Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny rakety sestřelíme a zaútočíme na místa odpalu.
    • Strýček Vovo ze vzteku zavře plyn ukrajincům a zastřelí dva tatary na Krymu, národ mu odpustí.
  • havel v pekle si radostí nachcal do kotle
    • soudruhu BTW zasajmonuj *15*
    • Kde se smažil Stalin s Gottwaldem *1*
      • Však áno Havel,Gotwald ...vrána k vráně
  • Trapné a směšné divadlo na pozadí války.
  • OMG podívejte se nyní na prima partie kde slizák Pospíšil a jeho moto 100krat vyřčená lež je pravda!!!
    Proč si zvete do pořadu takového mongola proboha živého???
    • A koho by měli pozvat místo člověka - tu hradní filcku, co neudrží myšlenku natož moč? Co lže jakmile jen nepatrně otevře tu svoji rusáckou uslintanou tlamu,.... ?? Toho už ovčák nemůže pustit bez dozoru ani na chodbu, jen k té barandovské komické servilní .... Soukupovi ho přiveze na kriplovské káře, aby se mu ten hňup mohl klanět ve své podlézavosti k prorusáckému žvástu.
      • Např. Erik Best atd dále ty dylino
  • Prostě jsem kecala, žádný stránky nemám, ani mít nebudu. Můj nejoblíbenější portál je Aeronet, tam jsem pečená vařená!
    Pa Simča, už sem vůbec nechodím.
    • přééééésně

      vivat Gagarin






      YEAH !!!
      • 40 uživatelů odsoudilo tvůj nejapný příspěvek, 40 lidí, slovy čtyřicet, rekordní navštěva, rekordní *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • .... 38 jsem jich naklikala já.
          Pa Simča.
  • Byly tam i záběry,ze bombardovali pole s bramborama asi hrozilo,ze by si občané Syriie mohli dopřát oběd.
    Zřejmě si spíše potřebovali zachovat tvář,hodit ještě ramena jací jsou to bijci za svobodu a právo. Trochu pohonit,striknout a snad se zapomene na agresi do Libanonu,Jemenu atd.
    Nebo zatáhnout Rusko do války s Evropou.
    Však ono se Vám to vrátí a jsem v klidu když vím,že herci,akademici se Strupnickým půjdou za nás do první linie!!!
    Více klystýru a delší hymnu ať mrtví a sportovci si to užijí)))
  • Nu a rusáci zase dostali přez hubu.
  • Tak na kom si Putin zchladí žáhu? Nechá zase na Rudém náměstí odprásknout nějakého opozičního politika a nebo novináře?
    • Možná někomu naservíruje novičok přejmenovaný na putinčok.
  • no multinickovej pablbe tvé fixlování s body se dnes posunulo na další level, pomstu za útok američanů na muslimské hadráky jsi vykonal ze vší parádou *15* *15* *15*
  • "...ruský velvyslanec ve Washingtonu za urážku prezidenta Vladimira Putina."

    Ti Rusové mají zvláštní "logiku". Otázkou je spíš co ten Putilín strká rypák do Sýrie. Asi tam má své vojáčky bez označení a chce Sýrii "poskytnout bratrskou pomoc" jako Krymu, východní Ukrajině, Čečensku, Osetii, Abcházii... Ve stepích nemají co žrát, rubl se propadá, ale ti nájezdníci strkají rypáky do Sýrie, místo aby si udělali pořádek doma a začali konečně hospodařit. Jenomže vzdělávat ty jejich stepi, to se musí umět a nesmí to být líná čeládka zvyklá pouze na loupežné nájezdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit