Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

    Zajímavé. Osobně si to ale moc nedokážu představit. Já si například svůj současný byt pořídil na hypotéku a zatím jsem spokojený. Sice jej budu splácet ještě několik let, ale to mi vlastně ani tolik nevadí. :-)

  • Ano, výborně, nežerte, neoblíkejte se, auto určitě nepotřebujete, když vám nic nejede do práce .... to psal někdo pod drogami ? *8*
  • Nesmysl na ntou.Již mě otravují bláboly na Tiscali.Poslední dobou mám pocit,že Tiscali je v hluboké krizi.
  • Tento článek je zcestný a mohl jej napsat jen úplný magor.Stále se tady mluví a píše o tom ,že by lidé měli cestovat za prací a být flexibilní ne naopak a potom si teda má dotyčný koupit byt takže co s ním když bude cestovat za prací.A nebo si má zase spořit na nový v novém místě kde pracuje?Tyto články píší duševní impotenti a nebo si z nás dělají s prominutím prd-l.Jaksi nejde dohromady mít vlastní bydlení a přitom cestovat za PRACÍ.Takže k čemu je nám potom vlastní bydlení?!!K takévému účelu to je jíti za prací by měli existovat nájemní nebo pronájemní byty ale nemyslím byty předražené s předraženými ,v podstatě lichvářskými podnájmy nebo pronájmy jak je to u nás.Takže vážení pište o tom čemu rozumíte a ne podobné bláboly jako je tento článek.
  • Kde tohle vymejšlej? Tam bych chtěl dělat.
  • Paní Hyblerová neví kolik je 1+1
  • okamžitě bych vyhodil autora článku za to že se v práci nudí a píše takové kr@viny
  • Naprosto souhlasím s oběma dosavadními příspěvky. Metodicky je to naprostá idiotina. To inteligenti z Deloite neví, že hrubý plat nikdo k dispozici nedostane a že minimálně, jídlo, pití, energie atd. musí člověk zaplatit za všechny členy domácnosti? Další důkaz o tom, že nás pořád sytí nesmyslnými bláboly.TR
  • To je tedy hloupé přirovnání. Za prvé nikdo nebere svůj hrubý plat, za druhé asi nikdo nebude 7 let nejíst, nepít, netopit, nejezdit, neoblékat se, nemýt se. Nesmyslný článek.
    • a jak jinak byste to chtěl srovnat?

      1)hrubá mzda/plat proto, že zdanění je zemi od země odlišné, příjem je vždy uváděn v hrubé mzdě (např. v ČR už jen kvůli různým slevám na dani)

      2) jde o srovnání, když by bylo napsáno, že daný autor na to našetří za 3,5 roku je to všem ostatním na dvě věci, když neznají jeho příjem ... proto je to oproštěno od všech nákladů

      naopak je to celkem zajímavé, ptž to říká, že ve střední Evropě (PL, SK, CZ, HU, ...) opět vzniká realitní bublina s předraženými nemovitostmi, kdežto např. v Dánku tomu tak není
      a to samozřejmě přihlížím i ke zdanění mzdy (v ČR 23pct, DK 38pct)
      důležitá je i cenová hladina statků (výrobků a služeb) + jejich zdanění
      v tomto ohledu je článek nedodělkem ...
  • ostapkotab
    dobra 3,14čovina *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit