Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sajmonovu debilitu zkouší léčit novičokem, ale on je takovej imbecil, že je proti němu imunní!
    Takže zase nic!
  • Strupnicky slabý herecký výkon! Mluví a pak aby vyřkl tři slova si nasadí brýle po těch třech slovech si je zase sundá a mluví dál,to je opravdu herec tragéd a zoufalec.
    Jsem pro předčasné volby a ono vybarvení se hlavně Babiše spočítat tomuto hnutí ANO hlasem Ne Babiš a spol. Táhněte svinským krokem do (.)
    • Ovčák, jsi už trapný, veřejně provařená Zemanová kreatura
    • byl jsi tázán ruský pacholku, neumíš odpovědět když ti páníček poroučí ?
      • děkuji Boldriku
      • to není z tvý makovice Sajmone, anebo jó? Delírka? NE! Absťák!
    • Proč jsi na Babiše tak škaredý rozzuřený soudruhu ? vždyť si mu tu veřejně několik let s láskou olizoval gule, rval si se za něj jako lev, udával si kamarády na účtenkové loterii, sajmonoval si do roztrhání těla, co ta změna ?
      • Ty když jsi poznal,že máš od manželky sedmero paroží,že je to k kuvevská,tak jsi ji do (.) nekopnul?
        Já jsem na Babiše změnil názor a Nestydím se za to.Proto jej kopnem do (.) u předčasných voleb. Ať táhne je to stejná s...ě jako Kalousek a spol a já chtěl změnu!Doufám,ze jsi to s tím nákladem na tvé mozkovně pochopil,ps nechoď do lesa,kníže je na lovu.
        • dík za odpovědˇ

          http://www.spektrumzdravi.cz/nelecena-maniodepresivni-psychoza-muze-vyustit-az-v-sebevrazedne-sklony
          • Děkuji za tvoji anamnézu,uz vím jak s tebou komunikovat. Přeji brzké uzdravení.Papá Kovboji
          • Kdy a kde, že tu sebevraždu spácháš Sajmone? Přijdu se podívat blbečku, jak chcípneš, bude to jistě veliká legrace.
  • A máte po ptákách, západní hrdinové:

    Na letiště Duvali mířily čtyři rakety, všechny byly sestřeleny.
    Na letiště Dumajr 12 raket, všechny sestřeleny.
    Na letiště Blej 18 raket, všechny sestřeleny.
    Na letiště Šajrat 12 raket, všechny sestřeleny.
    Letiště nebyla poškozena!
    • kde jsi byl BTW ? absence tvých nicků tu byla do očí bijící *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Myslíš btw jako mimochodem? Tak jo, btw si Sajmone nevyléčitelnej.
        • máš pravdu, dostal jsi mě, sajmonuje tu asi 20 nicků a mluví stejnou řečí zhrzeného komunisty, je to náhoda, ale je to tak
          • ObcanHaveI
            Já zapomněl, už tvůj dědek Křenek byl komouš.
    • psali na aeronetu *15* *15* *15* *15* *15*
      • Aeronet čtou je takoví hňupové jako ty. Přečti si raději Sputnik, tam jsou solidní zprávy.
      • Nikdo ti přece nebere abys Aeronet četl, když ho máš tak rád Sajmone.
        • nekrad blbe
        • už zase sajmonuješ BTW ? *13*
  • já mám jenom hrůzu z toho, jak je to v dnešní demokraticko-teroristické společnosti jednoduché někoho osočit a vytvořit proti němu důkazy a hned ho demokraticky po havlovsku bombardovat, ti naši havloidní dobytkové vůbec nechápou, že to příště můžem být i my
    • Jo, máte pravdu, rusáci obvinili Brity, že vyrábí novičok, jako zloděj Babiš, který křičí - chyťte zloděje! Když mám máslo na hlavě, proč by ho neměl mít někdo jiný?
    • Máte pravdu, lepší je přijmout tu stupidní ruskou verzi, že chemickými zbraněmi v Sýrii zaútočila premiérka Mayová... *1*
      • Howada , a ten náš ožralec z Hradu si beztak myslí totéž!
    • Já mám naopak hrůzu z fanatických antihavloidů, kteří vykřikují do světa cosi o bezdůvodném napadání za pomoci zinscenovaných důkazů. Že by sama Rada bezpečnosti při OSN poslala do postižené oblasti lidi nakažené chřipkou a vydávala to za chemické vraždění? Trochu zapátrejte a zjistíte, že Havel nikdy nic o "humanitárním bombarování" bývalé Jugoslávie neřekl, ale útok odsouhlasil mimo jiné také Zeman. Nepletu-li se, tak bombardování proběhlo během roku 1999 a celá vláda, které předsedal Miloš Zeman tento atak odsouhlasila. Méně bulváru a více rozumu prosím.
      • Tak s politováním musím oznámit, že se pletete.Zločinný akt operace NATO nazvané Operace Spojenecká síla v Jugoslávii v roce 1999: Tehdy nám Havel a celá jeho suita placená z peněz amerických židů přeci tvrdili, že bomby amíků jsou tak dokonalé, že nikoho nezabijí, akorát zničí co mají zničit a co se týče "humanitárního bomnardování": odkaz ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Humanit%C3%A1rn%C3%AD_bombardov%C3%A1n%C3%AD ) a v něm je : " Slovní spojení „humanitární bombardování“ zmínil Richard Falbr, kandidující do Evropského parlamentu, v pořadu TV Nova Sedmička vysílaném 23. května 2004:] „...řekl jsem, že člověk, který použil termín ‚humanitární bombardování‘, nemá co dělat ve funkci prezidenta Evropské unie.“. No a coce týče Havla a jeho" humanity" pak tato citace : " Domnívám se(Havel), že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární:..." . No a co se týká otevření našeho vzdušného prostoru pro teroristickou akci NATA v Jugoslávii. Není pravda, že tuto hrůzu odsouhlasila vláda Zemana. Cituji z ( http://forum24.cz/operaci-ceske-armady-proti-jugoslavii-odsouhlasila-vlada-zemana-ne-havel/ ) : " Letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii odsouhlasil za vládu její předseda Miloš Zeman, zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem." Pro podrobnosti doporučuji přečíst oba odkazy.
      • víme sajmon, bombarování
  • Komu vadí v arabském světě zem kde můžou fungovat všechna náboženství,být otevřené kavárny a ženy mohou chodit nezahalené a studovat.Hrůza ten Assaduv režim.To Saudi jsou opravdu proti nim kultura sama *1* *1* *1* *1*
  • pamatujte si az budou volby tak kdo podporuje vraždeni syřanu tak je nevolte ta kra.a ministrne obrany a ano toto vrazdeni podporuje .nevolte tuto stranu fašisty babiše a jeho podporovatelu.
  • Už ty kriminální živly z USA, Velké Británie a Francie ukázaly nějaké důkazy, kterými chtějí obhájit tuto válečnou agresi nebo zůstávají na obvyklém, důkazy máme, ale nikomu je neukážeme?
    • našel se velký pátrač. A tobě nebyly žádné důkazy předloženy, co? Každá lopata z Horního konce vesnice už by chtěla rozhodovat.Ty si rozhodneš maximálně, zda si dáš tlačenku s cibulí nebo balenou v novinách. Maximálně.
  • Karel
    Kdyby Rusi vrazili tolik prostředků "talibanu" v Afganistánu jako tomu bylo zadluženými západními mocnostmi v Sýrii "opozici" už je dávno v Avganistánu po válce a Američané se spojenci by nestačili odtud utíkat.
    Inu chcípající Kobyla Vas i sebe taky klidně může zabít než dodělá.
  • Rozbít funkční zemi a její infrastrukturu, aby si pak mohli hrát na humanitární pomoc a dokončit dílo zkázy a vyrabovat její bohatství. Jestli je tohle mírotvorná politika západu, tak se stydím za to, že jsme se v roce 1989 začali účastnit tohoto mezinárodního podvodu.

    Prostě vrahouni se zase projevili ve své krvavé kráse!
    Ba ne, ti blbci, s jejich extrasuper raketama nic nedokázali!
    • Ty´sis dala opravdu dobrý nick... spíše by ti slušelo ruská filcka *1*
    • souhlas, na východní Ukrajině tu Putinovi krapet nevyšlo, třebas to vyjde v Sýrii
  • Tereza Spencerová:
    Na Sýrii se tak sneslo přes sto raket. Francie oznámila, že rakety zničily většinu chemického arzenálu země. Jenže pokud by to byla pravda, tak by se teď nad Sýrií pravděpodobně vznášel smrtící mrak vyvolaný výbuchy v chemických laboratořích. Tento smrtící mrak by přitom nezasáhl jen Sýrii, ale i Izrael a další státy na Blízkém východě.

    Pokud ale Bašár Asad, potažmo celý syrský režim, nebyl terčem raketových útoků, jak ujišťuje Pentagon, k čemu byla celá ta kašírovaná ‚podívaná‘, kterou nyní západní politici naplňují tunami přefouklých triumfálních prohlášení?
    • tak tomu už vůbec nerozumím, na Russia Today a na Sputniku psali, že bylo sestřeleno 137 raket z 101 vypálených, tak jak to tam mohli poničit ? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit