Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já od něho nic neznám, není ještě pořád zakazanej?
  • Nesmíme zapomínat na to že Schwarzenberg je Kalouskovo dítě, přerdseda TOP09 a věrný schvalovatel všech kroků této korupci podporující vlády. Ve všech diskuzích vidíme že je neschopný důrazně argumentovat a dávat vize. Napřed tuto brutální poslední amnestii schvaloval a nyní ji kritizuje. To že přišel mezi prvními do republiky a přijal od Havla funkci kancléře bylo především proto že věděl že bude restituovat miliardový majetek a že si takto k němu nejlépe pomůže. Tento člověk se v soukromých návštěvách různých podniků vždy choval jako nabob na kterého nikdo nemá což je také pravda.
  • přesněji se to ani vystihnout nedá, *1*
  • Ach jo. Dědečku opíchej babičku a n e s e r se do politiky.
  • Dědečku běžte do.... Však víte,kdysi jste o tom pěl.... *16*
  • Spisovatel a písničkář Dědeček.To jsme to dopracovali.Vůbec se nedivím komunistům,že tyto rádoby umělce zakazovali.To co napsali nemá hlavu ani patu.A ještě se to tlačí do politiky.Sami vidíme co umělci umělci dokázaly po revoluci.Vždyť většina "umělců" jsou alkoholici a flákači.Když je tak chytrý tak proč to neřekl v "naší" veřejněprávní televizi.Ta určitě by mu dala prostor aby se zavděčila německým soudruhům.Už je mi tu v česku ze všeho na BLITÍ!
  • Už mám plné zuby toho, že jako hlas národa nám média soustavně prezentují zpěváky, herce, modelky, případně sportovnce. Jsou to ty nejzbytečnější profese na světě a navíc jim vyhovuje prostředí, které tu nastavuje ODS a TOP09. Proč se nezeptáta třeba zdravotní sestry, učitele , řidiče autobusu nebo třeba prodavačky . Kašlu z vysoka na to, co si myslí nějaký pan Dědeček, písničkář
  • Souhlasím s příspěvkem ,také se stydím za rádoby umělce,kteří se chtějí zviditelnit svou nenávistí ke každé realitě.At´ by to bylo obráceně ,stejně si něco najdou a budou vytahovat špínu, ale týká se hlavně novinářů. Jen pomlouvat a pomlouvat.Také mě netěší výsledek,ale beru to tak, jak to je.nebudu dšít síru a fantasmagorie. Co takhle vytvářet pozitivum , umělci a pod. Na békání je pozdě !!!!!!!!!!!
  • Tak to jsme tedy dopadli, lidé jsou nepoučitelní, Šláfemberk je nastrčené pimprle Kalouska, takže teď může klidně napálit Kalousek DPH 100%, kníže to jako president podepíše, prolomí se Benšeovy dekrety, omluvíme se sudeťákům a vrátíme jim majetek a ještě je odškodníme,
  • Stydím se za umělce co se považují za elitu národa a rozdávají svá moudra na potkání jako bychom byli dementní(jestli to nemají v rodině)a neuměli si vytvořit vlastní názor!!
    Dědečku hrej si doma s penisem a přemluv bábu!!!!!!!!!
  • Panu knížeti není rozumět.A jaký měl přednes naší státní hymny.Ani slova pořádně nezná.Zpívat ale umět nemusí,Oni ho jiní naučí zpívat a pak potěš nás bůh.
  • Bobošíková skutečně dokázala že je hloupá husa a po funkci mlsně lačná kariéristka.
    Hraje si na opoziční političku a přitom se téměř ve všem schoduje se sočasným hradním zločincem Klausem.
    Není ji hloupé bejt svazačkou pak Klausovec nechat se uvést jako kandidát ksčm a znovu se vrátit ke Klausově podržtašce. Ta je schopná prodat za funkci duši i čertu.
    Ve světě vládne nespravedlnost. Holkám co šlapou se říká prostitutky a těmto ženám co dělaj vše pro peníze berou si muže pro peníze a prodávaj se každému režimu který jim dá moc a peníze se říká dokonce dáma. Fakt uhozenej svět. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Klaus podporuje Zemana, budeme volit Zemana!
  • Otázka je postavena v rovině, naučíš starého psa novým kouskům, viz zde : http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • Teda umělci už by měli být potichu, už nám stačila předcházející podpora obou Vašků, potažmo ODS, no snad nechcete v novoročním projevu prezidenta v televizi titulky, protože Karlovi není rozumět.Nemýlím li se, tak Karel je téměř, neli 100% rakušák, tak aspoň ať je prezidentem Čech, i když to není ideál, to nebude nikdy.
  • 80% tohoto národa jsou jen tupohlavé,nemyslící ovce.Ovlivnění NOVOU,BLESKEM ,AHA a pod.mediálními "skvosty".Pan hrábě - prsty ve zvýšení DPH,důchod.reforma (tunel). Pan Becherovka z Vyočiny-Oposmlouva s ODS umožňující rozkradení tohoto státu.
  • dedecek je tipicky česky hlupaček.zkorumpovany medii.....
  • Není nic komičtějšího, než když se naši umělci začnou vyjadřovat k politice. Ale od toho jsou, aby bavili národ.
  • Nejsi 'antiparoubek' pod dalsim nickem? *3*
    Blbost je totozna...
  • Včera jsem to slyšel, Dědeček ať je možná jindy super, já nevím, se v tom rádiu projevoval jako "fašounskej" magor co uznává jenom vůdce..........sepsul všechny, Franzovi vytkl nesrozumitelnost projevu, přirovnal jeho mluvu k projevu feťáku a smažek, protože má snad potetovaný i vnitřek huby, ale Knížecí audio projev ho nechával naprosto spokojeným.............takhle propral naprosoto všechny kandidáty vyjma Karla.
    Dédeček je všechno jen ne nezaujatý komentátor................jeho projev a rétorika mi připomínala něco mezi Miloušem Jakešem a Goeblesem. Jestli toto je předseda PEN klubu v česku, no potěš koště .......... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit