Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dost dobrý
  • A na co potřebuje Rusák elektřinu?
    • Nepotřebuje, mají louče.
    • Aby vyrobili elektrické křeslo pro tebe.
  • Rusácí dělají machry, a záchod mají na dvoře.
    • Zajeď si na zakarpatskou Ukrajinu, a poznáš kdo má SUCHÝ záchod na dvoře !!! Dokonce i hospody to tam tak mají. SMRAD jak na Orlíku, prostě neuvěřitelný puch. *11* Až to uvidí Brusel tak se pobluje *11* *11*
    • v ruských vesnicích je i záchod na dvoře celkem luxus *3*
      • alespoň víme jak je rus drsnej.nám už by umrzla pr....
        • *7* co se týče vodky a exkrementů, jsou to drsňáci, v práci už je to slabší
          • Byl jsem tam náhodou v létě, pracovali ve dne v noci i v soboty a neděle, při umělém osvětlení, dálnice hladké jak letiště, ne jak ten tankodrom u nás. Naštěstí ten hluk do 25. patra hotelu nebylo slyšet. Jo a taky už jsem tam neviděl pracovat na stavbách ženy, ještě před 10 léty to bylo běžné.
          • no bojim se že ve vodce je předběhlo už i česko
            • naopak podle tebe soudím celej tenhle ztracenej národ *3*
            • zlej trolle, nesuď podle sebe *3*
    • američan by tam ve svejch 210 kg ani nedošel *1* *1* *1*
  • všichni kdo nemáte rádi Rusko a Zemana budete nahlášeni *16*
    • fenomenální
  • S tím záchodem je to v Rusku jednoduché. Jako na Sibiři kde stačí se*oucímu dva klacky. Jeden zabodne do země a drží se ho a druhým odhání hladové vlky. *1*
    • Pařez zůstane pařezem a v.l vol.m. Jinak mi to neprojde, strejdo.
    • Starý fór, ale nechtěl bych, při -40 st...
    • myslím že ani vlk není v bezpečí před hladovým rusem *3*
      • Před časem proběhla tiskem zpráva, že jakási skupina ruských cestovatelů zabloudila někde na Sibiři. A jelikož neměli co jíst, tak zabili a snědli jednoho svého druha.
        • to v Americe je běžný civilizační standard. Při zakládání USA byly známy případy kdy kolony přistěhovalců uvíznuvšich v pustině přežily díky kanibalismu. I dnes FBI řeší případy kanibalů kteří usoudili že mezi masem z hypermarketu a masem souseda není žádný rozdíl. Jen ten že hovězí či vepřové se platí na pokladně kdežto maso souseda je DNES V AKCI ZDARMA!!!!
  • Na Krymu vězní nějaké nespokojené obyvatele ??? Blbost... Tam jsou teď všichni ale opravdu všichni naprosto spokojení. *1* *1* *1*

    Kdyby nebyli v Práglu zabedněnci tak by to uhlí mohli dopravovat z Ostravy kanálem Odra - Dunaj který naplánovala Marie Terezie a o kterém všichni politici už stopadesát let jen ťápou. Takhle budou akorát přemýšlet který důl na Ostravsku zavřou a ukrajinci kupují uhlí z jiného světadílu.
  • Putler chystá odvetu, kosa bude všem, geniální, jen by mě zajímalo jestli on si v té své garsonce vypne přímotop
    • Hlavně pozor, aby se ti nerozjely kamna na polena.
      • "rozjely se kamna na polena" ??? hmmm, dám si pozor *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit