Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • země co má na hranici s mexikem zeď,černošská getha a indiánské rezervace má jediné právo MLČET *16* *16* *16*
    • Ty jsi proruský kolaborant a vlastizrádce.
      Ty máš jediné právo - požádat o poslední cígo před popravou.
      • kolaborant těžko jsem čech ale pokud kopeš za usa tak už o jednom kolaborantovi vím *16*
        • Jsi proruské *12* a patříš před popravčí četu
      • Hele, nech si těch úchylností, ju?! Čest!
  • Kdo konkrétně vypracoval tu zprávu? Byl to snad kolektiv autorů? Byli zde na stáži? Vycucali si tu zprávu z prstu, nebo jim někdo pomáhal? Asi sestavili rešerši na podkladech vyhotovených panem Kocábem, paní Džamilou. Já bych doporučil, aby si "přátelé" vzali několik
    rodin "na zkoušku" a po několika měsících by se asi snažili o jejich urychlený odjezd. Vsadím boty. Proč se neinformovali u svých spojenců z Británie a Kanady? Věřím, že pár rodin či jednotlivců se mohlo uchytit dobře, výjimky potvrzují pravidlo.
    Miluji pokrytce!
  • KGB sponzorovala na Západě celou řadu pomlouvačných knih o Solženicynovi, mj. jednu v roce 74 vydala pod jménem Solženicynovy první ženy Rešetovské /1919-2003/, která si jej jako dcera carského kozáckého důstojníka vzala po 4leté známosti z univerzity v roce 40, pod názvem Můj život se Solženicynem, ve které pohanila knihu Souostroví Gulag, že to není žádné věděcké dílo, jen „ táborový folklór “ …

    KGB jej v Curychu tyranizovala tím, že mu dávala najevo, že všichni kolem něho jsou agenty KGB, zastrašovala jej, posílala mu obálky s děsivými fotografiemi autonehod, operací mozku, zastřelených lidí, " nehod" , které by se mohly stát jemu či jeho blízkým .
    • Marná snaha Simone. Kolik máš ještě těch kradených nicků?
      • Ty se tu marně pokoušíš popírat pravdu ulhaný rusáku.
        Simona a Tečku jsi stvořil jenom ty psychopate!
        • Naprosto souhlasím!
  • Putin svoji hybridní válku vede v rozporu s mezinárodním právem s vojáky pravidelné armády v uniformách bez označení, které označuje v té či oné zemi za „ separatisty „ , třebaže mezinárodní právo je označuje za teroristy.

    Tito vojáci „separatisté „ provozují i subverzivní politickou činnost – propagandistické a dezinformační kampaně, pro které byl podplukovník KGB vycvičen.
    • Ano, vojáky speciálních jednotek, kteří bojují na Ukrajině společně se separatisty jako "dobrovolníci, osoby na dovolené nebo tam zabloudili". Chachá, to jsou argumenty studenta pomocné školy ... *3* *7*
  • To je totiž "anglosaský přístup" k politice vůči ostatnímu světu! Římské stále platné:Rozděl a panuj!"Před převratem se nedělilo na bilé a na cigány.Musel makat každý jinak nedostali přídavky na děti a když zjistili,že nepracuje tak šel do basy a tam musel makat jinak dostal jen suchý chleba a vodu !!!No a školy? To je na možná na několik generací a to kdo ví jestli !!! Ale to už tady všichni vymřou a nebo potáhnou dál protože bílý je neuživý a na dávky holt nebude!
    Jinak jsem slyšel,že to jde k lepšímu.Vysokoškolsky vzdělaní cigáni mají mít sněm v Praze na jednání jim prý stačí telefoní budka na Václaváku !!!
  • *1* *1* *1* Jo ale správa nehovoří o tom že to géto bylo původně sídliště odkud svým chováním rómové vyštvali původní obyvatelstvo a přeměnili bydlení na ruiny. *1* *1*

    Je s podivem že se nikdo nezabývá problematikou početnější vietnamské komunity. Vietnamci jsou zde pouze 30 let a splynuli ( mentálně ) s místním obyvatelstvem pracovitostí je často převyšují. Rómové se asimilují již nejméně 300 let bez výsledku. Tak jestli bychom neměli k rómům přistupovat stejně jako k Vietnamcům. Žádné výhody úlevy dotace a benefity. Pak to třeba začne fungovat *1* *1*
    Sem tam rómy postřílet jako to dělá policie v USA se mi zdá neevropské a nekulturní. *1*
    • Primitivní, ale účinné.
  • Jak může kdokoliv takto drze poučovat i kritizovat jiné.. když sami mají v tomto svinčík ve vlastním baráku i dvoře a špínu na vlastním, nevymeteném prahu už stovky let a dodnes to nemají očividně vyřešeno !!!
  • Češi jsou skutečně netolerantní a diskriminující vůči Romům a Muslimům. Jen mne mrzí, že zapomněli na diskriminaci a potlačování svobody a lidských práv zemí a národů sousedících s Českem konkrétně Moravu a Moravany Zlezsko a Slezany. Ale to asi Američané a Češi mají společné, starají se pokrytecky o kdejaké přistěhovalce a přitom upírají práva domorodému obyvatelstvu USA Indiánům Češi Moravanům. Inu hledali se až se našli, stejné k stejnému.....
  • Kteří Češi nafukují hlavy Američanům takovými blbostmi. a za kolik. Ty lži tam musí posílat aby se udrželi na výplatní listině USA.
  • já myslím, že amáíci, vždy tak prvdiví a spravedliví, vytkli zabíjení neozbrojených černochů, jejich školy bez úrovně, skutečnost, že nesjou snášeni v bělošských komunitách ani jako sousedé a mají mnohem horší přístup ke vzdělání vytkli své vlasti v první řadě , že si zkrátka zametli před vlastním prahem a pak se vydali dál... nebo ne? *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit