tomu ,aby podnikání bylo i podporovatelem státu -v tom placení daní-,zavedlo se EET.Není populární,to je zřejmé.Ale EET vytvořilo jakž-takž stejné prostředí v odvodu daní,i když výkuci si najdou stále ještě vedlejší vrátka.A dodávám jednu zásadní věc:To srovnávání výnosu z EET je poněkud "odstrčeno"větším přílivem daní ze zvyšování mezd a platů.A to je možnost ,kterou stát může v této době využít,neboť období konjuktúry to umožňuje.Je to také jedinečná doba,kdy stát může mzdy přiblížit těm v EU.
  • Jo a nejúspěšnější odkláněč daní "Hrabiš "který si díky svým dluhopisům každý rok přijde na nezdaněných 90 mega pro sebe a jeho firmy každoročně zinkasují na dotacích více než odvedou nám to tady takhle "narovnal" to prostředí , akorát vám zapoměl říci že pro sebe si ho udělal jaksi "rovnější" totiž rovnou z vaší do vlastní kapsy....
 • EET je jednen velký podvod na podnikatele, který má na svědomí Babiš...

  Ten má přehled, kdo kolik a na čem vydělává...

  Kdo vydělává hodně, toho zničí a jeho firmu převezme...je to sviňa ...
 • Celá akce EET měla pouze ten účel, aby se Bureš zase pořádně napakoval. Pokladny, které se vyrábějí na Slovensku posloužily k napakování dceřiných společností. Tenhle rudý parchant, který se tváří jako hodný strejda, nás neustále okrádá, za potlesku tupého stáda primitivů tedy jeho voličů.
  • Je úsměvné, jak dokáže lidská nenávist zatemnit mozek. Elektronické pokladny jsou dnes na trhu v nepřeberném množství variant a jejich výrobců, přičemž drtivá většina bude vyráběna v Číně. Také nejste schopen uvést jediné vlákno, které by vedlo jakéhosi výrobce těchto pokladen na Slovensku k Babišovi, což znamená, že "tupé, primitivní stádo" zde nebude volič ANO. Okrádá-li vás ten hodný strejda, pak s tím něco udělejte. Já jsem spokojený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit