Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten fešák na fotce vypadá jako pravý Ukrajinský nacek.

    NIC NEDAVAT!

    Nejde tu o to, že Ukrajinci jsou zlí, jsou stejní jako zbytek světa a mají stejní potřeby. Ale bohužel pro ně, jejich politici jsou násobně horší než naše. Jsou to mafiánské skupiny, které vytvořili své politické strany.

    Mám názorný příklad jak to tam s penězi dopadne: Byla tam vypsaná veřejní zakázka na neprůstřelné vesty pro armádu. Víte jak to dopadlo? Vyhrála jedna firma, která je kupuje v Polsku za 1.000 .- hřiven (ukr.měna) 1 kus. a prodává ukrajinské armádě za 14.000 za kus.

    A tak to dopadne s prachama, které dostanou občani Ukrajiny, dostanou 1/13, ale protože jsem romantik tak můj odhad je 1/10. Zbytek bude rozkraden.
  • ne že bych přál ukrajinskému narodu at zmrznou ale než by se měli peníze ztratit opět na kontech oligarchů tak raději nedávat jim nic.Budou pak jak naši méně přispůsobiví jen natahovat ruce.Dej dej dej.Nakadit.
  • co myslíte dostanou? *8* *8* *8*
    • Hadej dvakrat. *1*
  • Ukrajina je bezedná díra, neumí nic jiného než si půjčovat a brát na dluh a EU a naši prdoláskaři jim v tom ještě pomáhají *16*
  • Zlatý voči, punkere kozáčku! *12* *16* *12*
  • KIMCID
    fešák kozák *1*
    • Hezkej chlapec. Jsem moc rád, že je to náš spojenec a přítel EU. Doufám, že i se svými přáteli navštíví brzy Českou republiku.
      • v klepetech?
  • Organizace na ochranu lidských práv Human Rights Watch (HRW) prohlásila, že ukrajinští vojáci nasadili na jihovýchodě Ukrajiny kazetovou munici.

    Podle zprávy HRW, kazetové bomby byly použity ve více než 12 městech a osadách na jihovýchodě.

    Organizace sdělila, že odpovědnost za řadu útoků s nasazením této munice v Doněcku spadá na ukrajinskou vládní armádu.
  • ... na těch penězích do bezedné díry jménem Ukrajina se budeme podílet i my, EU je stejná, jako dřívější SSSR a horší, než RVHP ... nemáme žádnou možnost volby ... ale svobodně se nám vystoupit už nepodaří, všechno změní až příští válka v Evropě ...
    • Ta uz by byla definitivne posledni. Po ni by uz byly na zemi jen sinice. Mozna.
    • Chce to aby se národ Čechů proti zde vládnoucím lumpům zvednul a co nejkrutěji je odporážel za vlastizradu národa Čechů.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů,všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci.
  • No půjčku. Spíše dar, který už nikdy neuvidí. Mimochodem ten Kazach na tom fotu moc důvěryhodnosti nevzbuzuje. Myslím si, že kdyby hordy takovýchto vojáků jednou vtrhli do Evropy, tak by to byl masakr minimálně jako po dobytí Berlína ve druhé světové.
  • Ať Ukrajině půjčí Porošenko ze svého (nakradeného)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit