Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říci, dobře vám tak! zapletli jste se s Kalouskem, John je chaotik-alibista a lhář bez politické kultury, no a s madam Reedovou jste se také nakopli do vlastní řitě. Jí jako primátorku?? No potěš. To by Praha prošustrovala ještě víc než doposud. To jste si fakt zvolili príma lídra. Ta dáma za pár let stačila odejít od evropských demokratů k zeleným a následně k vám. Ona je převlékač kabátů, který umí jen kritizovat a destruovat bez jakékoliv tvůrčí schopnosti - vždyť i ona se jako náměstkyně primátora a zastupitelka podílela na kauzách, které teď tak "hrdinně" kritizuje a jejímu pozérství může věřit jen člověk, který neví jak to na magistrátě v Praze funguje a také neví nic o ní! Řeči o tom, jak od počátku byla proti tomu a tomu jsou jen líbivé řeči bez špetky pravdy! Její působení na městě jsem sám poznal a proto jsem každého od VV odrazoval, pokud jsem odradil alespoň jednoho z vašich potenciálních voličů, jsem rád. Holt vaší komerční straně lidé ukázali, že vás zrovna moc nechtějí! Úspěch v nedávných volbách byla jen z nouze ctnost pro voliče, kteří vám skočili na špek a chteli odříznout "dinosaury". Nechci být věštec, ale za 4 roky po vás ani pes neštěkne, jako se to už stalo i jiným stranám. pro mne jste jen političtí intrikáři a neuvěřitelní diletanti
  • Já nevím, proč si to nepřiznáte na plnou h..., za Váš neúspěch může hlavně chování Vašeho šéfa Radka J. jeho papalášské chování, jeho nekompromisní škrty, a to, že mluví o donosaurech a sám snima jedná. *2*
  • Akcie na doručitele, byl hlavní blábol VV tak ať se nediví lidem že je nechtějí.
  • oprava NECHAPU na místo necupu.Nepřečetl jsem si překlep.Díky ,omlouvám se.
  • Samozřejmě,že jste se ušpinili škrty,necupu však,že Kalousek,Topka to vyhrála v Praze.V Praze jsou samí boháči a drsné škrty jim nevadí,jinak si to neumím vysvětlit.Vv měli jít do oposice s CSSD a bylo by jim i nám líp.Vv se nehodí svým programem k ODS a Topce.Byla to chyba ! *6*
  • Na kecy nejsou naši občané zvyklí. Jednou se nechají oblbnout, ale podruhé již ne. Vemte si před parlamentními volbami sexmistra Johna. Prohlašoval, že nepůjdou do žádné vlády, a potom si klade podmínky jaké ministerstvo musí dostat. To říká o něm vše.
  • Samozřejmě, že to, co píšeš je reformou. Takovou "reformu" nám skutečně koalice nabízí...
  • Ušpinili jste se Kalouskem a ODS, od kterých jste se nakazili - jak správně píše kolega - lhaním, nedodržováním slibů...
  • Ušpinili jsme se reformami, analyzuje Bárta špatný výsledek - pokud je lhaní, nedodržování slibů, podvody, spolupráce se superdinousaury a osvojení si dinosauřího chování a jednání reformou pak máte plnou pravdu p Bárta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit