Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší událost - americké zrůdy vyhostí 35 ruských Diplomatů, Rusko na oplátku americké diplomaty nevyhostí, ale zve na oslavu i s rodinami, tady je vidět, že Rusko zase vítězí
    • USA vyhostí 35 ruských zrůd. Putler americké diplomaty nevyhostí, jak vykřikoval jeho ministr, protože se bojí, aby si nenas.al do bot a jeho carství by spadlo ještě víc do s.aček a pak si myslí, že se Trumpem domluví. Ale to těžko, oba jsou psychopati a Trump má za sebou prosperující zemi, která v mnoha oborech vědy a techniky předstihla ostatní svět nejméně o deset let.kdežto Putler má za sebou zemi, která oproti ostatnímu světu zaostává nejméně o sto let a v myšlení o pět set let.
      • No říká se moudřejší ustoupí.Tak že Putin je moudřejší.No a s Trumpem se už dohodne,jak opravit co Obama possral *3*
      • ... ani toto si nikdo nepřečte, jsi nevyléčitelně nemocný, nezávidím ti nový rok dementa :)))
    • Ví že Obama doobamoval a jen teď bezmocně kope kolem sebe. Tak jako u nás havloidi.
      • ... píšeš o sobě, vidláku :)))
    • ... ve tvé makovici plné sraček rozhodně, pitomečku :)))
  • Zesměšnění CIA v Sýrii *1*
    • ... od IQ 8 to sedí, deemente :))
      • proč se tu popisuješ? není ti to hloupé se tu takhle shazovat *1*
        • ... primitivovi jako ty to nevysvětlím, jsi nádherně omezený hlupák, jen tak dál, blbe :)))
  • ... sééru na vás na všechny a jdu za Simokou, čmuchnout si k jejím připochcanejm kalhotkám a zapařený prdelíí, to bude pošušňáníčko, to mě bude dělat dobře, možná mě nechá i líznout :)))
  • islám! Zatím. Musíme se ještě moc snažit. Jinak nás tady chátra ze člunů sežere.Už tak si dovolují dost. Pokud chválí akci v Berlíně není třeba je šetřit. Ale řezat a ponižovat. Kolik lidí třeba dnes musí kvůli nim do služby aby bránili klid a pohodu. A tento klid je třeba jim odebrat. Nemohou polehávat na kavalcích a vymýšlet kraviny.Musí být pořád ve střehu kdy a odkud to přijde. A že to musí přijít je jasné. A pak bez lítosti vyhnat do nákladních vagonů a ven z EU. Klidně k nim přidat i darebáka Halíka nebo proradnou Šabatovou.
    • ... píše se lépe "z člunů", dál tvůj klasický výblitek nečtu, tvá omezenost/tupost je bomba :)))
  • A kolik spadlo za rok rusákům letadel?
    • ... důkazem, že demence je hlavním návštěvníkem zde, je 10 samohlasů za pár minut :)))
  • Koukám, že siamská dvojčata blijec pitomec a Simon, dvě palice a jedno tělo nebo obráceně, to nám Simon, ten teplej blbec nechce zdělit, tady na Tiscali řádili až do rána..hi..hi.. *1* *1* *1* ..
    • ... neukoukej se, primitiv jako ty bude vždy pro mě póvl, tvá tupost je bezkonkurenční :)))
      • ... jsem moc rád, že debílek ihned poznal, že dostal další facku od inteligenta, čau, blbe :)))
        • ty se sám biješ?
  • bijec pitomečků umí počítat do 8 *1*
    • ... narozdíl od tebe jsem si to neohlasoval, primitive :)))
      • 8
        • ).(
          • ...ano svůj :))
            • ... za třetí tečkou ti schází mezera, bezmozku :)))
          • 5
            • ... věřím, že znáš i číslo 0, fajn popisuješ svůj postupný úbytek IQ, gratulka, blbe :)))
            • 4
            • ... jsi primitiv, kterého s radostí přenechávám jeho demenci :)))
    • ... užij si inteligenta, blbečku, v roce 2017 se retardy zde nebudu zabývat ani minutu :)))
  • řeknu jenom toliko, rok 2017 by měl být rokem lidí, kteří používají zdravý rozum. Bude třeba vyhnat hulibrky jandy a další vlastizrádce, zamezit příchodu bubáků a tím ochránit svobodnou republiku. Dle mého názoru, když hlupáci v bruseli budou trochu soudní, tak to může fungovat , ale bez bubáků. V opačném případě a protože jsou kolaboranti zatím v menšině, tak dáme boxink. A to jim v příštím roce ukážeme v praxi a nedochovanec to stejně nezmění.
    • ... nikdo nečte dementa :)))
      • jsi šapirova řiť ?
        • ... jak jsi omezený, se pozná podle mnoha indicií, např. zbytečného slova "tak", balíku :)))
          • Ty kluku ušatej,mám mladou ženu, ale ráno ti odpovím. Ok ?
            • ... tvá omezená představivost vždy pobaví :)))
        • ... jsi pro legraci :)))
  • ... sééru na vás, jdu si čmuchnout k zapařený prdeli Simony, to bude to pravé pošušňaníčko :)))
    • ... pokaždé, když píšeš stejné sračky, se ohromně potěším, jak jsi zdeptán svou ubohostí :)))
  • a těm Američanům to pěkně natřeli. Prý trpí hladem, nic nemají, nic neumí, ale přesto se jejich agent stal prezidentem USA. Viz poslední část článku. A to si představte havloidi, kdyby hladem netrpěli, měli všechno a byli chytří. No ti by ovládli celej vesmír! *15*
    • ... událostí roku 2016 je, že jsi zůstal s obrovským náskokem nejprimitivnějším blbem :)))
      • co ti každý ráno cpe do makovice tvůj fotr *5*
        • ... tak o tom nepiš, demente, primitiv jako ty mě nikdy nevytočí, jsi naprosto neškodný :)))
    • No a protože američani chytří ani bohatí nejsou, nemohou ovládnout vesmír, nemají se tam jak dostat.
    • američani trpí hladem, to také vstoupí do dějin, Rusové jim už teď posílají potravinovou pomoc, jinak by amrdólové chcípli!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit