Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS potřebuje fofrem nové volby dokavad je Klaus prezidentem, oni naj něj spoléhají že něco vymyslí, aby si tam koule mohli válet dál za naše prachy *12* *16* *16* *11*
  • Politici pro udržení se u moci klidně sežerou i ruce vlastní matky.
  • pro Pražáka. ty jelito nevim odkud jsi, ale blbej seš fakt dost !!! *16*
  • no myslím že kdyby "upadly" všechny strany, národohospodářská škoda to nebude, spíš naopak.. *16*
  • Nikdo o nic nepříjde, znárodnění nebude....ač by si to tady spousta závistivců přála *1*
  • Skvělá zpráva ať pravicové strany s koalici propadnou!!! *2* *2*
  • Ti už přez dvacet let nejsou. to by jste je musel založit jako novou stranu
  • Za vším hledej svého nepřítele.ODS a TOP se znemožní,a přijde Klaus s novou stranou a vyhraje. *12* *12* *12*
  • Já, ač jsem kradl, taky o nic nepřijdu. Včera jsem podal přihlášku do KSČ.
  • Volici a hlavne nevolici by se meli stydet za celou poslaneckou snemovnu!Myslim si,ze uz je zahodno zrusit paraziticky senat a zkorumpovana hejtmanstvi,tak o nich nepisi...
  • Já to vidím zase na vládu jedné vedoucí strany,ovšem na to znárodnění se už těším á nekradl tak o nic nepřijdu !
  • Jedna velká pravda. Vůbec je nezajímají lidi, je jim jedno kdo a proč je zvolil. Jediný zájem mají o podvodné přesuny peněz a chtějí stůj co stůj rozkrást ještě to co zbylo. Ale všeho dočasu. Po volbách bude znárodnění a zabavování neprokázaného majetku!!!!!
  • Je to banda zlodějů a podvodníků ! Smetou je dějiny !
  • Hujere Nečasi, nechápu jak tomuto můžete přihlížet. Bože můj, kde to jsme. Jak je vidět, pro ty Vaše přeplacená koryta jste ochotni se třeba spojit s ďáblem( nebo zoufalkyní Peak ), jen aby jste měli plný pupky a konta. Je Vám prostě jasné, že jakmile budou nové volby, jdete od válu. Stydím se za tuto vládu!!!
  • A kvalitní úsilovná práce přináší výsledek. Dost pozdě.
  • V kapitalizmu demokracie neexistuje, je to chiméra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit