Přejít na výpis diskuzí

Ukrajinská armáda objevila čtyři přeživší ze sestřeleného letadla

15.7.2014 17:33
45 příspěvků

Speciální jednotka ukrajinské armády v úterý nalezla a poté převezla do bezpečí čtyři členy sestřeleného letadla An-26, které bylo nalezeno na východě země u hranic s Ruskem. Na palubě bylo v době útoku osm pasažérů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano přátelé, havárie zastaralé a neudržované techniky ukrajinské armády je v této době nejlépe hodit na separatisty a ještě lépe na Rusko. A proč si vojáci pravidelné armády zakrývají tváře mně také není jasné. A že by to byli příslušníci speciálních jednotek, kteří jen tak stáli fotografovi modelem,se mně také věřit nechce.
  • Máš recht, kaku! Slalom!
   • Slalom jsem ještě nejel, předsedo.
    • Toš to neva možeš přijeť k nám do kybuca. Mi ťa to naučíme. Na vrátnici ale děláme kontrolu obřýzek tak s tým počýtej. Slalom!
 • Neuznané republiky označily hranice regionů za hranice svrchovaných států.
  Zdroj : http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_16/Neuznane-republiky-oznacily-hranice-regionu-za-hranice-svrchovanych-statu-3821/
  Svaz neuznaných Doněcké a Luhanské lidových republik označil hranice svých regionů za hranice suverénních států. Příslušný dokument byl zveřejněn v blogu Doněcké lidové republiky na Twitteru.
  Parlament Svazu neuznaných lidových republik poskytl ukrajinské Nejvyšší radě 24 hodin na zastavení ozbrojené invaze. Pak budou všechny nelegitimní vojenské útvary „považovány za teroristické a budou vůči nim uplatněna příslušná opatření.“ Ukrajinským vojákům, kteří se nacházejí v Doněcké a Luhanské republice, bylo rovněž poskytnuto 24 hodin na složení přísahy věrnosti republikám nebo propuštění.
 • necenzurované materály mluví za vše:
  http://www.zvedavec.org/temata/162-ukrajina
 • Pro srozumitelnost... Přijdu_li k Vám na návštěvu a vezmu-li si dostatčný počet své rodiny a známých, tak můžete přijít o dům. zahradu.... protože když se rozhodnu a budu hlasovat, tak Vás všechny přehlasuji. Tak je to s rusem na Ukrajině. Tak to může být s rusem i v Čechách... V Karlových Varech to asi už tak je... Karlovarská proruská republika? Je to scify?:
  • Fyfy. *1*
  • Poněkud jednodušší myšlení, že Alenko?
  • To co popisujes je slusna konina, ostatne od tebe nelze cekat nic jinyho...Takovou navstevu hodne rychle vyvede policie - nejsou vlastnici pozemku, nejsou na nem prihlaseni k trvalemu pobytu, tudiz nemaji na cokoliv narok. Naproti tomu Ukrajinci na vychode se tam narodili, maji obcanstvi, maji pasy a maji zrejme i listy vlastnictvi ke svym domum a pozemkum... Takze si priste vymysli jinej, pravdepodobnejsi nesmysl... *7*
  • Nojo. Ale ono platí také, že když bydlím třeba s rodiči v domě (kterej notabene býval jejich) a oni si řeknou, že chtějí svou polovinu, tak jsou dvě možnosti. Buďto řeknete, tak si ji vem, anebo jim tu myšlenku vymlátíte násilím z hlavy. A podobně je to i na Ukrajině.
   A navíc - to vaše sci-fi zavedla ona "moderní demokracie" západního světa včetně EU, ovšem její hlavní protagonisti si dokáží prosadit vyjímky.
  • Alenka je v říši pohádek.
 • Ten tečka prý má pinďourka jako žížalku, ale dělá mámu v Gay klubu takže trpí a strašně naříká.,,
 • americkej dolar pláče.........BRICS se dohodl že se na toaletní americkej papír vykadí.....
 • čo rieka to potok, čo amík to kokkot.........
 • Na Rusa je potřeba vzít pořádný klacek, vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. Jedině tomu rozumí.
  • Jo. A na ameickýho zločince zase musí přijít nějakej kladnej pistolník, co mu násilím dokáže jeho ubohost, jak to nakonec v oněch americkejch westernech můžeme vidět. Dnes už bohužel jejich distribuce jaksi vázne a nejsou "in"......
 • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (IQ94) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Ja taky nemam jenom cas na vas abych se tady s vama zabyval. Bc. Jaroslav Kak (IQ94) je velky blb da se rici chuj jak lampa a neni tady jenom na nejaki socki a taky musi krast. A to vi pravicovi voove nedovedete chodite si jenom pro podporu a zavidite chujum jako je Bc. Jaroslav Kak (IQ94). Ted se chystame s pritelem na bohaty obed (vybirame popelnice) to neni pro vas. Rano sme si nechali prinest snidani do sklepa kde chrapeme a jeste sme se milovaly a potom odpocivaly. K veceri si dame nejaky patok a mozna jeste pak pujdem na latrinu. Vcera jsme byly s pritelem zatceny policajtama o tom si vi pravicaci muzete jenom nechat zdat. Vi si spocitejte drobaky v kapse a cucejte vycpelou desitku protoze na Bc. Jaroslava Kaka (IQ94) skratka nemate. Bc. Jaroslav Kak (IQ94) je OSOBNOST totalne pitoma! A ma tri pomocne skoly a hodne roku odsedenych v kryminale.
  .
 • Maskujou si držky ze strachu že je budou pak Rusové hledat a stavět před soud, je to logické.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit