Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To politikům vůbec neublíží a je jim to fuk
  • No a co jim to jako pomůže? Že se švejk vyřve? Ještě a demokraticky všechny pozatýkají a zavřou. To chce je systematicky likvidovat jinak, když se občanů a práva nebojí *16* *16* *16*
    • Tak tak, pravdu máte, ten rudooranžový dobytek se mám nějak přemnožil. Násadu od krumpáče a být to pě těch prolhaných zkurbveneckých hlavách až ty jejich rudé hězdy budou vidět skutečně, pakáž jedna zdegenerovaná.
    • zdravím vás....teď jsem vám poslal reakci na ty děti z třeboně....respektive vaše milé hodnocení mojí osoby, coby neplodného prasete....těším se, že mi odpovíte a třebas i pochopíte, že jste se moc netrefil tím hodnocením mojí osoby...zdá se, že jste stejně zblblej tím naším asi carsko-bolševickým feudalizmem jako já tudíž už i více křičíte, než přemýšlíte....
      • Vy jste nějakej hnutej ne? Nejste to vy?
        http://www.agresori.com/19737-pikacu.html
      • Ona ta Třeboň s těmi kapříky byla již dávno problematická, když došlo na Lipany a Bílou Horu, tím to začalo a nyní se v tom vesele pokračuje celorepublikově, za chvíli to bude opět c.k. R-Ú, poněvadž Česko samo si neumí vládnout, jak by mělo. *16* .
  • Z hlediska vyššího principu mravního s touto akcí " umělců " nelze souhlasit ze zásady !
    Pokud ano , dostáváme se přesně na úroveň hulváta Kalouska a jeho pacholka knížete Švancipírka , kteří rozeslali lidem včetně důchodců složenky na uhrazení fiktivního dluhu před volbami do parlamentu.
    Poku budeme souhlasit s takovými počiny jako například natření tanku na růžovo, srdíčkem na hradě, obráceným sv. Václavem, atomovým hřibem , Entropu v EU posuneme umění na zlomyslnost, která poškozuje i ty slušné lidi včetně jejich cítění.
    Pan poslanec Jandák se dnes chce zřejmě zavděčit těmto výjimečným umělcům nebo lidem, kteří zaměňují slušnost za trapnost.
    Mám pocit , že se blíží doba kdy si budeme beztrestně šlapat po hlavách a budeme předstírat jak je to demokratické !
    • Pokud bychom byli v demokracii tak s Vámi budu souhlasit ,ale za současnoho stavu si myslím ,že sebereflexe politiků neexiastuje a proto je tento nástroj na místě.Politici nemají informace o našem světě a tak jim trocha reality neuškodí .Alespoň nebudou mít klidné spaní.Nevím jak dlouho protože ta kůže nanich musí být alespoň z Brontosauruse. *13*
  • Já už jsem napsal min. sto SMS Ransdorfovi, šíleně ho miluju!!!
    • Pišto, ty SMSky tě zruinují. Apropo, nemáš tak náhodou můj mobil? Nemohu ho najít. *1*
  • Jenom ať si vyslechnou co si lidi o nich myslí a né jednou za 4 roky.pokud jednají jak tvrdí dle svého vědomí a svědomí tak by mohli o zdůvodnit proč tak či onak hlasují.A podle jejich tvrzení jsou v práci 24 hodin tak proč to nevyužít. *1*
  • Kdypak těch sto hoven zavřou? *1*
    • Ransdorfa a Grebeníčka.
  • Dobré by bylo,kdyby po revoluci,až se zprovozní katovské mučírny u uvedených navíc ještě uvedli výšku,váhu a míru u krku.
    • U některý zrůd vám to mohu dodat hned - konfident filip - skrček cca 160cm, 70 kg, kolem krku - tak akorát na dobré chycení ke škrcení. Gestapák grebeníček - cca přibližně jako ten šmejd před ním akorát o něco těžší ale to katovské lano na šibenici vydrží. dutohlav sobotka - 180cm,..... - mám pokračovat? Nebylo by jednoduší tu sběř nahnat na hromadu a likvidovat sprey proti plísni???
      • Chlapi, mně je to jedno, já je pomalu umlátím násadou od krumpáče, naco váha, objem krku, maso dám do útulků pro psy, to bude za týden hotové, mám taky na to dost pacholků tak to půjde krásně od ruky, jen ty ukázky na náměstích, to bude problém, ale někdo z lidu se najde, aby vypomohl.
        • A co třeba pomalu rozmlátit/rozdrtit údy a pak je ještě živé předhodit psům? Za to, co tady přes 20 let ta sebranka předvádí, si žádné milosrdenství nezaslouží.
          • H o v n o volové, zavřít na doživotí do dolů a je to *16* Manželky sterilizovat a haranty pobít *12*
            • A jak se chováš ty ty humanisto? Za držku tě narazit na kůl a pomalu tě svlíkat z kůže ty zmrdku debilní. Napiš si svou myšlenku v reakci na tvé gestapácké soukmenovce a nevotravuj mě ty pako vylízaný *16*
            • Přesně tak, to jsme měli udělat s těma komoušskejma zasranama hned v 1/89. Aspoˇn s pár, teď už je bohužel pozdě. Už si ty svý rudý držky zase roztahujou jako Gebls na sjezdu nacistů. Ale vlastně proč jako : komunista - nacista - jedno jest.
  • Tuhej komouš - dobrej komouš!
    • Že jestě žijes...? Asi nejsi dost dobrej *2*
  • a proč si po hlavách nešlapat?Vždy bylo zcela přirozené že pokud někdo,někdy provedl čin který se neshodoval s všeobecně uznávanou morálkou,či šel proti danému zákonu byl odsouzen všemi kteří se snaží o všeobecnou slušnost právě z pohledu zákona který většinou uzákonily jeho největší porušovatelé!
  • Pokud vím, tak ta čísla zveřejnilo sto hoven a těch sto hoven nejsou žádní umělci, ale prostě jen sto hoven. *1*

    No a co se stane? Prosťáčkové budou politikům z hospody od piva posílat sprosté SMSky, politici hodí SIM karty po psovi a pořídí si nová čísla.
    • A mezi který odpad se počítáš ty s druhým odstavcem souhlasím. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit