Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsou tady agenti Kremlu zoufale aktivní😀.

  • Stalingrad

    Je s podivem,že jsem neviděl v koreji ,že by chodily ženy jak arabášky. A jakto,že to byly arabášky ? Bo se asi spletli a dali tam jiný fotky. Šašci počmáraní,již neví jak nablít na rusko. Ta cesta k vydrancování ,zotročení ruska a sibiře bude tvrdá. Jak slibovali ti zkur, vy synci emérikáni,že když odejdou vojáci krasívij armii z evropy,že se stáhnou i vrazi z jůesej. Jůesej na to zvysoka,jako vždy na všechny dohody s, e, rou a je jich tu čímdál víc. Obkličují rusko jak anakonda kapibaru.......jenže rusko není ovce a nějakýma sankcema z jůesej si můžou vytřít ďupu !!! Jsou suveréní stát ,ne jako zlodějczéchiastan co mu vládnou děti bývalých  hitlerjugen a eses !!!!

  • Před třiceti lety jsem považoval komunistickou propagandu za vrchol hlouposti. Mýlil jsem se, ta dnešní komouše strčí do kapsy.

  • ivislo

    Na konspirace našich důležitých spojenců nemáme.Už se člověk musí zasmát jak se nám snaží vygumovat mozek a přitom nechápou že to má obrácený účinek. Do převratu jsem nesnášel Rusy a teď zase nemůžu ani cítit amíci.

  • Putine ty vrahu, Váš národ zřejmě vyvraždil téměř celou americkou indiánskou populaci.
  • Kimovu bratru stříkly útočnice do obličeje plyn VX dodaný Ruskem,
    protože Rusko dodávalo Severní Koreji biologické látky. Co je na tom
    nepochopitelného?

    Něco přece: ta prodleva, soudruzi v NATO podcenili
    synchronisaci.

  • Ježíš teď jsem si prdnul v tramvaji a určitě za to může rusko...😀

  • teroristické státy americké, američtí teroristi, sami si shodili činžáky v NY, zničili vlády desítek států, vyvolali války, povraždili miliony lidí a budou všechnu svoji špínu házet na Rusko, nechci být spojenec USA, nechci být spojenec vrahů a teroristů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit