Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky k tomu mohl přispět geniální vynález- německá kvaltovnice. Mohla tam dát místo za jedna zpátečku...
  • *1* ...když jsem TO viděla,normálně jsem vyprskla smíchy.....
  • Teorie je sice základ, praxe je nenahraditelná. O výsledných kvalitách řidiče ale ani jedno nic neříká. Někdo je prostě za volantem dřevo a postrach silnic.
  • Osobně si myslím, že tohoto kousku by se bulvár chytil, i kdyby šlo o zcela neznámého řidiče nebo řidičku. Nedělejme z toho politickou kauzu. Pod článkem by čtenáři diskutovali "jaké je to pako, ten řidič" a že začátečníci by se neměli pouštět za volant. Pokud by bourala neznámá řidička, byla by pod článkem kupa komentářů na téma "ženské za volant nepatří".
  • argus
    Hlavně že nepřišel nikdo o život....ale že mě vykradli auto a ukradli nově zakoupenou lékárničku to se nepíše že nedostatek něčeho vždy vyvolá podobné činění.proč nepíší že ten kdo vymyslel zase nedomyslel že prostě nebude dostatek pro všechny
  • Stát se to mě tak ani pes neštěkne, holt není o čem psát.
  • Papíry získala jak? Asi jen proto, že je Paroubková...
    • Ano ! A to už před 40ti lety !
    • A jak jste získal papíry Vy chytráku?
      • Jak? V autoškole Svazarmu v roce 1969. Spokojená, inteligentko? Už se dále s vypatlancema nehodlám bavit.
        • Nebyl jsi Komunista. Nebo v lidových milicích? To už začínal obrodný proces!
    • ty jsi asi v životě za volantem neseděl jinak by jsi nemohla takovou debilitu napsat *1*
      • Přečti si svůj duševní výplod. Mohu tě ujistit, že nejsem obojetník, jak lze z tvého příspěvku odvodit. Zatím jsem měl "jen" 7x nabourané zaparkované auto. Jo a za kolečkem sedávám 41 let. To abych tě uklidnil. Tak nevím, kdo zde šíří duševní zvratky. Mám ale vážnou obavu, že já to nejsem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit