Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen se věří že jsi tímto blitím vyčerpal svoji denní dávku blbosti. Zalezeš tam do nory u lesa a budeš jen monitorovat svým tupým pohlem život okolo. Že tady už nebudeš obtěžovat výlevy svého chorého mozku.
  • Tak já už tomu nerozumím ! Západ poslal Asadovi 103 střel a rusáci sestřelili 176? Cos tu něgra. Russia Today lže?
    • Multikino nauč se číst a nelži.
  • jen se věří že jsi tímto blitím vyčerpal svoji denní dávku blbosti. Zalezeš tam do nory u lesa a budeš jen monitorovat svým tupým pohlem život okolo. Že tady už nebudeš obtěžovat výlevy svého chorého mozku.
  • co kdybychom se všichni domluvili a začli sbírat víčka od PET lahví na podporu Putinových obraných raket ?








    WOW !!!
  • Donald Trump ve svém posledním poselství k národu oznámil, že poté, co Rusko zničilo všechny jejich rakety, spolu se zařízeními (lodě a letadla), z nichž byly barbarsky odpáleny, rezignuje na svůj úřad a vydá se mezinárodnímu soudu v Moskvě. Dostaví se tam pěšky, bos, pouze v režné kytlici, řádně oholen a střízliv. Doporučuje se, aby ho lid po cestě poléval splašky.

    Zdroj: Sputnik a záznam ze Snáře rusofilů
  • Taktický ústup a kapitulace ruské armády byla rozvážným a fenomenálním tahem prezidenta Putina.
    Palec nahoru Vladimíre Vladimíroviči.
  • Tak toto byl opravdu majstrštych v podání ruské armády, takhle důmyslný ústup se jen tak nevidí.
    • nic jsi nepochopil, jsi vygumovaný blb
      • Juro,neurážej ,ten skutečný blb se vydává za mě.Jeho inteligence je houpacího koně .Já mám dopisovatelskou šifru a v pátek jsem dal ostrou odpověď,která byla vymazaná a vyzval jsem hujery USA,Anglie a Francie ať jdou do první linie.Mě osvobodila Rudá armáda,ne ta černošská co osvobozovala Sudety od Němců.
  • Z níže uvedených příspěvků by mohla být docela zajímavá studie o tom, jaký slovník, argumentaci, zpúsob a úroveň vyjadřování používají zastánci útoku na Sýrii a naopak lidé, kteří s ním nesouhlasí. Mám pocit, že v jedné z těchto skupin je docela dost jednoduchých primitivů.
  • takže ruský medvídek si strachy nakakal do kožíšku *13*
    • Ruský medvídek má zodpovědnost. Ví že je snadné zabít miliony obyčejných Američanů Britů Francouzů ale proč by to dělal? Co by z toho měl? Paradoxně by z toho nejvíc vytěžili mocipáni USA a Británie kteří sami v bezpečí atomových krytů by vyhlásili válečný stav a bylo by jim jedno že jejich země umírají hlavně když oni si drží byť chatrnou moc vyjímečného stavu. Ovšem některým mozkové závity zrezly a nepomůže ani promazat...... *7*
  • Neřeším jo nebo ne neb obě strany konfliktu v Sýrii normální lidi nezajímaj ,jak Aassada tak islamisty podporované ze Saudské Arábie,je pravda že jak Assad drobet zvítězí tak přijde chemický útok a to dost amaterský,ale to nemůžu posoudit.Pravda je že spojenci dali Sýrii min. 24 hodin na vyklizení areálu a dali Rusům možnost 24 hodinové přípravy a mimo to že urazili Putina tak jim těch raket asi moc nesundali,takže další kecy o skvělé PVO,to holt neni jako sundavat civilní letadla.Teda byla by chyba se domnívat že všechno jsou jenom kecy a podcenit toho oligarchofašistukomunistu Putina.Pokud se chvástá co všechno dokáže a pak dokáže akorát velké houno a je uraženej tak to je kult osobnosti jak bejk a je vidět že je obklopen jenom pochlebovači a to je vždycky špatně.
    • Čumět na ČT žumpa a trapné tiskovky Puňtagonu,tak to potom určitě se staváš odborníkem na Putina,takový druhý Kalousek!
      Základní opomíjená fakta jsou,ze USA jsou nejzadluzenejsiprezident stát,který okupuje nejeden stát kvuli ropě v Iránu,vyvolal arabské jaro,vyzbrojil uřeš hlavy proti Asadovi a nyní potřebuje válku v Evropě.
      USA stojí za vznikem 2.svetové a na této válce vydělala.
      Kdyby Rusko neřídil Putin,davno tu možná nejsme.
      Každopádně ta válka bude a potom si možná takoví vlezdoprdele jako ty uvědomí jak bylo dobře,kdyz rusák měl ještě kam ustupovat.
      Válka není počítačová hra s třemi životy.
      • Ovčáku, četl jsem včera ty tvé zvratky na twiteru, ale nemáš pravdu,poslouchal jsem RT,Sputnik a Lavrova. Nevěřil jsem svým uším! Novičokem posypala Skripaly Mayová, taktéž posypala sarinem Dúmu a ožralému zamanovi schovala Peroutku. Lavrov má yasno.
        • Co to hulíš za droždí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit