testovaci text

Diskuse pro Článek

U Aljašky se poprvé objevily čínské válečné lodě. Symbolicky na výročí konce války

3. 9. 2015 – zpravy.tiscali.cz

V mezinárodních vodách v Beringově moři se objevilo pět čínských vojenských lodí.  Se zprávou přišla agentura Reuters s odvoláním na americké ministerstvo obrany v den, kdy se v Pekingu konala obří ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 19

napsat komentář

BTW (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Hegemonie Amrdólie končí, hurá!!!
4.9.2015
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

...no jó já zapomněl dyť to psali v nedělním BLESKu, tak to se omlouvám...

Jinak ten první odstavec o přesunu těch vojsk tak nějak popírá ta Vaše tvrzení o té smlouvě a tak...ale nevadí to se může v zápalu boje proti bolševikovi stát...to je normální "Luďo"...
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

1 souhlasí, 6 nesouhlasí

Vy popíráte fakt že SSSR až do roku 1945 s Japonci neválčil.
Byla TO USA kdo má hlavmní zásluhu na poražení Japonska.

Tento fakt mmůžete vy milovníku Kremlu poplivat ale ne změnit.

Jsem Simona

Nepopírá to nic. protože Hitler drtil Rusáky a dostal se až k Moskvě čekalo se zda se
Japonci nepřipojí a nezaútočí na Sibiř.
3.9.2015 upraveno v 16:10
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

...Simono, Simono, Hitler drtil tak leda své varlata v kalhotách a kdyby se nepletl svým vojákům do řemesla, tak mohlo být třeba vše jinak? I když Napoleon byl jinej kalibr a taky na východě neuspěl...a tak to prostě je...

Mimochodem já nejsem milovníkem Kremlu, ani nic nepopírám, mne historie baví a když vidím některé výklady, tak přemýšlím nad diagnózou diskutujících, nebo že by záměr, dneska člověk nikdy neví. I jistý Josef G. tvrdil, že x-krát opakovaná lež se stává pravdou...tak teda nevím...???
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Jste milovník? Nepořádáte večerní postelové přednášky? *14* *14*

Ráda bych se jich zůčastnila.
3.9.2015
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To by bylo celkem fajn, zrovna mám pár volných termínů na odloučeném pracovišti v Bohnicích, jinak je možná i Jihlava a Opava Kateřinky, ale tam je momentálně již vše obsazeno...

Jinak nic ve zlým a "Hlavně se z toho nepo...t", jak říkal jeden pan Venca H.
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

22 souhlasí, 16 nesouhlasí

Karlíke jsou tu i jiná přiznání.

Syrský generál tvrdí, že Rusko školí a cvičí teroristy islámského státu

Čelný syrský představitel brigádní generál Ahmad Aljjdeaa na polském webu wpolityce.pl uvedl, že Kreml destabilizuje situaci v jeho zemi.

„V Rusku jsou čtyři vojenská výcviková střediska, ve kterých jsou vyškolení fanatici, kteří následně odejdou do islámského státu, jako bojovníci ISIS. Mezi nimi jsou také Čečenci.“

Je pravdou, že asi pět tisíc bojovníků islámského státu patří k občanům Ruské federace, a je také pravdou, že mezi nimi jsou i Čečenci. Čečenský prezident Ramzan Kadyrov si v podstatě ve své zemi dělá s požehnáním ruské hlavy státu Vladimíra Putina, co chce. To dokazuje i fakt, že nedávno musela ruská tajná služba FSB propustit zadrženého vysoce postaveného policisty, kterého vinila z vražd a organizovaného zločinu.
3.9.2015
vlákno reagovat

jura (inkognito)

16 souhlasí, 1 nesouhlasí

na polském webu,to už mluví samo za sebe, ti jsou tak zalezeni v USA řiti,i s polským káčerem donaldem tuskem,že jim čouhají jen tkaničky,doopravdy je to tak ,že IS je dítě USA,oni ho založili,aby destabilizovali sýrii Bašára Asada
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

1 souhlasí, 14 nesouhlasí

Ty jsi tak hluboko v Ruském že už ti ani ty tkaničky ven nekoukají *1* *1* *1*

řekl to Syrský generál ne Polák. A Syrský generál bude znát tamní situaci přeci
jenom lépe než ty z ČR že.
3.9.2015
vlákno reagovat

Karel Schwarzenberg (inkognito)

17 souhlasí, 23 nesouhlasí

Pentagon přiznal, že založil Islámský stát !!!!!!!! Je to vůbec možné ???
Tajná správa Pentagonu odhalila, že USA vytvorili ISIS ako nástroj na
zvrhnutie prezidenta Sýrie Assada. To, čo mnohí bežní ľudia na sociálnych sieťach pochopili logicky aj sami, a teda, že teroristická skupina ISIS, ktorá kruto popravuje kresťanov a slobodne zmýšľajúcich ľudí na teritóriu Sýrie a Iraku, ktorú finančne a vojensky sponzoruje spojenec USA Saudská Arábia, je dielom tajných služieb USA , je dnes už aj oficiálne potvrdené!Tajný dokument vlády USA, ktorý obdržala právnická kancelária so zameraním na podporu verejného záujmu v USA Judicial Watch, preukazuje, že vlády západných krajín sa účelovo spojili s Al-Káidou a ďalšími islamistickými extrémistickými skupinami, aby zvrhli sýrskeho prezidenta Assada.
Podľa právnickej kancelárie Judicial Watch predmetný dokument (viď v linku nižšie), ktorý prenikol na verejnosť odhaľuje, že v spolupráci so štátmi v Perzskom zálive a s Tureckom, západ úmyselne sponzoroval násilnícke islamistické skupiny, aby destabilizoval vládu Assada. A to napriek tomu, že vedeli o tom, že ak tak budú konať, môže to viesť k vzniku teroristického Islamského štátu v Iraku a Sýrii známeho pod skratkou ISIS.
www.judicialwatch.org...-v-DO…
Tieto odhalenia vyniesol na svetlo sveta novinár britského magazínu The Guardian Dr Nafeez Ahmed, ktorý je víťazom tohtoročnej alternatívy k Pulitzerovej cene - Project Censored Award za vynikajúcu investigatívnu žurnalistiku počas práce v magazíne The Guardian. a ktorý je v tzv. Power 1000, teda medzi tisíckou najvplyvnejších Londýnčanov. Viac o odhalení tu:
medium.com/…/secret-p...st-sa…
USA a západné krajiny teda vytvorili ISIS za tým účelom, aby mohli zvrhnúť prezidenta Sýrie Assada, aby po jeho zvrhnutí už nič nebránilo USA v tom, aby z Kataru postavili plynovod cez Sýriu do Európy, aby tak USA obchodne dominovali nad Ruskom. Kvôli tejto intrige tajných služieb USA museli zomrieť doslova státisíce ľudí. Podľa odhadov OSN zomrelo len v Sýrii za 4 roky od začatia tejto vojny cca 250 000 ľudí. V Iraku podľa odhadov zomrelo od začiatku invázie USA dokonca až cca 500 000 ľudí.
No a teraz je podľa mnohých ľudí na sociálnych sieťach úplne zjavné, že nám týchto ľudí z ISIS tlačia USA do Európy ako utečencov spolu so zúboženými ľuďmi, ktorí pred ISIS utekajú do Európy. No a týchto ľudí nám politici EŮ prerozdelia do ČR a na Slovensko, aby keď príde vhodný čas, spôsobili chaos na našom území?
3.9.2015
vlákno reagovat

Karel Schwarzenberg (inkognito)

10 souhlasí, 23 nesouhlasí

Pre ľudí, ktorí zmýšľajú čisto - ľudsky (v ČR a na Slovensku obzvlášť), sú takéto zákerné myšlienky nepredstaviteľné. Nedokážu si vôbec predstaviť, že by niekto, nieto ešte demokratickí politici USA, EÚ a Slovenska, ktorí USA v tomto napomáhajú, by mohol byť až natoľko zvrhlo zmýšľajúci, že by s cieľom dosiahnutia obrovského obchodného zisku a cez zisk obrovskej moci, bol schopný obetovať životy toľkých ľudí. Už mnoho krát potvrdená realita z histórie však dokazuje, že v histórii tomu vždy takto bývalo. Vojna totiž nie je nič iné, než iba pokračovanie politiky vládnucej vrstvy (oligarchie) avšak inými - vojnovými prostriedkami
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

21 souhlasí, 14 nesouhlasí

Hlavní zásluhu na porážce Japonska má USA která porazila Japonskou armádu
na mořích i ostrovech. USA dodávala zbraně do Číny.

V Číně v té době měl převahu nacionalistický tábor kolem Čankajška.

Komunistická parta nehrála v porážce Japonců téměř žádnou důležitou úlohu takže
se nechlubte cizím peřím soudruzi
3.9.2015
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

15 souhlasí, 17 nesouhlasí

A co porážka japonské armády v Mandžusku (700.000 vojáků) během dvou týdnů a Stalinem dodržený slib o otevření východní fronty do dvou měsíců od ukončení bojů v Evropě a vstupu Rudé armády (1.5 mil.) do bojů a obava Japonců že po obsazení Japonska Rudou armádou přestane jako takové existovat...to jako nebylo nebo co..???
3.9.2015
vlákno reagovat

x (inkognito)

18 souhlasí, 9 nesouhlasí

SSSR se zapojil do války s japonskem až v roce 1945 kdy už bylo japonsko
po prohrách s USA na kolenou.

SSSR až do roku 1945 udržoval s Japonskem - spojencem hitlera smlouvu o neútočení

USA má hlavní zásluhu na porážce Japonsko - to vaše komunistické ječení nezmění
3.9.2015
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

...a já bych prosil ještě tu o "Perníkové chaloupce"...Děkují!!!
3.9.2015
vlákno reagovat

Pamela facebook.com

1 souhlasí, 6 nesouhlasí

Vy směšně popíráte fakta. Zatímco USa válčila s japonskem a porážela ho
SSSR měl smlouvu s japončíkem o neútočení
3.9.2015
vlákno reagovat

BBobrbobr (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

...ano, ano fakta vytržena se souvislostí vypadají tak, jak je prezentujete!
Smlouva o které se zmiňujete vznikla poté co Japonci na konci třicátých let na začátku své expanze dostali 2x na pr..el na Východě od Rusů, podruhé se o to přičinil nějaký pan Žukov (v té době neznámý velitel) a pak teprve pokračovali jihozápadním směrem. Přesto všechno Rusové drželi na Východě značnou sílu vojsk, která byla přesunuta na obranu Moskvy až po zprávě jistého pana Sorgeho...pokud Vám to něco říká?
A jinak válka v Tichomoří mohla skončit o poznání dříve pokud by Američani netrvali na BEZPODMÍNEČNÉ kapitulaci, kdežto jedinou podmínkou Japonců bylo zachování císařství. A nakonec Japonsku byl stejně císař ponechán.
A co se týče Ameriky, pokud by president Roosewelt, (jinak velice moudrý a schopný muž zasloužící si naší úctu) neustoupil lobby a jeho vicepresidentem se stal Wallace (jeho dlouholetý přítel a ministr), ale na nátlak se jím stal Trumen, tak pravděpodobně nejen že válka skončila dříve, lidstvo by nepoznalo jaké je to použit atomovou zbraň proti civilistům, ale i dnešní svět by vypadal JINAK!!!
3.9.2015
vlákno

Pamela facebook.com

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jsi směšný. Bylo to přesně naopak.

Až poté co se Japonsko rozhodlo neválčit s SSSR a napadnout USA mohl Stalin
přesunout vojska z východu na Hitlera.

Japonsko rozpoutalo válku a vraždilo i mučilo civilisty. Přestože bylo na kolenou
plánovalo Japonsko přeměnit na pevnost a bránit se USa s pomocí sebevražedných civilistů.

Jatka by tedy byla daleko horší než po použití atomovky
3.9.2015
vlákno

jura (inkognito)

14 souhlasí, 16 nesouhlasí

ano havlovci a lůzo z kaváren-v mezinárodních vodách
3.9.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.