Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caka ho to co si zasluzi. Este nedavno mal na ukrajine silne reci o likvidacii Putina na prikaz Umarova. Tak coho sa boji. Zbabelec a vrah resp podozrivy z pripravy. Mal si to uvedomit predtym ako sa na takuto akciu najal a nie ziadat ine krajiny teraz o azyl. Ak by ho ukrajinske a ruske tajne sluzby nechytili , tak si myslite ze by s pripravou utoku na Putina vahal. Asi tazko a kto by mu potom ako teroristovi poskytol utocisko, nech zodpoveda za svoje ciny.
  • Ukrajina prokázala, že je právoplatným členem CCCP; car KGB Putin jásá a s ním celý komunistický blok. A banány asi neznají...
  • Asi bude nutné, aby nám tady čečenci odpálili něco v metru, potom tyhle přiblblé ideologické novinové bomby snad přestanou.
  • Chuj s ním ! *1*
  • Ještě jsem neviděl zločince který by byl vinen, všichni jsou nevinní.
  • já myslím, že o vině či nevině má právě rozhodnout soud, kdyby rozhodoval každý sám za sebe, zely by basy prázdnotou
    • ba ne žádný soud.... novináři všechno vědí nejlép mají přece patent na rozum a všechno vdí.... i když nevím, nač potom soudy jsou.... ach ti psavci...
  • Určitě to nebude šaškárna jako s tím Brejvikem provádějí pomatenci v Norsku.
  • V zemích bývalého CCCP je čím dál víc rudo.
    • A u nás zase modro.A ona ta modrá barva je smrti blíž než zdravá červená.(Alespon v obličeji)..
  • Já věřte mi, nebo ne.. jsem NEVINEJ, za všechno může můj ksicht zločinej... že kradu prej koně to bídná je lež.. když běžet chceš se mnou, tak koníčku běž... Kristus pán byl taky nevinej a přece ho ukřižovali... *16*
  • Tak tento zločinec vše popírá, zatlouká i svoje jméno, ale až si ho podá vynikající tajná služba FSB, tak změkne.Ten bude zpívat, až mu polezou oči z důlků. Ať žije prezident Voloďa!
    • On tak nevinný nebude. Jinak by se o něj Rusko nezajímalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit