Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O5 nuda s teploušem Semjonem Gayínkem!!!
    Mňo, plagiát a ještě teplej, no hrůůůza!!!

    YEAH !!!
  • zajímavější zpráva

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/411617-vy-jste-byli-pri-sjednoceni-horsi-vzkazal-nemcum-erdogan-ohledne-cistek.html
    • v turecku už zatkli i piloty,kteří sestřelili ruský suchoj,ti budou mluvit a zjistí se,že to bylo na příkaz američanů,ještě bude tóčo
      • juro, jakože američan vzal telefon, zrovna když ruská stihačka narušila hranice a zavolal do kokpitu tureckému stíhači ? opět geniální, jsi prostě BTW *15* *15* *15*
        • ne bylo to jinak,američané dali letectvu rozkaz příští letadlo sestřelit,sami piloti by si to nedovolili
          • ale to se po zatčení pilotů dozvíme
      • hovádko boží *15*
    • soudruhu BTW nedávno jsi tady plival síru na Turky a teď jim budeš zase okusovat kaštany ze smradlavých muslimských zadků ? *15* *15* *15*
      • ... od tebe to sedí, ty kuřbuřte :)))
      • nevím s kým mluvíš? pro tebe jsem vždycky jen PÁN!
        soudruh je tvůj fotr.
        • zlej homosexuální BTW soudruhu, otcům a matkám tvých oponentů nadáváš jen ty, je jistá hranice za kterou chlap s velkým CH nejde, ale to ty ruskej průjme nikdy nepochopíš *3*
          • průjem měl tvůj otec když tě dělal soudruhu.nevíš kdo jsem a s kým si píšeš .nes.r se do lidí co neznáš.
            už jsme tu jednou psal je naprosto jednoduché zjistit si IP pisatele tak nebuď línej fakan a nauč se to
            • já zase v tobě vidím ubožáka,trpícího stihomame.který vidí v každém BTW. *5*
            • ježíš ty trapnej zoufalče, víš prd *15*
            • tak jak homopárku ? nic viď ty ruskej mektale *15*
            • já tvojí znát nepotřebuji ňoumo.ty se tu navážíš do lidí co neznáš. *3*
            • OK, jakou mám tedy IP když je to tak jednoduché ? a nepiš mi zase nějaké výmluvy jak ulhanej spratek *3*
  • Neskutečné co si kyjevčí nácci dovolili. Za každého mrtvého ruského vojáka zastřelíme deset teroristů z Kyjeva.
    • ty jsi tam byl homoprute BTW ?
  • ano je to pravda,ukrajinští banderovci vraždí ruské pohraničníky ,chtějí vyvolat válku s ruskem
  • Chichichi, Semjon Gayínek dělá legraci, aLE je mu to prd platný, furt bude rudej teplouš!!!


    YEAH !!!
    • souhlas, pořád mu bude dávat celá ČR mínusy
      • on je schopnej dostat 30 mínusů za pár minut, protože takovou haldu lidí dokáže namíchnout jen Semjon Gayínek *3*
        • My víme
          • Mojií důchodci sice chcípají hladem, ale na propagandu ještě mám! Váš Putler!
        • přesně tak
  • Teda řeknu vám je to nááádhernej pocit, když tu teplou buznosvini Semjona Gayínka naseru!!!


    YEAH !!!
    • =====Kobliháře nenasereš, ten tady bude soplit stále. Každý, kdo má jen špetku hrdosti by sem na jeho místě už nevlezl. To ovšem není jeho případ, i když má z ostudy kabát. Správný bezpáteřní bolševik. A nepomůže mu ani tisíc přezdívek, leda mu narvat do huby pár koblih. :D
      • ty jeden světáku! A co s tím jako uděláš? Ty jsi jako ten co tady rozdává karty? Je zlá doba.Každá upocená lopata už se dorve k netu.Práší to do kláves kravinu za kravinou. A ještě naděluje rady. Běž dom, vyvez hnůj a dej slepicím.
        • =====Za tečku na konci věty patří mezera, seber vidle a běž přehazovat ke kravám, tam je tvé místo Lojzo. :D
    • a toto má být jako směšné? Lopata od kontejnerů nás tady častuje svým pouličním humorem? Tady ale není místo pro socky!
  • Stejny scenar jako u fasistickeho Nemecka. Zacalo to ochranou nemeckych obcanu v Sudetech. Potom zhltli CR a Rakousko zabrali. Pro zduvodneni valky napadlo nemecke komando sve vlastni vojaky a svedlo se to na Polaky. Ostatnim statum to prilis nevadilo, naopak nekteri dokonce s Nemeckem uzavreli mirovou smlouvu a Polsko si rozdelili.Co k tomu dodat.
  • Teplej blbec Semjon Gayínek, se svými tisíci multinicky zase řádí, začíná další 24. hodinovku non-stop!!!
    Nic novýho nevymyslí!!!

    PCHE !!!
    • najdi si svůj nick ty prašivá buzno *10* , děláš nicku BTW ostudu *11*
    • =====Trefils to akurátně, nevymyslel. :D
    • Zastydlej rádoby chytrák Bezmezně Tupý Wůl Kurvínek, se svými tisíci multinicky zase řádí, začíná další 24. hodinovku non-stop!!!

      CHI !!!
  • Německá operace Fall Weiss, invaze do Polska (též zářijová kampaň nebo zářijové tažení (německy Polenfeldzug, polsky Kampania wrześniowa či Wojna obronna 1939 roku); 1. září 1939 – 5. říjen 1939, od 17. září podpořena útokem Sovětského svazu) zahájila druhou světovou válku v Evropě. Nacistické Německo, Slovensko a Sovětský svaz během ní společně v jediném měsíci zlikvidovali Polsko. Západní spojenci, kteří v reakci na německou agresi vyhlásili Německu válku, nebyli ochotni ani schopni Polsku významněji pomoci a nedokázali ani využít faktu, že většina německých jednotek byla soustředěna v Polsku a na polských hranicích.[. Výsledkem bylo rozdělení polského území mezi Německo, Sovětský svaz, Litvu a Slovensko.
    • *7* *7*
  • Ten rudej blbec pode mnou je teplouš Semjon Gayínek, že???
    No kdo jinej je tu tak oblíbenej!!!

    PCHE !!!
    • Da nonstop!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit