Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale "nevěstinec" v tomto státě, jen co je pravda...

  • Okoune, že by pan Rychetský měl motýle a včele, to nevím. Tvoje logika, čím menší obchod, tím více nakupujících, nechceš se vrátit do školky? Tam ti to vysvětlí paní učitelka.

    • Sedlák sedlák.Zas tady prskáš okolo sebe pitominy.Napadáš kde koho? Ty zdejší prasič stránek a tvořitel pitomin zveš do školky? A ty sám už chodíš i na velkou? Zatím to tak nevypadá. Někdo si může dovolit i motýle. Klidně a v pohodě.

      • Nechte ho být, on je...

  • Co kdyby takhle veškeré další zákony, nařízení a tak vydával přímo Ústavní soud?
    A bylo by po problémech.

    Rozpustíme Parlament, vládu také potřebovat nebudeme a bude všechno v souladu s názorem této skupiny Marťanů. 


    • Možná by je mohl vydávat Bureš po dohodě s MANem, aby mohl řídit stát jako (svůj) podnik. Panečku, to by se ušetřilo! A poslanci a senátoři by pak mohli jít pracovat do Agrofertu.

  • To se zase komedianti v talárech, včele s vetchým starcem předvedli. Každému bylo jasné že se zavíralo, protože spoluobčané v krámech otírali o sebe.Zavření ostatně provedli všude okolo nás.Ale jen tady se smečka senátních termitů rozhodla zviditelnit. Nemluvě o těch Batmanech v talárech. Není se co divit že Německo se nám přimklo. Protože tady si každý velí sám. Sice demoška, ale totální chaos. To v DDR mají takovou krásnou novinku.Detenční zařízení pro odpírače. Tam mohou machrovat mezi sebou.V izolaci a posměchu. Tady by zejména bodly kotce pro Zdechlé psy. I s krematoriem.

  • Chmela, nebyl jsi u dragonu koněm? Já když jsem viděl v televizi ty buzeranty, kteří NA LETNÉ vystupovali, tak už tehdy mě bylo na zvracení. Ale ty jsi ještě chodil do školky a televizi jste neměli, viď?

  • To je komedie, viďte přátelé... :-)

    • Comedia dell´ arte přímo...

      Většinou tam straší samí zanni, Arlecchino nevidět, ale vecchi - těch je habaděj!

      Jen Colombina a Pantalone chybí...

      I Dottore - už neschopný vykonávat svou práci, ale zato žvanící - tam straší...  

  • Chmela, Chmela, tebe ještě na Žatci nesklidili? Stále budeme omezovat, ale jen některé. Bureš potřebuje rozeštvat lidi před volbami. Na vojně se říkalo, "ptáci se mrd.. mezi sebou a tak se bude povyšovat a my půjdeme domů".

    • josef.chmela

      Tebe a tobě podobným by měli omezit. Jsi totiž nebezpečný okolním lidem a nejvíc sám sobě a kdo ti pak má platit ústavní léčbu.

      • No jo těžko někomu něco vysvětlovat když stál na Letně s praporem v první lajně. To už je navěky.

        •  . . . a m e n . . .

  • Já sem tu filozofii prodeje pochopil. Jednou tejdně si nakupte jídlo a mazejte do p..ele. Jenže pražáci nemůžou korzovat a hnití v nákupních centrech je součástí jejich dementní kultury tak je oheň na střeše.  Rychetský cítí že by ještě mohl zažít svoji hodinku slávy. 

  • Mě už může bejt celá politika u p..ele.Mám toho plný zuby.  Od zítřka zvýším ceny za práci o 30% a ať si každej políbí p...l. 

  • josef.chmela

    Ústavní soud a opozice se rozhodly škodit a bojovat proti vládě ať to stojí, co to stojí. Jsou to stejní šmejdi. A 60% mentálně omezených obyvatel jim ještě fandí v té podpoře umírání lidí, vydírání  a okrádání státu.

    • Mají zvláštní představu že s nástupem slepence šesti stran k veslu se všechno šmahem změní. Až se zbaví Babiše a začnou válčit mezi sebou to bude teprve mazec.

      • To se budeme teprve bavit.

        Ze Spolu bude skupina podle hesla Mušketýrů - Všichni proti jednomu jeden proti všem! Pekarová vyškrábe Jurečkovi oči, Fiala se Stanjurou jí poradí jak na to. Pískat jim to budou Piráti a uklidí to Starostové. 

        Bude zase v álejích na........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit