Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hujere Nečasi, nechápu jak tomuto můžete přihlížet. Bože můj, kde to jsme. Jak je vidět, pro ty Vaše přeplacená koryta jste ochotni se třeba spojit s ďáblem( nebo zoufalkyní Peak ), jen aby jste měli plný pupky a konta. Je Vám prostě jasné, že jakmile budou nové volby, jdete od válu. Stydím se za tuto vládu!!!
    • Volici a hlavne nevolici by se meli stydet za celou poslaneckou snemovnu!Myslim si,ze uz je zahodno zrusit paraziticky senat a zkorumpovana hejtmanstvi,tak o nich nepisi...
    • Jedna velká pravda. Vůbec je nezajímají lidi, je jim jedno kdo a proč je zvolil. Jediný zájem mají o podvodné přesuny peněz a chtějí stůj co stůj rozkrást ještě to co zbylo. Ale všeho dočasu. Po volbách bude znárodnění a zabavování neprokázaného majetku!!!!!
      • Znárodňování ne, ale prokázat původ majetku. Pokud to nepůjde, bez náhrady zabavit. A všech příbuzných!!!
  • Je to banda zlodějů a podvodníků ! Smetou je dějiny !
  • bez tak zase hrajou divadlo a zítra to bude jinak.
  • V kapitalizmu demokracie neexistuje, je to chiméra.
  • Skvělá zpráva ať pravicové strany s koalici propadnou!!! *2* *2*
  • Politici pro udržení se u moci klidně sežerou i ruce vlastní matky.
  • ODS potřebuje fofrem nové volby dokavad je Klaus prezidentem, oni naj něj spoléhají že něco vymyslí, aby si tam koule mohli válet dál za naše prachy *12* *16* *16* *11*
    • ... třeba novou trojkolku a vítěství nejsilnější strany hodí do hradní žumpy *12* je to k *11* i když bude vědět že vítěz voleb má podporu svého programu v jiné straně *16* *16* *16*
  • Já to vidím zase na vládu jedné vedoucí strany,ovšem na to znárodnění se už těším á nekradl tak o nic nepřijdu !
    • Já, ač jsem kradl, taky o nic nepřijdu. Včera jsem podal přihlášku do KSČ.
      • Ti už přez dvacet let nejsou. to by jste je musel založit jako novou stranu
        • KSČ existuje a jejím vedoucím představitelem je Miroslav Štěpán *3* a než něco kecneš trochu zagoooooogluj *1* http://www.ksc.cz/ *10*
  • Tak vyžírkové balte fidlátka. Sbalte si pyžamo, kartáček na zuby je třeba změnit sídlo ze Strakovky na Mírov !!!
  • Nejlepší rozpad celý cirkus zvaný Sněmovna, se provede, když se rozpustí. Tj., že rezignuje dnes již nelegitimní vláda vzešá z voleb v r. 2010.
    Nenáviděná je 80% obyvatel.
    Ale, nutno podotknout: "Kapři si sami rybník nevypustí!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit