Přejít na výpis diskuzí

Ústí má novou radnici, zlikvidované Činoherní studio se vrací

11.11.2014 12:07
5 příspěvků

Revoluce v Ústí, již vyvolaly komunální volby, začala. Na ustavujícím zastupitelstvu byl nejen zvolen nový primátor Josef Zikmund (ANO) a jeho radní, ale zastupitelé rovnou zrušili mnohamilionovou dotaci pro neprůhledné dětské divadlo Amulet, jež mělo nahradit Činoherní studio. Toto slavné divadlo zrušila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    už to ale asi nebude ono...
  • musí pokračovat i kdyby na chleba nebylo......
  • Zrovna Ustí potřebuje dotaci snad na jiné učely než na divadlo - to je nehoráznost dávat státní peníze na umělce . At si na sebe a chod divadla vydělají . 90% živnostníku v čr dostane od státu kulový.Kmitají pěkně za svý. AT to dotuje radnice pěkně ze svýho -patří jim nakopat zadky .
    • Musím jenom souhlasit. To, že má Ústí silnice děravé jako tankodrom nikoho moc nezajímá, hlavně, že bude mít Činohru a v ní hromadu rádoby umělců, kteří budou za peníze daňových poplatníků předvádět to, co je podle nich umění. Když si na sebe nedokážou vydělat jako herci, tak ať jdou makat rukama, to se ale nikomu nechce. Já jsem dělal rukama 46 let a dočkal jsem se od státu pouze toho, že se mě vždycky snažil pouze oškubat a kdo tomu nevěří, ať to jde zkusit jako OSVČ.
    • nechce to číst jen vkladní knížky!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit