Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubohost tohoto článku spočívá v tom, že se pod něj autor ani nepodepíše a uvede zde pouze, redakce tiscali. To hovoří za vše !!! O uměleckých kvalitách Krause mohu říci pouze tolik, že pokud je Kraus "umělec", tak já cítím být přinejmenším kosmonautem.
  • prosím Vás jakej je ten "krraus" UMĚLEC je nejubožejší z ubohejch i když mu přiznám, že má v hlavě o fous víc drzosti a bolbosti než většina našich rádoby novinářů....
    • Takovej umělec, jakej je Zeman prezident, s tím rozdílem, že tak nechlastá jako Milouš a umí chodit bez cizí pomoci, což Miloušovi stále moc nejde. *1*
  • Vážení blbci, kdo vás sem posral?! *12*
    • Mě sem posral Trautenberg.
  • "Umělec Jan Kraus vyplísnil Zemana " nebylo by vhodnější napsat "Umělec Jan Kraus vyplísnil PREZIDENTA Zemana" nebo prostě jen "Jan Kraus vyplísnil Miloše Zemana"? Ale když se to vezme prakticky, jsem nucen uznat, že titulek je použit logicky. To, že je Jan Kraus "umělec" je třeba nám zdůraznit, protože řada z nás ho za umělce nepovažuje. To, že Miloš Zeman je prezidentem, je prostě fakt, i když pro někoho zřejmě stále ještě nestravitelný. Naše "umělecká fronta" a mediální prostituti fakt, že nemohou prezidenta oslovovat ještě i knížecím titulem, nestráví zřejmě nikdy.
    • ... máš docela bujnou fantazii, které nikoho nezajímá, komediante :)))
      • (která)
  • Svět je vzhůru nohama. Náckové z Židů vyráběli mýdlo a on jako Žid se jich zastává.Buď se zbláznil, nebo mu nevadí , že se ti týkalo hlavně chudých Židů.
    • ... že jsi primitiv, je jasné, jenom duševní žebrák používá ubohou nacionalistickou rétoriku
      • korektor - ty jsi fakt ččuráččí hlava zanešená a celá tvoje rodina taky *1*
    • Nejenom, že zradili vlast,ale i vyhnali Čechy z pohraničí. Ty chudáci obcházeli domy a prosili, kdo je ubytuje. Navíc vystoupili proti vlasti se zbraní v ruce a vraždili "finance "a jiné úředníky. A to bylo před válkou. Čechy chtěli vysídlit na Sibiř. Po válce a všech těch hrůzách, které tady Němci prováděli , došlo k násilí, ale byl to trestný čin podle našich zákonů, což třeba vyvraždění Lidic podle německých zákonů nebylo.Němci povraždili na 240000 Čechů-to je víc než padlo Angličanů.Tak se dál omlouvejme a sypme si popel na hlavu. Už jsem asi příliš starý, abych to pochopil. Ale věřte ,nic se na názoru Němců vůči nám nezměnilo, za tak krátkou dobu to není ani možné, jsme pro ně stále jak říkají "halbmensch" - poloviční člověk, který je dobrý jen proto, aby na ně dřel.Což už se děje.
  • Nevím co se porád sere do politiky, když jí nerozumí. Oplodňovat děsky to mu jde!Zeman
    se určitě podělá z jeho keců.Sudeťák Karel má kopřivku.Kraus ji bude foukat?
  • "Umělci", ze kterých se mi dělá špatně Kraus a Polívka.
    • ... ptal se na to někdo, blbečku?
    • Normálním lidem se zase dělá špatně ze Zemana.
      • Jsi pitomej. Normální lidé podporují Zemana a je jich 92 procent. Takže je tady jenom normálních 8 procent pitomců a zbytek myslí normálně. Ono vždycky každý pitomec o sobě nepochybuje, že je chytrý, zatímco všichni okolo jsou blbí... Máš to v hlavě popřeházené, srovnej si tam to dříví, stejně tam nic jiného není.
      • Rika typek co krade nicky...
  • Kraus má pravdu. Zeman se zachoval jako náckovský žvanil, který chlastá v putyce.
    Nebýt toho, že Stalin připravoval armádu k invazi do Evropy, nikdy by západní mocnosti nedovolili vzestupu nacismu v Německu.
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti napálil že bys spolkl protézu a skončil na IPce,., *2* *15*
      • Páni, ty musíš ale bejt vylízanej slaboduch *12* a říkám ti do očí,že pokud ještě pípneš,
        takovou ti ji napálim, že skončíš na JIPce (kde bys vzal na protézu), zhovadilče! *16*
        • Do očí bys mi to neřek dobytku, takovou bych ti napálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *2* *2*
  • Jan Kraus se opět projevil jako hňup. Po kolikáte již? Jeho zesnulý otec, vězeň vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau a koncentračních táborů Sachsenhausen, Neuengamme a Buchenwald by z něho patrně radost neměl.
    • třeba se za původ otce stydí a právě proto........ nebyl by první a určitě ani poslední.....
    • ... to z tebe radost jen čiší, pitomče :)))
  • Krausi, kdyby Hitler vyhrál válku, nebyli by zde ani Židé, ani Češi. Dle Heydrichových instrukcí nemají v českomoravském prostoru co pohledávat. Za to, že žijeme, můžeme jednoznačně poděkovat sovětským vojákům, kteří za cenu nevýslovných ztrát Hitlera porazili a nás osvobodili. Jejich podíl na našem osvobození a přežití byl rozhodující! Okupace Československa v r. 1968 se nedá s nacistickou okupací vůbec srovnávat. Tehdy nám o holý život nešlo! Dle vzpomínek mých rodičů se čeští Němci po nástupu Hitlera hodně změnili. Rychle přijali myšlenku, že jsou nadlidé. Např. někdejší nejlepší kamarádka mé mámy Renata Gottliebová ze dne na den přišla do olomoucké reálky v bílých podkolenkách a začala se chovat zcela přezíravě a nadřazeně. A takových jich bylo ze sta 99. A je fakt, že mnozí Němci se odsunu vyhnuli. Stačilo, když jim čeští sousedé po válce dosvědčili, že se za války chovali k Čechům slušně. Moje babička to např. dosvědčila rodině Mohelnitzkých, která díky tomu v Olomouci zůstala. A to jim dva synové padli jako příslušníci Wehrmachtu na východní frontě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit