Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuji si přečíst tuto knihu"Grace Livingstoneová"Zadní dvorek Ameriky" a možná mi místní odborníci na USA osvětlí, proč "nejsvobodnější země světa" nezasáhla
    ,že by proto že tam sama ten bordel dělá????
    ----""""Kniha Zadní dvorek Ameriky vypráví dějiny těchto intervencí.
    S pomocí nedávno odtajněných dokumentů odkrývá Grace Livingstoneová roli USA v nejtemnějších obdobích dějin Latinské Ameriky, včetně Pinochetova puče, války contras v Nikaragui a komand smrti v Salvadoru. Ukazuje, jak vláda George W. Bushe využila válku s terorem jako novou záminku k intervencím, jak se snažila destabilizovat levicové vlády a zatlačit zpět "růžový příliv" omývající Ameriku.""""-----
    • na základě podobných knih, které mají především vzbudit nějaký rozruch, tím zajistit prodej těchto knih a vytvářet zisk, pro který byly podobné knihy napsány, je velmi pochybné. Tak jako si vytvářet názory na základě každého bulváru. Nikdo vám jane nebrání, abyste si, pokud vám to vyhovuje a máte na to žaludek, na základě takovýchto knih názory vytvářel. Se mnou ale počítat nemůžete. Kvituji ale s povděkem, že takové knihy znevažující nějakým způsobem stát v tomto státě klidně vycházet mohou a kdokoliv si takovou knihu může koupit. Kladu si otázku, zda by takové knihy znevažující nějakým způsobem stát a jeho instituce mohly vycházet třeba v současné době ve Venezuele, na Kubě, v Bělorusku nebo v Rusku. Tento fakt o daném státu vypovídá myslím mnohem více, než obsah knihy samotné.
  • Pokud bude mít kdejaký příchozí stejná, nebo i lepší práva než domácí tak se to nikdy nezastaví.
  • OSN standartně k hov....
    • vivat Maduro








      YEAH !!!
  • A kam budou migrovat? Do té severní??? Už aby to bylo.
  • ve Venezuele asi před osmi lety. Kraloval tam tehdy Hugo Chavez. V televizi jej bylo možné spatřit několikrát denně. Dopoledne jej bylo možné spatřit při návštěvě na válečné lodi, odpoledne na vojenské přehlídce, večer hřímajícího při projevu v parlamentu. Počáteční nadšení z Huga Cháveze již sice v té době trochu vyprchalo, ale stále měl mezi obyvatelstvem velkou podporu, přestože už tehdy se začaly objevovat první problémy v zásobování. Hugo Chávez však tehdy z problémů prostě obvinil USA a vše bylo vyřešeno. Venezuelanům to tehdy stačilo. Nyní konečně Venezuelanům zdá se začíná docházet, že problémy je třeba začít hledat u nich doma. Zaplatili za tuto zkušenost dost vysokou cenu, které se mohli vyhnout, kdyby před volbami a při volbách trochu více přemýšleli. Venezuela se stala odstrašujícím příkladem nejen pro jižní Ameriku, ale i pro malé české človíčky líné namáhat se přemýšlením a ochotné volit duo Zeman - Babiš. Oba mají s Hugo Chavezem mnoho shodných rysů.
    • lžeš, krizi Venezuele zapříčinila Killary a vrazi z Volstrýtu pod vedením CIA
  • 2017: já jsem uprchlík, kdo je víc! Ty nejsi ale hochu nic. Jsi prd, vyžírka a příživník. S několika identitami, telefony a gigantickou nechutí pracovat!
  • 2017: já jsem uprchlík, kdo je víc! Ty nejsi ale hochu nic. Jsi prd, vyžírka a příživník. S několika identitami, telefony a gigantickou nechutí pracovat!
  • njn vsude se dostal internet a zaostalejsi jedinci si mysli ze na "zapade" se maj "vsichni" skvele nechapou, ze predchozi generace si ten "blahobyt" vyderli vlastním potem, pílí a prací! Teď by chtěli nájezdnické kobylky sklízet cizí úrodu a zásluhy, mohly by se mít stejně dobře u sebe doma za pár generací, ale proč se námáhat a čekat když si můžou dojít do "lepšího" světa....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit