Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je horší. Před pár lety jsem se ocitl v chrámu konzumu (kauflandu) abych si na snídani koupil pár rohlíků. Bylo tam lidí jako na deseti protivládních demonstracích dohromady a všichni se jako šílení tlačili a skoro se mezi sebou rvali. Jejich božstvo KONZUM jim slíbilo paletu kuřat "v akci" o pár korun levnějších. Vyděšeně jsem se krčil s vozíkem u zdi a sledoval šílející davy ve vytržení náboženské extáze "nakupování ve slevě"
  • Jak se asi mohou lide navzajem uslapat? Ja uslapu tebe a ty mne? *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ty ušlapeš mě,a tebe na revanš moje stará *3*
      • Prehlednul jste slovicko "navzajem"?
  • To náboženství má cosi do sebe. Když už nic, tak aspoň redukuj množství lidu.
    • Kdyby lidé čas strávený náboženským poblouzněním věnovali práci a vynalézání užitečných věcí, byla by Indie jednou z nejbohatších zemí světa.

      Kdyby naše vládní verbež prostředky vyhazované církvím a spol věnovala na exaktní vědy, na výzkum a aplikaci jeho výstupů, nebyli bychom ve srabu jako dnes.. ale hlavně že máme bohaté, vyžrané preláty a chudinu.
      • 100% souhlas!Projel jsem celou Indii a dokonce 15let praktikoval jejich náboženství tak dlouho mi trvalo než jsem pochopil,že všechna náboženství jsou určena jen k ovládání lidí a všechna jsou falešná.Opravdové osvobození je zbavit se všech náboženství.
      • Evidentne jste v Indii nikdy nebyl. A vypada to, ze ani v CR. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit