Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MArtine nenechte si vnutit názor.Je demokracie a kádrování je tu zase.Přesně to potvrdil stařík ,který udělal školu za komárů a teď te bude kádrovat.ASi má naspořeno v druhém pilíři do důchodu a neví co je to chodit do práce a vidět jak se to hroutí v čele s ODS TOP a pidi stranou.
    • jo on už Bočan zapoměl, kolik toho na rozdíl od jiných točil... Že by úlitba za prohřešky mládí????:-))... proč nejde do důchodu, kvality Kachyni a dalších nemá
  • Tak to je teda pěkná prasárna a ubohost. A pak že tu máme demokracii a každej může zastávat i jiný názor než provládní. *1* *1* *1*
    A pak že jen za komunistů člověk mohl dostat padáka z práce za svůj postoj.
    S Honzou Brabcem se po roce 89 také dost nepěkně zametlo. Je jedinej kdo je trestán
    ( neobsazováním do filmů) za majora Zemana a přitom tam hrálo strašně moc slavných umělců a herců. Najdeme tam i dnes dámu Dášu Veškrnovou. *1* *1* *1*
  • Zajisté až pan Dejdar poví, jestli je to pravda. Já se také přinávám, že od začátku druhého kola prezidentské volby jsem také v "mocenské skupině" pana Zemana, Klause a dalších pár milionů občanů ČESKÉ REPUBLIKY, protože chci udržet ČESKOU KORUNU i ČESKOU STÁTNOST. A kdo chce euro a občanství Unie, ať si volí Schwarzenberga a jeho Kalouskovskou "mocenskou skupinu
    Také nechci, aby se na Pražském hradě objevili podobné obrazy z jídelny Schwarzenbergů http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje.aspx
    • Přestaň tady s tou průhlednou goebelsovskou demagogií lobující pro Klausovu mafii, k níž patří i Zeman.
      • Vážený pane "tečka", Vaše silná slova hraničící s vulgaritou a brutalitou mi napovídají, že Vaši soukmenovci jsou možná na tom obraze v jídelně Schwarzenbergů.

        http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje.aspx

        Nikdo Vás tu nedrží, máte svobodu pohybu, a pokud chcete být občanem Unie, jak jinde píšete, nikdo Vám nebrání podat si žádost o změnu občanství. Já chci být občan ČESKÉ REPUBLIKY a chci plati ČESKOU KORUNOU, proto volím pana ZEMANA
  • Super,jeste jednou SUPER!
    Ten svinskej antiherec konecne dostal,co mu patri!
    • Ten herec dozrál na rozdíl od tebe který .........
      • .....Poprve jsi na netu?Klavesnice neni automat,ktery mysli za trotly tveho zrna...
  • prosim ...dejte sanci at se vyjadri sam Martin..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit