Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zoufalejší důvod co uvedl Kerry jsem dlouho nečetl.
    Sami mají 4 metrový plot s žiletkovým drátem na hranicích s Mexikem, ale, že díky nim má Evropa vlnu uprchlíků ze Sýrie, Libye, Afganistánu tomu jaksi nevadí.
    Hlavně , že za to může Asád.
    Američani jsou v současnosti největší pokrytci a zločinci na světě !
    • ... nauč se psát :)))
    • ámen
  • Nebýt vývozu americké "demokracie" nebyly by války všude tam kam bota USA vstoupila. Lepší diktátor, který v těchto zemích musí být pokud tam má být pořádek než tisíce mrtvol v bratrovražedném boji. Příčinou exodu je USA a oni se v tichoučku dívají jak se EU "pere" a ještě drze demonstrují sílu horečného válečného zbrojení na silnicích naší mírumilovné země. To přece vidí každý soudný člověk.
    • Si trochu odporuješ. Assad začal občanskou válku v sirii když ještě žádný IS neexistoval.
      Tak kde máš toho mírotvůrce - diktátora v jedné osobě.
      Soudný člověče *1*
      • takže když byla napaden antiassadovskými bojůvkami, neměl sed bránit? nezešílels?
        • Nerad tu tapetuju alekdyž je někdo vypatlaný zastánce střílení do lidí nelze jinak- Toto jsou zprávy z roku 2011 kdy ten tvůj opěvovaný vrahoun začal střílet do lidí na pohřbu.

          Sýrie je arabskou zemí, jejíž vláda udržuje moc pomocí represí (výjimečný stav zde platil od roku 1963 do roku 2011) a rozsáhlé cenzury.
          Postupující revoluce v arabském světě, která zachvátila i Sýrii, prolomila hráz strachu tamějšího obyvatelstva. Vláda Bašára Asada a strany Baas tak čelí protestům živeným dlouho potlačovaným hněvem a odporem vůči režimu.
          Situace v Sýrii je nejvypjatější od roku 2000, kdy Bašár Asad převzal vládu nad zemí po svém otci Háfízovi.
          Počátky konfliktu: Zpočátku proběhly jen menší protesty, v Damašku pořádkové síly v uniformě i v civilu rozehnaly asi desítku demonstrantů, kteří se shromáždili před mešitou v centru Starého města. Nejméně dva demonstranty bezpečnostní agenti zadrželi a odvezli.
          Protidemonstrace na podporu prezidenta Bašára Asada se zúčastnilo podle AFP kolem dvou set lidí.
          V pátek 18. března se spustily první velké nepokoje. Došlo k nim na jihu v sunnity obývaném městě Dará, kde ozbrojené složky začaly pálit do průvodu požadujícího propuštění zadržovaných školáků. V neděli pak propukly divoké demonstrace, které vyústily v podpalování budov.
          Ve středu 23. března, během demonstrace doprovázející pohřeb devíti zastřelených demonstrantů, došlo k útokům policie a střelbě ostrou municí do protestujících - výsledkem pak bylo minimálně 37 mrtvých. *16*
  • Kerry prohlásil, že postup Ruska "podkopává společný cíl, jímž je boj proti extremismu.


    Jakému?
    Usa podporovala povstalce proti vládě Asada.Z většiny povstalců se stala IS.Tak proti kterým extremistům?A to nepočítám chudáky Kurdy.
  • Zájem USA byl od začátku jasný naštěstí ho Rusko překazilo
    • Ano, Rusko vedené náckem Putinem překazilo všechny mírotvorné snahy USA. Putin je válečný štváč!
      • ty ,miliony mrtví, kteří lemují mírovou snahu USA tě neznepokojují?
      • Jestli je Putin nácek tak já chci být taky!
        • já též
          • Jenom nechápu co je na vlastenectví tak strašného?! *16*
      • Mírová snaha?Destabilizace fungujícího státu? Vyzbrojování povstalců?To je mírová snaha?
        • Když už tu mínusujete.Jiné státy(náhodou spojenci USA) se stejným zřízením jako má Sýrie vám nevadí?Otrocká práce dětí ,nulová práva žen?Jo já zapomněl mají ropu a jsou kámoši USA.Tak tam to neva.
          Asad má smůlu že není s USA kamarád.Tak že ho ho má čekat osud Husajna....
          Jak demokratické že....
        • nicolles
          Tvoji Ukrajinu okupují a destabilizují USA?
          • nicolles:Na Ukrajině se nic neděje co pak to nevíš že poslední měsíce čteš jen o uprchlíkách ale o UA nic?Ta už nikoho nezajímá.
            • ... jsi fakt tupec :)))
            • podle novinářů minimálně už dva měsíce vůbec nic
            • nicolles
              Okupace části Ukrajiny (Krymu) nic není? Podpora teroristů Ruskou stranou a jejich fyzická účast v bojích na území Ukrajiny nic není? Opravdu se na Ukrajině neděje nic zvláštního?
  • No samozřejmě, že ne. Tato země zla chce ze Sýrie udělat druhou Libyi a teroristů si už na to cvičí a vyzbrojuje dost. Rusko by jim to ještě mohlo překazit. Jak řekl H. Kissinger "USA nemají žádné přátele, mají jen své zájmy".
    • Včera jsem tu od nějakého Putlerovce četl žeprý USA bmbardovalo Lybii. *1* Tak jsem hledal a našel jsem že na území Lybie bombardovali Wermacht. *1* *1*

      Tak bych poprosil kdyby ste si v Kremlu mohli vymyslet jinou pohádku. A nebo uspořádali datumy bombardování nejen podle měsíce a roku ale i podle století.

      Mimochodem. Třeba o smolíčkovi. Ta byla taky hezká. *1* *1* *1*
      • asi nejsi zcela zdráv - uzavřením leteckého provozu nad libyí, kde létala pouze NATO letadla byla Libye paralyzována a bombardována rovněž... nakonec USA to jinak ani nedovede
        • Pošli odkaz................ Následuje dlouhé ticho.
    • ... jsi na tom velmi podobně, cvoku :)))
      • máš přestávku?
    • pravda
  • Cíle ruské politiky jsou podle Bílého domu nejasné?
    Co když mají nějakou dohodu o pomoci?To už nic pro USA neznamená(dohody).
  • Může volat třeba na lampárnu. Bravo, Rusko, bravo, Putin.
  • maji stažený půlky v tom USA...:-D
    • Zase kradeš Simoně nick. Ty jsi opravdu ruský dobytek. *12* *12*
  • To foto je opravdu výmluvné. Lavrov si myslí - já neustoupím a Kerry - tak si změříme pinďoury.
  • Rusko se stále hlásí k tomu, že je spojencem Asada, a tvrdí, že zbrojní dodávky jsou určené k boji proti Islámskému státu (IS).
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    no vždyť........to je právě ten hlavní problém.....USA si chová cvičí financuje a vyzbrojuje svoje bejbátko IS a spokojeně si mne ruce jak spratek roste a dělá světu problémy a najednou přijde zlé Rusko a přetáhne drzého puberťáka řemenem.....to by naštvalo každého taťku....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit