Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud půjdete k ČP tak brýle a lupu sebou.Několikrát jsem byla ubezpečena,že v pojištění domácnosti toto ošetřeno mám,věřila jsem,a při prvním(doufám,že posledním) vytopení sousedů to v pojištění NEBYLO.....ovšem pád letadla a zemětřesení ano.....
    Doporučuji!!!!,nespoléhat na serioznost pojišťováků,jste pro mě pouze finanční bomus za uzavřenou smlouvu
    • ČP je neseriozní organizace, tak jako vlastně všechny pojišťovny, ale to je vinou patolízalských managementů místních poboček zahraničních pojišťoven. Mně stačilo navštívit a porovnat jednání pojišťovny Alianz u nás a v Rakousku a je to obrovský rozdíl. Od rozdílného chování zaměstnanců ke klientům, přes nabízené produkty pojištění až třeba po obchodní podmínky, samozřejmě že ve prospěch Rakouského Alianzu. Třeba ty obchodní podmínky Alianzu v Rakousku jsou napsány tučným třímilimetrovým písmem na jedné straně papíru A4, na druhé straně papíru už bylo jen logo pojišťovny. Naproti tomu v naší pobočce Alianzu Vám zaměstnanec předhodí několikastránkový sešit také A4, jenže úplně celý popsaný titěrným a nečitelným písmem a tlačí na Vás aby jste mu předhozenou smlouvu co nejrychleji podepsala. Že ten sešit obchodních podmínek je plný právních kliček a nejasných slovíček s cílem Vás při podpisu smlouvy zmást a při případné pojistné události podle nich oškubat si snad domyslíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit