Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ninuska748

  Těžko říct, jestli se to povedlo. Trochu asi ano, na druhou stranu teď se nám sem zase vrací Andrej, takže uvidíme. Já osobně jsem měla Ústí ráda, protože tam bylo dost práce. Ostatně podívejte se sami a dejte si do Googlu práce Ústí nad Labem a vyjede vám docela dost různých a poměrně zajímavých nabídek. :) Ale celkově ta nálada tady je pro člověka, který je mimo region a nezná to tady, trochu zvláštní a nepochopitelná. :) 

 • Jsme před volbama - vytáhneme z pytle kryptokomunisty.
 • pokud vykopli ODS, je to v pořádku
  • LOGIK
   Moc se kecá a málo se dělá,naše republika je městský stát a my se nedokážem dohodnout,pořád plivem na historii a nic nového a pozitivního jsme nevymysleli.Uděl
   lejme oblasti a zrušme třetinu krajů.Také založme jednu státní zdravotní pojištovnu a dle tabulek ať si platí každý vedle povinného dle možností/vše zhltnou soused a dotují si svoje problémy.Nashle! *16*
  • LOGIK
   Moc se kecá a málo se dělá,naše republika je městský stát a my se nedokážem dohodnout,pořád plivem na historii a nic nového a pozitivního jsme nevymysleli.Uděl
   lejme oblasti a zrušme třetinu krajů.Také založme jednu státní zdravotní pojištovnu a dle tabulek ať si platí každý vedle povinného dle možností/vše zhltnou soused a dotují si svoje problémy.Nashle!
 • Tihle redaktorští komsomolci si nedají pokoj. Kdyby měli trochu sebereflexe, tak by si uvědomili, že svou vypjatou hysterií před prezidentskýma volbama ve své podstatě zařízli voltekarly a bylo zvoleno údajně menší zlo, kterému média naopak nemohla přijít na jméno.. Zde je přece jasné, že karty rozdají voliči, no a ti jsou v podstatě stejní, jako je vzorek zdejších příspěvkářů. Takže z toho zase v Ústí vyleze kočkopes. *3*
  • já předpokládám, že Kartel by se v normélně vedené kampani nemohl nikdy dostat do druhého kola, mediální masáž ho tam vynesla
   • No, nevím zda to bylo pochopeno jak to bylo napsáno, tedy na rovinu. Já osobně nemám (z ryze osobních důvodů) současného prezidenta vůbec v oblibě, ale nakonec jsem ho volil jako protest proti mediální masáži. A pokud vím, tak to tak učinila spousta voličů, zejména ti, kteří si nedají názor doslova vnutit. *3*
 • Já také budu volit tu jedinečnou nejlidovější a nejpokrokovější politickou stranu KSČM !!! Komunisté vraťte se !!!! Ať žije svoboda - ať žije slovutná a slavná KSČM !!! Neměli jste předávat svojí moc přiožralé lůze vedené zločincem Havlem. Havel - jako kriminálník, se neměl mít vůbec volební právo. Presidentem měl být čestný člověk, s čistým trestním rejstříkem. U moci měla být nastálo jen pracující lid a inteligence vedená svým předvojem . KSČM !!!! Havel byl placen CIA jako ostatní tzv disidenti a proto je jeho busta v USA v jejich parlamentu oprávněná. Byl to agent USA.
 • Tak čtu a nestačím zírat,jak je ten pisálek moudrý. Jak všemu rozumí a všechny hned zaškatulkuje. Proč si přeje, aby se Ústí "odbolševizovalo". Proč? Vždyť se hlásí - demokracie, vyspělý demokratický stát atp. Klidně bych doporučil Ústečanům, ať se zbolševizují co nejvíc. Je skoro čtvrt století po převratu a stále se "zlodějstvo" bojí, že by komunisti nastolili pořádek? Vždyť ať se o to pokusí. Demokracie pro všechny.
 • Trochu se divím pisálkům z novin, co jim to vadí..každý se může svobodně rozhodnout koho si zvolí. Když si srovnám KSČM a zločineckou ODS a TOP 9, tak se bohužel nedivme.
  • Jo, jenom by si ti komunisté měli budovat ten svůj socialismus za své a ne na úkor jiných.
 • Soudruzi mi otevřeli oči! Volím pouze tu nejlidovější, nejdemokratičtější a nejhumánnější politickou stranu - KSČM!!! Věčná sláva komunistům! Komunisté vraťte se!!!
  • No konečně . Celou dobu jsem napjatě čekal kdy mi někdo ukradne nick. Už jsem se dočkal . Tak si to užíjte .
  • Ty nejsi Herman, ty jsi nějakej rudej v ů l s ukradenou nickou. *1*
   • Někdo si vypůjčil tvůj nick.
 • Jó, za komunistů bylo všude dobře, i v ÚstíZa zvrácený demokracie, v níž se střídají ve vládnutí ODS a ČSSD je všude zle, v Ústí taky!Proto je třeba volit komunisty, i v Ústí!
 • Dosídlenci, no, co bychom od nich mohli požadovat. Já, ani nikdo z rodiny bychom neměli žaludek na to, abychom zabrali a užívali majetek sudetských Němců, ať byla jejich vina jakákoliv. Prostě, co není moje, toho si nevšímám, i kdyby mi to nevím jak pomohlo, radši zůstat chudej. Na rozdíl od proletářské zlodějské lůzy.
  • Máš to chlapče nějaké pomotané, podle dochovaných starých dokumentů byly Sudety České, jelikož byly málo osídlené, povolili Přemyslovci osídlení a užívání našeho území Němci z druhé strany Krušných Hor. Nikdy, ale toto území nevěnovali Němcům. A ještě jedna poznámka, jelikož jsem se narodil v Ústeckém okrese a jsem již pamětník, mohu ti s čistým svědomím říci, že slušní Němci nemuseli nikam utíkat a já si jich pamatuji celkem hodně. To k čemu došlo v Ústí po válce bylo špatné, ale byla to reakce na příkoří a vraždy Českých lidí a ne jenom v Ústí. Dosídlenci vyrabovali co se dalo a zmizeli většinou zpět do svých obcí, ti co tu zůstali pracovali pro stát a žili v jednom z nejvíce znečistěných krajů plných šachet, chemiček, parních elektráren a sléváren. Kdo tu dobu nezažil, nepochopí a tlachat o ničem dokáže kdejaký trubka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit