Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týýý voe - 🤣🤣🤣

  • Strašení...?!

    Uvidíme...

  • KIMCID

    Tak že tolik k tvému strašení. Víc nemáš.

  • Neopisuj...

  • KIMCID

    Tak ty máš dost:Vzhledem k tomu, že zbraně vlastní i lidé psychicky vyšinutí...

    Ony kontroly zdravotního stavu nejsou dostatečně časté a důkladné co se psychotestů týče...



  • Nepíšu, že někoho jmenuješ...

    No jo - on se blíží pátek...😉

  • Ty vole nebere si panaboha do huby když te vyloučili už i z polepšovny.

  • KIMCID

    A já někoho jo? čti pořádně

  • goyim

    Ovčan jen chtěl říct, že to tady bude jako v USA.

  • Já nikoho nejmenuji...

    Čti pořádně...


  • KIMCID

    Pokud někdo bezdůvodně obviňuje lidi aniž je zná, že budou střílet bezdůvodně ,tak moc v pohodě není.

  • Měla, ale když jsem přestala závodně střílet, tak jsem zbrojní průkaz i zbraň odevzdala...

    Pokud to má být narážka na můj psychický a duševní stav - musím tě zklamat = jsem naprosto v pořádku...

  • KIMCID

    Proto ji nemáš

  • Neměla bych problém získat zbrojní průkaz...

    A několik let jsem závodně střílela...

    Vím, co s labilním člověkem může udělat nabitá zbraň v ruce...

  • KIMCID

    Nejsem naivní. Jakožto držitel ZP a znalec legislativy a i člověk co se věnuje ,případům kriminality se zbraní vím, že fabuluješ. Ale neboj ty zbraň nikdy do ruky nedostaneš .

  • Nebuď naivní...

    Když teď můžou nosit bouchačku u pasu a v případě potřeby se s ní bránit - může velmi lehce v rozrušeni " selhat" ukazovák na spoušti...

  • KIMCID

    Tato možnost je minimální a je to lety ověřené.

  • Já se na rozdíl od tebe neztrapňuji...

    Každou chvíli " prdne v kouli" někomu, kdo má zbraň legálně - třeba i polda - a někoho postřelí/ zastřelí...

  • KIMCID

    Tak to je lež vyvrácena už tím že kriminalita legálně drženou zbraní v ČR je nejnižší v EU.Prosim už se neztrapňuj jako čt.

  • Hmmm - a začne vyřizování účtů...☹️

    Vzhledem k tomu, že zbraně vlastní i lidé psychicky vyšinutí...

    Ony kontroly zdravotního stavu nejsou dostatečně časté a důkladné co se psychotestů týče...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit