Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

    To se psalo už před dvěma sty lety. A následný vývoj potvrdil správnost tohoto tvrzení.

  • Stačí si uvědomit komu to prospělo! Už ani ta CIA není co bývala, je to samej průšvih když to jsou čučkaři a nemehla!

    • Oni už se tím ani netají. Viz bidet o zničení nord streamu. Jelikož pořád je ještě na světě dost idiotů, co jim to baští. A ti inteligentnější čecháčci jdou zase ostatním příkladem. Akorát že čecháčci nikoho moc nezajímají. Ale jako komici jsou dobrý. Vždyť se pětidemolice učila od toho nej ukravinského komika. 

      • Podezření zřejmě padá na prezidenta Bideta nebo na anglány.Jedině těm to mohlo prospět.

  • sow.da

    Už jsem se dlouho tak od srdce nezasmál jako po přečtení této zprávy.😂

  • Zařekla jsem se,že se k Obcanovi nebudu vyjadřovat. Už ale musím. Je to blbec.

  • Ti Švédové by se měli nad sebou zamyslet a nekecat hovadiny. To, že je to sabotáž bylo jasné i dětem z mateřské školy. Na to aby Švédové jmenovali Ameriku jako viníka sabotáže asi nemají koule. Takže bude lepší když budou držet hubu a krok.

    • Sankce a agrese. To u.S.S.a  umí.

      1. Vyhrožování.  2. Agrese a napadení suverenního státu na základě lži - zabíjení nevinných dětí a civilistů.  3.Sankce.

      Ale to vlastencům nevadí. To jim nenacpali do těch dutejch hlaviček, jako modrožlutou histerii. Takže nekřičeli. Vrazi, okupanti, oplotit, vyloučit. Co může u.S.S.a bez mandátu na základě vymyšlených lží, na to ostatní nemůžou ani pomyslet. Natož to udělat. Viď Putine. 

  • Tak spojence nepotopí tak že se to hodí na Rf 

  • Tady je zase "moudrostí" od rudých "ruso-řiťo-lezců".

    • Čekáme na moudra od liberálních, levicových, bruseljugend. Tak honem, honem. Ať jsem chytrý jako vy.

      Youtube - Jak země NATO sabotují OSN - Imperialistická politika USA.

      Vadí - nevadí. 500000 zabitých nevinných dětí. Nevadí, mě teď taky né. Jelikož nejsem pokrytec. A co na konci bidetův projev. Kdopak to asi udělal. Přiznej se bidete. Přiznání je polehčující okolnost.

    • Komsomolče nech se vycpat.



    • vanhorne

      Pravdepodobne jsou to vsechno lehkozivky a kamaradi soudruha Vrabela.

      • Idiot nebo troll. To druhý se dá léčit. Přesně, jsem lehkoživka, ruskej troll, Vrábelův demonstrant, flastenec, atd. Já nemíním platit žlutomodrou díru. Víte že vaše peníze pro ukravinu, skončily na FTX burze. A nejenom tam. Tak podporujte dál pakáž a bojujte. Ale né tady, musíte na frontu. Možná nám sem za to komik taky pošle nějaký pěkný dárek v podobě rakety. Jako poděkování. Čin čertu dobře, raketou se ti odmění.

    • Ale až když jsi přišel ty rudý náčelníků 

    • Diwa

      Ono to máš úplně jedno. Problém netkví v tom, kdo komu leze do zadnice, kdo je řiťolezec, ale problém je v tom, proč vůbec musíme být řitolezci......nejde to bez toho ? Pokud nelezeme do zadnice rusům, lezeme zase americe.......a němcům.....oba státy pakáže !

  • Přinesl článek něco nového ?

  • henrys

    Kujva, kdo ty kujva znalce platí? EU, že?! Aby bylo jasno, kdo lže, ten krade, nevážení redaktoři! 🤮

  • Podle Elenského to udělali Marťani, ale Švédové si myslí, že to byli mimozemšťani ze Star Wars. Tak nevím, co si mám myslet. Nejspíš by bylo nejlepší označit za pachatele Čuka a Geka z Vrbětic.To by bylo politicky schůdné. Ti švédští experti jsou ZADARMO drazí.

    • goyim

      Stručně: Rusko to nebylo, takže se bude hrát na to, že je to nerozlousknutelná záhada a budou se z lidí dělat blbci - západní pohůnci "novináři" se této role manipulátora rádi ujmou. Kdo má další otázky, je konspirační teoretik a Putinův agent.

    • henrys

      😀


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit