Přejít na výpis diskuzí

Únik Bémových odposlechů se stále vyšetřuje

27.11.2012 14:34
7 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Údajný únik zveřejněných odposlechů lobbisty Romana Janouška a bývalého primátora Pavla Béma z Bezpečnostní informační služby (BIS) se stále vyšetřuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To to zase někdo odnese ale nebude to Bém ani Janoušek, ti jsou hájení. *12* *11*
  • Pokud si někdo telefonem domlouvá lumpárny a provalí se to na něj,tak by měl soud a policie stíhat uvedené lumpy a ne honit kdo s uvedenou levotou seznámil národ.Chce to vládu tvrdé levice aby ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělala pořádek.
  • Zajímalo by mě kdy se začne vyšetřovat unik Boéma před kriminálem. za ty lumpárny měl už dávno sedět. Jenomže se říká, že i on byl Kikiknův milenec.
  • Bém na svobodě, rozkradená republika toto si o nás myslí cizina: Mezinárodní ostuda spojená s čerpáním eurodotací dosáhla dosavadního vrcholu. Dozví se o ní každý, kdo si přečte výroční zprávu, kterou zveřejnil Evropský účetní dvůr. Česká republika podle ní neumí, nebo nechce, kontrolovat peníze, které dostává od evropských daňových poplatníků. Česko neprošlo už podruhé, hůř než Rumunsko nebo Sicílie. Na základě dnes zveřejněného auditu a v důsledku nekončící série skandálů Brusel zastavil proudění všech Evropských dotací do Česka. Investice tak bude muset zaplatit všichni, protože o zmíněné částky se zvýší deficit státního rozpočtu. Auditoři potvrdili podezření, že peníze z evropských fondů proudící do země po miliardách se rozplývají v kapsách lokálních mafií a politiků. A vzkaz z Bruselu zní nemilosrdně: zastavení veškerých dotací na neurčito. Zatímco jsme k smíchu celé Evropě, co vše si ještě necháme líbit, Nečas a další rozdávají miliony svým kamarádům a sekretářkám. Lidé dělají za 10 000 kč měsíčně, ze zoufalství z dluhů a bez práce páchají sebevraždy. Jak dlouho to ještě budeme trpět?
  • Jak dlouho se nám budou všichni zločinci, zloději vysmívat. Ta protilidová vláda si tady dovoluje věci za které by v USA dávno seděli na Guantanámu. Nebylo by místa pro ně v normálních věznicích.
  • Ten je vysmátý do konce života!
  • Tady je něco špatně. Zveřejnění důkazních materiálů je trestné a zločinci jsou nepotrestaní. Jak je to možné. Vždyť je jedno jestli něco uniklo, důležité je, že se s tím nic nedělá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit