Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 39,16% lidí nešlo volit *7*
    • a co jako prostě 39,16% si mezi kandidáty NEVYBRALO a já přestože jsem volit byl se jim nedivím....
  • Druhé kolo schůzek...
    Babiš začne vyjednávat o koalici. Sejde se s Tomiem Okamurou ...

    Tak co, vyměkne Okamura ...?
  • předsedou TOPky, natahají sem několik milionů migrantů, ti ti nás v příštích volbách převálcují a TOP 09 bude mít ústavní většinu a demogratycky se prohlásí Vedoucí silou společnosti. A tak se druhou stranou vrátíme do padesátých let minulého století. Je to jako cesta kolem světa...tak dlouho se jde na západ až se přijde zpátky do stejného místa ale od východu.... *3*
  • 15letý Mohamed s 9letou Ajšou, aby se TOPka zachránila z pádu na dno *8* *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=0dZqqzoRXB4 a nebo nová česká TOP-krev, že Karle ?!
    • Elita TOPky jsou židi, mulati a degenerovaná šlechta. Prostě demokrati každým coulem.
  • tak jak dopadly. Už to byla vražedná nuda čtvrtstoletí pořád stejné strany stejné zlodějny a stejné slaboduché kecy. Ne že by to teď bylo nějak výrazně lepší ale aspoň je nějaká změna a pohyb v tom mrtvém rybníce
  • Nevolil jsem-volby dopadly prej Babiš 30 % proti Babišoví 60 % a 10 % ty malilinké strany
    • *1*
  • Ani se nedivím že dostali hlasy staroskové,kalouskovci a lidovci,když člověk čte ty slabomyslné písánky zde.Pořád na stejnou notu:urážky,sprostota a hulváctví.Je mi Vás
    opravdu líto!. *16* *16*
  • špinavce z Ostrova. Toto se k nám vnutilo ze Slovenska. Ing Rudolf Hrebeňár z Ostrova.Praseti lze na ulici Lidickou 1332 i zavolat. Lůza má číslo 351 170 505. To musí být radost mít něco takového ve vchodě.
    • a jak víš že je to on?
  • xxx
  • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit