Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zelenskyj mi začíná připomínat vůdce Maa. 

    Ten taky všude běhal v takovém podivném mundůru. 

  • Ukrajina chce? Ukrajina požaduje, vyžaduje??

    Ne Ukrajina prosí nebo žádá? 

    • Oni jen přikazují ostatním a sami sliby nedodržují.

  • Hmmm - Ukrajina chce...


  • Po summitu NATO Ukrajina posmutní a Zelenskému začne zvonit hrana. Ukrajina dostává nějaké zbraně a munici z jakési ČR, dostane starší F-16 - oproti ruským bez šancí na úspěch, a 500 tisíc kusů munice 155 mm z Japonska nebo Jižní Koreje. Další zbraně - třeba z USA a EU, až po několika letech, po naběhnutí výroby. Ale to už bude Ukrajina přeformátována. S tanky je to velmi bledé, Britové a Němci své dodávky stahují zpět domů a výroba ukrajinských tanků OPLOT hned tak nenaběhne. Rusko formuje nový žoldnéřský kontingent a denně se mu do armády hlásí minimálně 1000 zájemců, jelimane. Putinovou prioritní strategií je nechávat kolektivní Západ pouštět se
    do nejrůznějších strategických chyb bez přímého ruského zásahu. Takže
    to, co se stane dále na bojišti v Donbase – ponížení NATO větší než
    svět – bude rozhodujícím faktorem na frontě dělby moci.

    • Konflikt na Ukrajině odzbrojí Evropu a Rus bude mít snadnou cestu.

      Měli bychom myslet víc na sebe, než na zdivočelé Oleny a Serheje. 

      • Ano ...

  • Tak už zase něco chce, tenhle východní plebs do NATO vůbec nebrat a ani neslibovat jim to. Ať z toho radši udělají neutrální stát, pod přímím dozorem těch i oněch.

  • Není připravená na vstup kamkoliv.
    Napřed by se museli vypořádat s obludnou vnitřní korupcí a vládou mafií.

    Musím se vyjadřovat opatrně, protože jsem se právě vrátil z trestné lavice.  

    • kocourXL

      Také jsem týden byl blokován, žádné vulgarity, žádné sprosté
      nadávání. Jen se prostě někomu nelíbí moje názory.

      • Zajímavý sport, tohle blokování. 

        Já to vyfasoval za názor, že zotavovna pro lidi z oblastí na Ukrajině, kde se evidentně neválčí by měla skončit. A týden byl hned. 

        Prostě jenom názor. Kam se hrabala cenzura za Kabrhelové. 

    • josef.chmela

      Tak Vás tu vítám. Já se musím být také napozoru, už mně smazali dva tzv. "protistátní" příspěvky. A to jenom proto, že jsem svůj názor vyjádřil ve stylu Švejka.

      • Děkuji pane Chmelo. Tož demokracii už máme, teď ještě nějaké ty demokraty. Je mi ctí dostat stopku. Takoví vyzývači násilí proti jiným jsou tu bez trestů. Ti mohou. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit