Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že šance na výhru první ceny ve sportce je stejná jako pravděpodobnost že do člověka uhodí blesk. Neznám osobně nikoho do koho uhodil blesk ani kdo vyhrál první cenu ve sportce ale znám dost lidí kteří sportku stále znovu a znovu hrají a stěžují si že opět nic nevyhráli. s touto loterií to bude stejné. Najdou se lidé kteří nato budou kašlat a lidé kteří jí budou stále hrát.
    • ... to já znám jednoho, který sem píše pořád tlachy :)))
      • píšeš tlachy.....
    • neřeš to nejsi podnikatel tak pracuj a bud rád že jsi rád- že te někdo zamestná ty moulo umaštený *12* nic netvoříš jsi zbytečný a nahraditelný- narozdíl od nás podnikatelů *12*
      • už jsi dneska zamečel? A teď VYSKOČ.....
        • misto psani komentu v pul pate radeji koukej na pás a pěkně montuj ty moulo klidně si u toho skač a meč či cokoliv mne se tvuj nudny zivot netyka ja ho travím pekne v luxusu *12*
          • popelnice u Teska jsou pro tebe luxus. A vidím že ses i podepsal. Akorát neumíš psát tak jsi namaloval svoji fotku. No tak nám žebroto ještě jednou zameč ať máš pro dnešek splněnou normu a upaluj k popelnicím ať tě nějaký jiný bezďák nebo potkan nepředběhne....
            • ted si mi to nandal lopato :) nevim co je teska a u popelnic taky nejsem. mečíš tu jen ty páč si zbytečný nahraditelny liny delnik co se citi ukrivden ale neboj časem si zvykneš že jsi a budeš nula *12*
              • Reakce na příspěvek:

                jak si se nažrala z kontejneru Simono?
  • Na nějakou loterii zvysoka kašlu, nezajímavá otravná věc. EET účtenky si strčte někam, nechci je !!!!
    • tak ji neber nikoho to nezajima jsi nahraditelna česka nula *12* dal si kupuj chleba a rohlik pij pivo a plač že nic neumíš moulo
      • děkuji nápodobně *1* *1* *1* a v ještě větším *2* *2* *2*
  • A to vážně existuje? Být behaviorálním ekonomem? Kdyby jen "orální", ale behaviorální ekonom?
    Takže titul bude asi B..Ec, je-liž pravda?
    • ... napiš něco svých titulech, makaku :)))
  • Docela věřím tomu,že Češi dokážou obcházet všechno,takže nějaké EET je nerozhází.A loterie na to navázaná?Absurdita,nebudou ji dodržovat především podnikatelé,neboť ruku ruka myje.Jsme v Česku.
    • ... nauč se psát :)))
  • behaviorální ekonom *1* *1* *1* *1*
    • ... nedělej, že jsi to slovo dnes neuviděl poprvé :)))
    • A proč ne, když může být o r á l n í Semjon Gayínek???


      CHI !!!
  • Nakonec vyhraje nějaký somrák nebo humusák, co účtenku vyloví z odpadkového koše...
    • ... lov, somráku :)))
  • EET je jenom zástěrka totálního průzkumu trhu pro agrofert za státní peníze ....
    • ... ty jsi jenom malý šmudla :)))
      • A ty zase veliký blbec, za dlouhé měsíce z tebe nevypadla jediná myšlenka.
        • ... to z tebe myšlenky padají jedna za druhou, mají ale háček: jsou totálně dementní :)))
  • Kolik blbostí vymyslíš, tolikrát jsi politikem...
    • ... jenom totální primitiv se nazývá Hrochem :)))
  • Účtenková loterie = další koblihářův podvod...
    • ... na vidláky jako ty mu bude fungovat cokoli :)))
      • Omyl - na mne cokoliv nefunguje...
        A už vůbec ne lži a podvody...
        • ... tvůj omezený výklad lží, podvodů apod. mě vůbec nezajímá, čau, napiš Hrochovi :)))
          • Já zde nepodávám žádný výklad lží a podvodů... Jen říkám, co na mě neplatí...
            Nauč se číst...
            • aha a myslíš že ty jsi zajimavý nebo něčím vyjimečný? nejsi jsi obyčejná česka luza co jen pláče místo aby si našlo další praci pripadne zkusi neceho dosahnout ty nulo česka *12* co na tebe neplatí nikoho nezajima zvlast ne nás podnikatele *12*
            • ... nepotřebuji se učit číst a prokazovat tvou omezenost, jsi docela legrační :)))
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/424836-finsko-jako-prvni-na-svete-vyzkousi-zaruceny-prijem-pro-nezamestnane.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit