Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny co jsem potkal, tak dostali deportaci min. 3 roky, BP 3,000,-CZK a 3 dny na vycestování. Jak rozhodoval druhoinstanční odvolací orgán mě bylo naprosto jedno. Autoremendura byl u mne neznámý pojem.
  • on asi tolika kolik tys jich viděl u nás ze sýrie
  • ObcanHavel
    mohu se zeptat, kolika jsi ty osobně pomohl migrantům?
  • Ukrajinský bordel vůbec neomlouvám, natož abych ho adoroval, jako Ruští agenti Putinismus. Právě toho oligarchistánu se chtěli zbavit, příklonem k obdobě v Rusku to nejde ...
  • Více než 2 500 000 Ukrajinců v Rusku pracovalo za mzdy větší než dostávají u nás, což jim jejich dnešní politici a podnikatelé v jedné osobě nikdy nedali, zaměstnanci dostávali pouze deputát se slovy jeď si to prodat do Ruska, tak asi tak Čechu.
  • Jediný režim s diktátorem, který splňuje podmínky "fašismu", je v Rusku. A ten s ukrajinou sousedí.
  • Ale vyhavlim *15*
    Prdlačky - tohle je stará věc nesouvisející se současnou ukrajinskou krizí, stejně jako třeba rusy (sověty) sestřelený jihokorejský KAL007. Já psal o vojenském transportním An-26, sestřeleném pár dní před Malajským Boeingem. Tu "andulu" sundali separatisti a ručními Strelami a Iglami to nebylo.
  • Ano protože já jsme potomek sudeťáků
  • A obyvatelé střední a západní Ukrajiny zase chtěli být součástí Evropy a nebýt v područí Ruska. To je taky realita.

    Samozřejmě, pokud by platilo, že každý si může určit, tak celé Sudety by měly patřit k Německu, není-liž tak?
  • Na blití. Pomáháme migrantům, poskytujeme doplňkovou ochranu vandrákům i banderovským a na civilisty a jejich děti Východní Ukrajiny kálí celá politická elita napříč politickým spektrem. Krásný DÉMONkratický hnůj mají politici v palicích, a tento havloidní materiál dostal politický mandát voličů, Je opravdu tak těžké pochopit, kdo útočí a kdo se brání, kdo porušil úmluvy - útočník je terorista. Když se neozveme jsme stejný ksind jako uvedení politici a zasloužíme si co asi bude následovat ve 4 říši EU. Do Pobaltí bude projíždět další, tentokrát obrovský konvoj JůEsEj. Co se asi chystá? https://www.novinky.cz/domaci/472855-pres-cesko-projedou-pristi-tyden-americke-konvoje. Myslíte si v souvislostech, že je to jen náhoda?
  • Každý má právo si určit, kde chce žít. Toto právo je garantováno Listinou základních práv a svobod. Mimochodem konkrétně v případě Krymu bylo toto právo garantováno i bývalou ukrajinskou ústavou (což ví málokdo). Obyvatelé Krymu si zvolili jako svou vlast Rusko. Tak co tady řešíte. Obsazení Krymu sice nebylo zcela tzv."košér", ale zabránilo něčemu podobnému co se děje dnes na východě Ukrajiny. Nebo byste tady dnes jásali nad dalšími desítkami tisíc mrtvých, kteří padli v zájmu demokracie? Myslím, že obyvatelé Krymu na to mají zcela jiný názor, a ten je jejich. Nemáme žádné právo rozhodovat za ně. Je to jen jejich věc. Nejsem žádný rusofil. Mám Ukrajinu rád, mám tam přátele. Ale realita je prostě jen jedna.
  • ale tvé geografické znalosti jsou alarmující. USA nesousedí s Ukrajinou. Zkus se podívat na mapu.....
  • Čechu, ty už víš kdo na koho začal útočit, zatím to vypadá, že Banderovci na občany využívající práva na sebeurčení schváleného referendem.
  • Zřejmě ve Lvově a Kijevě došli náhradní díly orgány na kšeft k transplantacím, tak je potřeba nový závoz a je jedno z které strany konfliktu orgán pochází - kšeft je kšeft. Někteří z Banderovských oddílů jsou už v ČR žadateli o azyl, když ho dostanou, tak si s nimi ještě pěkně zažijem.
  • Co si tak zhruba představujete pod pojmem "demokratizace" v ukrajinském prostředí?
    Tvrdím, že většina Ukrajinců nic takového nepožadovala, a to bez ohledu na vaši odpověd, poskytnete-li ji.
    Ukrajina je stále feudální zemí, kde je demokracie z principu nemožná.
  • To nebyl Antonov, ale Tupolev, to se již ví přesně.
    https://zpravy.idnes.cz/ukrajina-priznala-ze-letoun-sestrelila-fcr-/zahranicni.aspx?c=A011004_135559_zahranicni_mhk
  • Krym, jakožto autonomní republika, nemůže být vrácen, než sám sobě.
  • Ostatně soudím, že EU má být opuštěna.
  • Hladovými ústy v kombinaci s levýma rukama.
    Nedávno požadovala nějaká Merkelová (odnáší to zde za všechny, to se v politice stává), abychom jí na krmení připrchlenců přispívali, kolik si řekne, jinak dostane Česká republka pokutu, která se použije místo toho dobrovolného příspěvku.
  • Zase jste si milý paciente nevzal své léky.... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit