Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ti dám otoleva parchante s malým pinďourem, tak tě fláknu že obletíš svět!!
  • Hledej Šmudlo.
  • co je to za zkurvence tady ten herman? ty dobytku
  • Zajímavé je to, že mluví polsky.Polák žida nenávidí a říká jim Icik!
  • Zapoměl jste na židozednáře a ilumináty .
  • Pokud budete stát v Praze na Staromáku a řvát " Zděs Rossija " tak vás upálím taky .
  • A ostatní samé polopice *1* *1* *1*
  • Jak dlouho máš ty vycházky z toho šaškecu neměl by jsi se již vrátit budou se vydávat léky. *1* *1* *1*
  • No s rusy jsme to již zkoušeli a jak jsme dopadli *1* *1* *1* *1*
  • No to víš sčoty jako v rusku asi zavádět nebudou *1* *1* *1*
  • Ve snu je možné všechno tak proč nám to tady prezentuješ *1* *1* *1*
  • Bandera byl slušný člověk, já to musím vědět, jsem jeho vnuk - Herman Tečka.
  • Bacha na skříň může tam být nějaký ten banderovec *1* *1* *1*
  • Kolomojskyj, Porošenko, Achmetov a další voři v zakoně mají dvojí občanství -ukrajinské a izraelské a dokonce to všechno řídí pod USA CIA a to na Ukrajině. Prostě borčus. Když USA a Bilderberg a NWO chce, tak jde vše.
  • Porošenko má ruce od krave jako krvavá Madla , co ho vítala do té Bilderbergské krvvé rodiny s přáním, že ona zabila 100 tisíc Slovanů a 300 jich nechala zranit a pevně doufá, že Porošenko bude ještě mnohem lepší než ona na té Ukrajině.
  • Už jsem taky pár těch orgánů od fašistů z ukrajiny koupil a prodal Izraelcům a ti všechno reklamovali nechtějí zaplatit prý orgány z poloopic se k transplantaci nehodí.
  • Ano ano, Tesco v Praze na Novém Smíchově opět zvýšilo počet samoobslužných pokladen - zákazník - ovce si nakoupí a ještě Tescu zaskočí za poklapdní, na kterých řetězec ušetří na platech, sociálním a zdravotním pojištění, na dovolené, nemocenské a tak nám vzroste počet nezaměstnaných a odvody na důchody, nemocenkou . Toto je NWO. Kdo z vás to má? Státu pak chybí peníze a zvyšují se fronty na prac. úřadech . Bezva finta made in V Británie a už začínají i Holandsko v Albertovi a Němci v Kauflandu. Příště doufejme, že to dotáhnou tak daleko, že nejprve vyballíme hyper -super marketům i balík s danou komoditou, kterou chceme a pak s ji budeme moci koupit a i namarkovat. Vítejte ovce v otrokářském a vyčůraném NWO.
  • No a jestli do zajetí padl a vrátil se tak strávil zbytek života v gulagu jako odměnu za utrpení v zajetí *12* *12* *12*
  • Co to meleš my všichni dobře víme že jim ty pasy do kapes nastrkali agenti CIC co bojují v řadách Pravého sektoru proti obráncům míru a demokracie a za celistvost ukrajiny.
  • Ukrajinský pas se jistě za penízky dá sehnat bez problémů jako cokoliv , že na té Ukrajině. Ale oni ne ne, my budeme mít ruské pasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit