Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem se díval na švejka co by ministra obrany a otázka zda by nás ubránil s armádou,kterou ani nemá doma.Velmi trefné.Za tento režim bych nešel ani bojovat a to jsem byl po otcovi vlastenec.Dnes,když potřebuji onkologickou kvalitní léčbu tak pro socku nejsou peníze.Již vidím zvorálka a další hrdiny jak dávají své syny jako potravu dělům a raketám.Ten žvatla by si mohl vzít korouhev a se štětinou v pr.vytáhnout do boje.
  • V tomto Absurdistánu se staráme o věci ,do kterých nám nic není a např.v Plzni nám Bulhaři zatáhnou naší 17 letou holku do auta,když šla z diskotéky .Naštěstí to někdo oznámil a policajti je chytli po honičce.To je ta demokracie a zrušení hranic .V RVHP bylo Bulharsko na chvostu a dnes tady máme od nich místo melounů pouze zloděje.
  • Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že podepsal výnos o zahájení projektu obnovení programu GTO (rus. Gotov k trudu i oboroně – „Připraven k práci a obraně“), fyzické přípravy v systému vlastenecké výchovy obyvatelstva.

    „Výnos o zahájení tohoto projektu je už podepsán. Přitom bylo rozhodnuto zachovat starý název, jako tradici našich národních dějin“, řekl Putin. Podle jeho slov předpokládá se skládání sportovních zkoušek v 11 věkových kategoriích počínaje od 6 let.
    Program GTO byl zaveden v SSSR v r. 1931 a existoval až do r. 1991.
    Loni obnovil Vladimir Putin sovětský titul Hrdina práce.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Silne-Rusko-je-zarukou-svetoveho-miru-nechceme-fasismus-znelo-Vaclavakem-312546
  • Myslím, že takových jako je ten pan Berezovský bude asi více...já mám spíše starost o naše vlastence: Schwarzenberga, Štětinu(STB,KGB, teď nevím pro koho momentálně dělá), Kalouska, Zaorálka, Bělobrádka a teď taky o tu paní, co říkala jak jsme se měli v protektorátu dobře......
    • Kutnohorsky, komunistický bastarde! Nech na pokoji lidi, o kterých říkáš, res¨p. o nichž musí tvrdit, že kolabotují! Nikolivěk!! Ke kolaborantům patří: Hašek, strejc Jeroným Tejc, Kikina Kljus a jeho rodina,
      nověji dlouholetý agent Standa Berkovec, Hatlapakta, Ivan ?Langer, a další!
  • STOP FAŠISMU ! Lidé bděte!
  • Doporučuji udělat si vlastní názor na následující záznam:
    http://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k.

    Když nic jiného pocvičíte se v americké angličtině s titulky.

    Poznámka -
    je to asi 14 dni staré, ale ukazuje se, že každý zasvěcený, třeba vysoký důstojník s konkrétními úkoly, má svoji váhu když jde do tuhého.
    N.př. zaminování moře u Sevastopolu ovládali Ukrajinci a pod. Bylo vyřešeno!
    Pocity jsou pocity, realita je realita.
  • Protektorátní vláda a GESTAPO také zatýkali československé vojáky, sloužící proti říšské branné moci, jako vlastizrádce... *10* *16*
  • Ten vlastzrádce tam dlouho velet nebude, jsem si jist, že na zrádce se vaří voda už teď *16*
    • To je jen dočasně, protože takovému lotru, nebudou ano Rusi důvěřovat, který je zjevně ochoten zaprodat se komukoliv! Nebude dlouho trvat a zbavěj se ho! Např. spadne omylem do vody na širém moři! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Rusákům pod Putinem se podařilo to, co se nepodařilo ani soudr.Brežněvovi- rozeštvat neuvěřitelně národy SSSR mezi sebou, jen ať se pobijou schmejdi jedni zas aní... *1*
  • Klasický voják. Přísahá věrnost tomu, kdo víc platí *1*
    • .....já bych spíš řekl,že se mu nechce sloužit fašistům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit