Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VeseléZvíře.cz a kdyby kdo ho zastaví? Nikdo v evropě ta síla není.
  • ty jsi byl vždycky degeš zlej trolle *15*
  • Ruský medvěd chcípe hlady a jelikož neumí hospodařit, uvažuje zase o nějakém loupežném nájezdu, jak má ve své povaze. A jako nejvhodnější se zdá Ukrajina. Do pobaltí se bojí, tam by dostal napráskáno a pokud jde o Bělorusko, tam by taky mohl dopadnout jako sedláci u Chlumce. *15*
  • souhlas *15*
  • my Apači fandíme Putinovi. Bílí migranti nám ukradli naši zemi a zmasakrovali naše rudé bratry.
  • Ty se radši starej o tu tvojí plesnivou kundu, smradlavej Simone. Smrdíš a pořád tady sedíš, paří se ti prdell a ta tvoje smradlavá kunda, šmejde smradlavej a my slušní diskutéři tě máme na háku, pitomče teplej..hi.hi
  • Ukrajinská armáda je kvůli Krymu v pohotovosti, vyfasovali tretry, aby se jim lépe prchalo před rozhněvaným Ruským medvědem!!!

    YEAH !!!
  • Ano, měl by si ale uvědomit jako skončil Hitler nebo další trpasličí fašstický poskok Mussolini, toho pověsili za nohy a nechali chcípnout. I Džugašvilliho nechali chcípnout bez pomoci.
  • Fašista Putin se shlédl v Hitlerovi.
  • Pravdu? *1* *1* *1*
  • Protože jsi blbec a nic neumíš Simone.
  • Obávám se, že v hajzlu jsi ty, protože jsem napsal pravdu. *1* *2* *15*
  • jsi čtverák, vivat BTW
  • sklapni šmejde *11*
  • DA, tady můžu prasit jenom já prosím. *14*
  • Simon Simonovic von Kretyno aby zde nechyběl?
  • Příště bude stačit když napíšeš, že jsi psychicky úplně v hajzlu. *15*
  • Fašista Putilín je dobrý žák svého učitele Hitlera. Ten také poslal své vojáky v polských uniformách do Gleiwitz a také podněcoval nepokoje v našem pohraničí, aby nám pak mohl poskytnout "die Bruderhilfe". *1* *2* *15*
  • copak soukmenovče, Pravda se ti nehodí?, já zapomněl....vy dáváte přednost lhaní po vzoru svého ministra propagandy Goebbelse
  • Soudruhu analytiku, proč se ztrapňuješ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit