Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, že v kriminálech bylo nejvíce cigošů a ti nemakají, jenom kradou a přepadají, tak tam zase tak narváno nebude. *11*
  • Nejvíc se bojí Pišta Žiga, tečka, ten už má v kalhotách.
  • A jak mají posílit bezpečnost svou a svého majetku občané? Co udělá člověk, který je najednou uprostřed zimy bez varování a v podstatě bez peněz vystrčen na ulici? Co mu zbývá když mnohdy nemá kam jít? A na koho má občan podat trestní oznámení, jestliže újma, kterou utrpí je v příčinné souvislosti s rozhodnutím nejmenovaných státníků?
  • Proč by se měli bát? Že zaberou jejich místa, nebo jak tomu máme rozumět?
    Jak se mohou bát propuštěných slušných lidí? Anebo "soudruch" Klaus propustil naschvál ty neslušné a nepřizpůsobivé, aby měl hlasy?
  • Pišta Žiga už zabíjí okna deskama a nechodí ven.
  • Chachaaa! Dobre jim na UP tak! Stejne si tam jenom vali sunky a ohrnuji rypak nad slusnymi lidmi, kteri ne vlastni vinou prisli o praci a snazi se sec mohou najit novou! Aspon si konecne procvici sve znalosti ohledne komunikace a jednani s propustenymi vezni. Nooo, u tech ale s ohrnutym rypakem neuspeji, spis chytnou jednu ci vice pres nej. *1* *1*
  • Františku, Františku, málo tě řezali. Jinak bys nepsal cipoviny. Ty holky jsou spíš na metál. Šiška, Drábek a čerstvě s úsměvem rezignující Machotka z úřadů práce udělali torzo. Tak se prober, cipe.
    • Emile, Emile opravdu je mi to nemilé dělají tam velký ho v n a, dělají si tam svůj business
      rozdávají rychlé půjičky, sjednávají pojištění a podobně! Viděl jsem po roce jak jsou obtloustlé, když jsem tam ze zajímavosti vplul abych viděl kolik míst je na desce. Protože kolem jezdím vidívám tam stále stejné tváře! Pro ty stálé klienty žádná pravidla neplatí!
      Můj kamarád má dva roky do důchodu, celý život chodil poctivě do zaměstnání když se přišel nahlásit hned se do něj ta kr á va opřela že musí a pokud odmítne tak tak tak. Ukažte mi lidi kterým práci našli, znám jen ty kteří si práci najdou vždy sami. Nejednou jsem tady psal že mladí nedělají, nechtějí a nebudou. Nejspíš po vzoru rodičů! Není to vina státu ale rodičů!!!
  • To chce u sebe furt nosit železo. USA,náš vzor!
  • Urady Prace jsou v normalnich zemich brany jako zprostredkovatel prace.(Tato ''zem'' se neda brat mezi zeme,natoz mezi normalni zeme)
    Me by zajimalo,jakou tito parazite maji uspesnost v procentech zapojeni uchazecu.Myslim dlouhodobeho sehnani pracovniho mista.
    • To Not CSSD: Souhlas. Také by mě zajímalo kolik je mezi těmi amnestovanými cikánů. Samozřejmě ti jsou jen užitečnými idioty, zástěrkou. Klausovi šlo hlavně o osvobození svých zločineckých "privatizačních" kompliců a zametení stop. A jistě to nedělá zadarmo. Ale na každou sv.ni se vaří voda.
      • Na tebe s lyzolem.
        • Podle tvých keců soudím, že jsi stejný gauner a stejně pomatený jako Klaus, kterému tady děláš užitečného idiota. Pokud sám nejsi VK (Vládce Kosmu, Vrchní Klimatolog, Vych.aný Kikina...), který si tady ukájí své úchylné ego.
    • S čurákama jako ty nemůže být žádná země normální.
  • Třeba ale začnou úředníci na ÚP pracovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit