Přejít na výpis diskuzí

U Aljašky se poprvé objevily čínské válečné lodě. Symbolicky na výročí konce války

3.9.2015 10:57
art 19 příspěvků

V mezinárodních vodách v Beringově moři se objevilo pět čínských vojenských lodí.  Se zprávou přišla agentura Reuters s odvoláním na americké ministerstvo obrany v den, kdy se v Pekingu konala obří vojenská přehlídka k 70. Výročí konce druhé světové války v Asii. Na Aljašce se zrovna nachází americký...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hegemonie Amrdólie končí, hurá!!!
 • ...no jó já zapomněl dyť to psali v nedělním BLESKu, tak to se omlouvám...

  Jinak ten první odstavec o přesunu těch vojsk tak nějak popírá ta Vaše tvrzení o té smlouvě a tak...ale nevadí to se může v zápalu boje proti bolševikovi stát...to je normální "Luďo"...
  • Pamela
   Vy popíráte fakt že SSSR až do roku 1945 s Japonci neválčil.
   Byla TO USA kdo má hlavmní zásluhu na poražení Japonska.

   Tento fakt mmůžete vy milovníku Kremlu poplivat ale ne změnit.

   Jsem Simona

   Nepopírá to nic. protože Hitler drtil Rusáky a dostal se až k Moskvě čekalo se zda se
   Japonci nepřipojí a nezaútočí na Sibiř.
   • ...Simono, Simono, Hitler drtil tak leda své varlata v kalhotách a kdyby se nepletl svým vojákům do řemesla, tak mohlo být třeba vše jinak? I když Napoleon byl jinej kalibr a taky na východě neuspěl...a tak to prostě je...

    Mimochodem já nejsem milovníkem Kremlu, ani nic nepopírám, mne historie baví a když vidím některé výklady, tak přemýšlím nad diagnózou diskutujících, nebo že by záměr, dneska člověk nikdy neví. I jistý Josef G. tvrdil, že x-krát opakovaná lež se stává pravdou...tak teda nevím...???
    • Pamela
     Jste milovník? Nepořádáte večerní postelové přednášky? *14* *14*

     Ráda bych se jich zůčastnila.
     • To by bylo celkem fajn, zrovna mám pár volných termínů na odloučeném pracovišti v Bohnicích, jinak je možná i Jihlava a Opava Kateřinky, ale tam je momentálně již vše obsazeno...

      Jinak nic ve zlým a "Hlavně se z toho nepo...t", jak říkal jeden pan Venca H.
 • Pamela
  Karlíke jsou tu i jiná přiznání.

  Syrský generál tvrdí, že Rusko školí a cvičí teroristy islámského státu

  Čelný syrský představitel brigádní generál Ahmad Aljjdeaa na polském webu wpolityce.pl uvedl, že Kreml destabilizuje situaci v jeho zemi.

  „V Rusku jsou čtyři vojenská výcviková střediska, ve kterých jsou vyškolení fanatici, kteří následně odejdou do islámského státu, jako bojovníci ISIS. Mezi nimi jsou také Čečenci.“

  Je pravdou, že asi pět tisíc bojovníků islámského státu patří k občanům Ruské federace, a je také pravdou, že mezi nimi jsou i Čečenci. Čečenský prezident Ramzan Kadyrov si v podstatě ve své zemi dělá s požehnáním ruské hlavy státu Vladimíra Putina, co chce. To dokazuje i fakt, že nedávno musela ruská tajná služba FSB propustit zadrženého vysoce postaveného policisty, kterého vinila z vražd a organizovaného zločinu.
  • na polském webu,to už mluví samo za sebe, ti jsou tak zalezeni v USA řiti,i s polským káčerem donaldem tuskem,že jim čouhají jen tkaničky,doopravdy je to tak ,že IS je dítě USA,oni ho založili,aby destabilizovali sýrii Bašára Asada
   • Pamela
    Ty jsi tak hluboko v Ruském že už ti ani ty tkaničky ven nekoukají *1* *1* *1*

    řekl to Syrský generál ne Polák. A Syrský generál bude znát tamní situaci přeci
    jenom lépe než ty z ČR že.
 • Pentagon přiznal, že založil Islámský stát !!!!!!!! Je to vůbec možné ???
  Tajná správa Pentagonu odhalila, že USA vytvorili ISIS ako nástroj na
  zvrhnutie prezidenta Sýrie Assada. To, čo mnohí bežní ľudia na sociálnych sieťach pochopili logicky aj sami, a teda, že teroristická skupina ISIS, ktorá kruto popravuje kresťanov a slobodne zmýšľajúcich ľudí na teritóriu Sýrie a Iraku, ktorú finančne a vojensky sponzoruje spojenec USA Saudská Arábia, je dielom tajných služieb USA , je dnes už aj oficiálne potvrdené!Tajný dokument vlády USA, ktorý obdržala právnická kancelária so zameraním na podporu verejného záujmu v USA Judicial Watch, preukazuje, že vlády západných krajín sa účelovo spojili s Al-Káidou a ďalšími islamistickými extrémistickými skupinami, aby zvrhli sýrskeho prezidenta Assada.
  Podľa právnickej kancelárie Judicial Watch predmetný dokument (viď v linku nižšie), ktorý prenikol na verejnosť odhaľuje, že v spolupráci so štátmi v Perzskom zálive a s Tureckom, západ úmyselne sponzoroval násilnícke islamistické skupiny, aby destabilizoval vládu Assada. A to napriek tomu, že vedeli o tom, že ak tak budú konať, môže to viesť k vzniku teroristického Islamského štátu v Iraku a Sýrii známeho pod skratkou ISIS.
  http://www.judicialwatch.org/…/Pg.-291-Pgs.-287-293-JW-v-DO…
  Tieto odhalenia vyniesol na svetlo sveta novinár britského magazínu The Guardian Dr Nafeez Ahmed, ktorý je víťazom tohtoročnej alternatívy k Pulitzerovej cene - Project Censored Award za vynikajúcu investigatívnu žurnalistiku počas práce v magazíne The Guardian. a ktorý je v tzv. Power 1000, teda medzi tisíckou najvplyvnejších Londýnčanov. Viac o odhalení tu:
  https://medium.com/…/secret-pentagon-report-reveals-west-sa…
  USA a západné krajiny teda vytvorili ISIS za tým účelom, aby mohli zvrhnúť prezidenta Sýrie Assada, aby po jeho zvrhnutí už nič nebránilo USA v tom, aby z Kataru postavili plynovod cez Sýriu do Európy, aby tak USA obchodne dominovali nad Ruskom. Kvôli tejto intrige tajných služieb USA museli zomrieť doslova státisíce ľudí. Podľa odhadov OSN zomrelo len v Sýrii za 4 roky od začatia tejto vojny cca 250 000 ľudí. V Iraku podľa odhadov zomrelo od začiatku invázie USA dokonca až cca 500 000 ľudí.
  No a teraz je podľa mnohých ľudí na sociálnych sieťach úplne zjavné, že nám týchto ľudí z ISIS tlačia USA do Európy ako utečencov spolu so zúboženými ľuďmi, ktorí pred ISIS utekajú do Európy. No a týchto ľudí nám politici EŮ prerozdelia do ČR a na Slovensko, aby keď príde vhodný čas, spôsobili chaos na našom území?
  • Pre ľudí, ktorí zmýšľajú čisto - ľudsky (v ČR a na Slovensku obzvlášť), sú takéto zákerné myšlienky nepredstaviteľné. Nedokážu si vôbec predstaviť, že by niekto, nieto ešte demokratickí politici USA, EÚ a Slovenska, ktorí USA v tomto napomáhajú, by mohol byť až natoľko zvrhlo zmýšľajúci, že by s cieľom dosiahnutia obrovského obchodného zisku a cez zisk obrovskej moci, bol schopný obetovať životy toľkých ľudí. Už mnoho krát potvrdená realita z histórie však dokazuje, že v histórii tomu vždy takto bývalo. Vojna totiž nie je nič iné, než iba pokračovanie politiky vládnucej vrstvy (oligarchie) avšak inými - vojnovými prostriedkami
 • Pamela
  Hlavní zásluhu na porážce Japonska má USA která porazila Japonskou armádu
  na mořích i ostrovech. USA dodávala zbraně do Číny.

  V Číně v té době měl převahu nacionalistický tábor kolem Čankajška.

  Komunistická parta nehrála v porážce Japonců téměř žádnou důležitou úlohu takže
  se nechlubte cizím peřím soudruzi
  • A co porážka japonské armády v Mandžusku (700.000 vojáků) během dvou týdnů a Stalinem dodržený slib o otevření východní fronty do dvou měsíců od ukončení bojů v Evropě a vstupu Rudé armády (1.5 mil.) do bojů a obava Japonců že po obsazení Japonska Rudou armádou přestane jako takové existovat...to jako nebylo nebo co..???
   • SSSR se zapojil do války s japonskem až v roce 1945 kdy už bylo japonsko
    po prohrách s USA na kolenou.

    SSSR až do roku 1945 udržoval s Japonskem - spojencem hitlera smlouvu o neútočení

    USA má hlavní zásluhu na porážce Japonsko - to vaše komunistické ječení nezmění
    • ...a já bych prosil ještě tu o "Perníkové chaloupce"...Děkují!!!
     • Pamela
      Vy směšně popíráte fakta. Zatímco USa válčila s japonskem a porážela ho
      SSSR měl smlouvu s japončíkem o neútočení
      • Pamela
       Jsi směšný. Bylo to přesně naopak.

       Až poté co se Japonsko rozhodlo neválčit s SSSR a napadnout USA mohl Stalin
       přesunout vojska z východu na Hitlera.

       Japonsko rozpoutalo válku a vraždilo i mučilo civilisty. Přestože bylo na kolenou
       plánovalo Japonsko přeměnit na pevnost a bránit se USa s pomocí sebevražedných civilistů.

       Jatka by tedy byla daleko horší než po použití atomovky
      • ...ano, ano fakta vytržena se souvislostí vypadají tak, jak je prezentujete!
       Smlouva o které se zmiňujete vznikla poté co Japonci na konci třicátých let na začátku své expanze dostali 2x na pr..el na Východě od Rusů, podruhé se o to přičinil nějaký pan Žukov (v té době neznámý velitel) a pak teprve pokračovali jihozápadním směrem. Přesto všechno Rusové drželi na Východě značnou sílu vojsk, která byla přesunuta na obranu Moskvy až po zprávě jistého pana Sorgeho...pokud Vám to něco říká?
       A jinak válka v Tichomoří mohla skončit o poznání dříve pokud by Američani netrvali na BEZPODMÍNEČNÉ kapitulaci, kdežto jedinou podmínkou Japonců bylo zachování císařství. A nakonec Japonsku byl stejně císař ponechán.
       A co se týče Ameriky, pokud by president Roosewelt, (jinak velice moudrý a schopný muž zasloužící si naší úctu) neustoupil lobby a jeho vicepresidentem se stal Wallace (jeho dlouholetý přítel a ministr), ale na nátlak se jím stal Trumen, tak pravděpodobně nejen že válka skončila dříve, lidstvo by nepoznalo jaké je to použit atomovou zbraň proti civilistům, ale i dnešní svět by vypadal JINAK!!!
 • ano havlovci a lůzo z kaváren-v mezinárodních vodách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit